Προς το περιεχόμενο

WD 10TB 107.58$ AMAZON US [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια υπομονη, πολυ συντομα θα ξεκαθαρισει το θεμα.Ο matrixxx εγραψε οτι εχουν πεσει ακυρα, και παραγγελιες που εχουν φυγει, εχει δοθει εντολη να γυρισουν πισω.

Καντε υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατι λιγο διαφορετικό. Ξέρουμε αν αυτοί οι δίσκοι μπορούν να πειραχτουν με το wdiddle3 και να αλλάξει το park head time?  Γιατί αλλιώς άστα βραστά σε κανα χρονο θα τους κλαιμε... Πριν καποιο διάστημα σταμάτησε να δουλευει στους blue, δεν ξέρω τι παιζει σε αυτους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, burnin είπε

κατι λιγο διαφορετικό. Ξέρουμε αν αυτοί οι δίσκοι μπορούν να πειραχτουν με το wdiddle3 και να αλλάξει το park head time?  Γιατί αλλιώς άστα βραστά σε κανα χρονο θα τους κλαιμε... Πριν καποιο διάστημα σταμάτησε να δουλευει στους blue, δεν ξέρω τι παιζει σε αυτους...

μπα, αλλα μαλλον ειναι red η white ( που ειναι εφαμιλλοι των red) οποτε λογικα δεν θα εχουν 8 sec headpark-

σε blue πανω απο 4tb δεν δουλευει το wdidle

Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι και αλλιώς λέγανε για διαθεσιμότητα μετά από 10-15 μέρες.Τι νέο να υπάρχει;Αν είναι να στείλουν η χρέωση θα γίνει 1-2 μέρες προτού,αν όχι έχουν αρκετό περιθώριο για να ακυρώσουν.Καθόμαστε και περιμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
52 λεπτά πριν, rofl είπε

μπα, αλλα μαλλον ειναι red η white ( που ειναι εφαμιλλοι των red) οποτε λογικα δεν θα εχουν 8 sec headpark-

σε blue πανω απο 4tb δεν δουλευει το wdidle

White ειναι. Οπως εχω πει στο παλιο θεμα, ενω ειναι idle (δεν του δινεις να γραψει ή να διαβασει τιποτα απολυτως) δουλευει συνεχως με αποτελεσμα συνεχεις ηχους διαφορων τυπων και θερμοκρασιες και καταναλωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kontow είπε

Δλδ εγώ τώρα που βλέπω την γραμμούλα να συνεχίζει απο προχτές που ήταν στο βελάκι, να μην αρχίσω να χαίρομαι ε?

16-4-20.jpg

Το ιδιο παρατηρω και εγω , δεν ξερω αν σημαινει κατι επι της ουσιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φάνηκε ως διαθέσιμος με πωλητή το ίδιο το amazon στα 250$+ 50$ μεταφορικά αλλά με πολύ χαμηλή διαθεσιμότητα,μόλις 2 κομμάτια.Τι να σημαίνει άραγε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

Τιποτα απολυτως δεν ειναι αυτο.

Ναι λογικό. Αν δεν γράψει shipped δεν είμαστε σίγουροι για τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, Arwindan είπε

Ναι λογικό. Αν δεν γράψει shipped δεν είμαστε σίγουροι για τίποτα.

Ειχα παραγγελια στο Αγγλικο που ελεγε παραλαβη 1-2 μηνες. Μετα απο ενα μηνα η γραμμουλα αυτη πλησιαζε προς το shipped αλλα ποτέ δεν εφτανε φυσικα. Κοντα στους δυο μηνες μου την ακυρωσαν ξαφνικα με ενα μειλ που ελεγε sorry και οτι ενημερωθηκαν οτι δεν θα το ξαναφερει ο προμηθευτης.

Πρωτα θα δουμε χρεωση στην καρτα και μετα θα δουμε το shipped ετσι και αλλιως. (ΑΝ ποτε προχωρησει). 

12 λεπτά πριν, theoilia είπε

το ότι το έβγαλε ξανά διαθέσιμο;

Δεν το εβγαλε διαθεσιμο, κανεις λαθος. Τριτος πωλητης ειναι (πολλοι μαλιστα) που ειναι FulfilledByAmazon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...