Προς το περιεχόμενο

WD 10TB 107.58$ AMAZON US [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, panos7 είπε

Χτύπα τον εννοείται 

Δυστυχώς δεν υπάρχει διαθέσιμος ο δίσκος από το Amazon και οι υπόλοιποι πωλητές που τον πουλάνε μέσω Amazon δεν έχουν international shipping οπότε δεν προχωράει καν η παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ενημερώσω ότι παρότι μου έδωσαν ημερομηνία παραλαβής 5 Ιουνίου για τον μικρό 4tb σήμερα που μπήκα να δω order δεν υπάρχει πουθενά στις παραγγελίες μου. Υποθέτω ακύρωσαν χωρίς καν ειδοποίηση. Υγεία να είμαστε καλά... Το μόνο που μου έκανε κακή εντύπωση είναι ότι δεν έστειλαν ένα mail, μια ειδοποίηση ακύρωσης... Απλά εξαφανίστηκε η παραγγελία από τις παραγγελίες μου. Άκομψη κίνηση θεωρώ. :-)

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, iddqdiddqd είπε

Δες στην κατηγορία "cancelled" αν φαίνεται.

Υπάρχει τέτοια κατηγορία εκεί μέσα; Θα το ψάξω...

Edit: όντως εκεί είναι, την ακύρωσαν χωρίς καν ειδοποίηση... Τίποτα. Φυσικά για κάποιο κουπόνι ούτε λόγος...η πλάκα είναι ότι προχτές μου ήρθε ένα laptop που πήρα από το αμερικανικό amazon... Ένας κάποιος σεβασμός στον πελάτη με ένα mail έστω νομίζω θα ήταν πρέπων... 

Επεξ/σία από matrixxx
ot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/5/2019 στις 1:41 ΜΜ, emperor4her είπε

χωρις να ειμαι σιγουρος, λογικα ναι.

Λογικά ΟΧΙ... ειναι custom μοντελλα για αυτον τον λόγο με ενσωματωμένη στην μητρική το usb..... Δεν έχουν sata  εξόδους!!!! και η εγγύηση τους καλύπτει με το κουτί μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο και μονο για λογους πρεστιζ θα επρεπε να δωσει ενα κουπονι , μαγαζι του 1 τρις χρημαστηριακης αξιας εισαι , δεν εισαι η μπακαλοταβερνα που δουλευε ο Ζηκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κουπόνι δεν ξέρω αλλά ένα mail με ένα "συγνώμη,λάθος" έπρεπε να μας στείλει .Τέλος πάντων,πολύ ασχοληθήκαμε .Πάμε παρακάτω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, heros είπε

Λογικά ΟΧΙ... ειναι custom μοντελλα για αυτον τον λόγο με ενσωματωμένη στην μητρική το usb..... Δεν έχουν sata  εξόδους!!!! και η εγγύηση τους καλύπτει με το κουτί μαζι

Είναι σίγουρο αυτό ? Γιατί αναμένω από Ευρώπη έναν με προοπτική να γίνει εσωτερικός.

 

ΥΓ: Τα ίδια και σε εμένα από το αμερικάνικο. Η παραγγελία εξαφανίστηκε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα άκυρο χωρίς ειδοποίηση για τον 4αρη. Μίλησα στο chat μαζί τους και η πρώτη μου έγραψε " I ask if you want the item again with the same price of your cancelled order? "

όταν της είπα ναι με παρέπεμψε "to a member of our pricing team " από όπου έφαγα άκυρο με το " I can see in this case the item eligibility for promotion was declined by the manufacturer and the item moved from in stock to out of stock. The price at which the order was placed it is no longer available on the same price from the manufacturer and hence the order has been cancelled." και " As of now we are unable to issue the item at the same price it was placed for the order. "

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομιζω οτι πολλοι Ελληνες ειναι γραμμενοι στο reddit. Δεν βλεπω ακομα καμια αναφορα εκει με σχολιο που να λεει για ακυρωση χωρις ειδοποιηση και χωρις καμια "προσπαθεια συγχωρεσης", καλης θελησης, του μαγαζιου aka κουπονι. Αντιθετως η εικονα εκει του μαγαζιου ειναι ας πουμε καλη αφου οι 2-3 αναφορες για ακυρα μιλουν για κουπονι. Ντρεπεστε; 😛 Σχολιαστε! (Δεν θελω να πιστεψω οτι λογοκρινουν...)

 

ΥΓ. Οπως και στους Αυστραλους μπορει οποιος ειναι γραμμενος και δεν βαριεται.

Ο ρατσισμος των Αμερικανων του αμαζον ειναι πρωτοφανης. Θα μου πεις, βλεπεις τον προεδρο τους, αλλα το αμαζον δεν φανταζομουν οτι του μοιαζει τοσο του πλανηταρχη...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Νομιζω οτι πολλοι Ελληνες ειναι γραμμενοι στο reddit. Δεν βλεπω ακομα καμια αναφορα εκει με σχολιο που να λεει για ακυρωση χωρις ειδοποιηση και χωρις καμια "προσπαθεια συγχωρεσης", καλης θελησης, του μαγαζιου aka κουπονι. Αντιθετως η εικονα εκει του μαγαζιου ειναι ας πουμε καλη αφου οι 2-3 αναφορες για ακυρα μιλουν για κουπονι. Ντρεπεστε; 😛 Σχολιαστε! (Δεν θελω να πιστεψω οτι λογοκρινουν...)

ΥΓ. Οπως και στους Αυστραλους μπορει οποιος ειναι γραμμενος και δεν βαριεται.

Meh δεν θα ποστάρω στους Hoarders για τη χυλόπιτα xD

Επεξ/σία από jmirko15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...