Προς το περιεχόμενο

Αριθμός κάρτας seasmiles της blue star ?


offsite

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη ταξιδευω μονο με μπλου σταρ (Δηλος απ τα καλυτερα βαπορια) τους κωδικους τους βγαζεις στο ιντερνετ στο σαιτ της εταιριας, αν θες την καρτα να την εχεις μονο μεσα στο βαπορι την βγαζεις , εχει μηχανημα που κανει αυτη την δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα σε όλους

Σκοπεύω να ταξιδεύσω οικογενειακώς για Ρόδο τέλος Ιουλίου και επειδή τα εισιτήρια είναι πολύ τσουχτερά (πάνω από 800 ευρώ με αμάξι και καμπίνα) σκέφτομαι αν υπάρχει τρόπος να εκμεταλλευτώ την κάρτα seasmiles. Υπάρχει κάποιος να μου στείλει τον αριθμό της κάρτας του σε πμ? Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος (πχ βγάζοντας κάποιο φθηνό εισιτήριο)?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, anikologr είπε

Καλημέρα σε όλους

Σκοπεύω να ταξιδεύσω οικογενειακώς για Ρόδο τέλος Ιουλίου και επειδή τα εισιτήρια είναι πολύ τσουχτερά (πάνω από 800 ευρώ με αμάξι και καμπίνα) σκέφτομαι αν υπάρχει τρόπος να εκμεταλλευτώ την κάρτα seasmiles. Υπάρχει κάποιος να μου στείλει τον αριθμό της κάρτας του σε πμ? Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος (πχ βγάζοντας κάποιο φθηνό εισιτήριο)?  

Γιατί δεν βγάζεις?Νομίζω μπορείς και ηλεκτρονικά από το σαιτ τους. Απλά να ξέρεις οτι η κάρτα σου δίνει μόνο έκπτωση στο αυτοκίνητο και όχι στον επιβατών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LabrakisG1992 είπε

Γιατί δεν βγάζεις?Νομίζω μπορείς και ηλεκτρονικά από το σαιτ τους. Απλά να ξέρεις οτι η κάρτα σου δίνει μόνο έκπτωση στο αυτοκίνητο και όχι στον επιβατών.

Καταρχάς σε ευχαριστώ για την απάντηση. Για να βγει κάρτα πρέπει να έχει προηγηθεί πρόσφατο ταξίδι (τους προηγούμενους 12 μήνες). Χωρίς τον κωδικό εισιτηρίου δεν μπορεί να γίνει η εγγραφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, anikologr είπε

Καταρχάς σε ευχαριστώ για την απάντηση. Για να βγει κάρτα πρέπει να έχει προηγηθεί πρόσφατο ταξίδι (τους προηγούμενους 12 μήνες). Χωρίς τον κωδικό εισιτηρίου δεν μπορεί να γίνει η εγγραφή...

Σωστό το είχα ξεχάσει. Αν σου δώσω αριθμό εισητήριου θα μπορείς να βγάλεις?Ταξιδεύω Τετάρτη για Πάρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εάν θέλεις στείλε μου σε  προσωπικό μνήμα το email σου, να σου στείλω τον αριθμό της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LabrakisG1992 είπε

Σωστό το είχα ξεχάσει. Αν σου δώσω αριθμό εισητήριου θα μπορείς να βγάλεις?Ταξιδεύω Τετάρτη για Πάρο.

Θα μπορέσω να βγάλω αφού ταξιδεύσεις. Αν φυσικά δεν θέλεις να βγάλεις εσύ κάρτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, anikologr είπε

Θα μπορέσω να βγάλω αφού ταξιδεύσεις. Αν φυσικά δεν θέλεις να βγάλεις εσύ κάρτα. 

Εχω ήδη οπότε αν δεν βρείς θα σου δώσω τον αριθμό του εισητηρίου να βγάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LabrakisG1992 είπε

Εχω ήδη οπότε αν δεν βρείς θα σου δώσω τον αριθμό του εισητηρίου να βγάλεις.

Σε ευχαριστώ!! Αν δεν βρω θα σε ενοχλήσω από βδομάδα με πμ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να βγάλω κάρτα με εισιτήριο σε άλλο όνομα και δεν με αφήνει.

Μου βγάζει μήνυμα ότι το όνομα  στο εισιτήριο που καταχωρήσατε είναι διαφορετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pouf7 είπε

Δοκίμασα να βγάλω κάρτα με εισιτήριο σε άλλο όνομα και δεν με αφήνει.

Μου βγάζει μήνυμα ότι το όνομα  στο εισιτήριο που καταχωρήσατε είναι διαφορετικό.

Δεν γίνεται να βγάλεις κάρτα αν δεν είναι το εισιτήριο στο όνομα σου.

Επίσης δεν μπορείς να βγάλεις κάρτα αν έχεις βγάλει εισιτήριο και δεν έχεις ταξιδέψει (δεν στο έχουν σκαναρει δηλαδή).

Τέλος δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις την καρτα seamiles άλλου και να βγάλεις εισιτήριο στο όνομά σου γιατί μόλις βάλεις τον αριθμό της κάρτας σου βγάζει αυτόματα τα στοιχεία του κατόχου!!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kostas597 είπε

Δεν γίνεται να βγάλεις κάρτα αν δεν είναι το εισιτήριο στο όνομα σου.

Επίσης δεν μπορείς να βγάλεις κάρτα αν έχεις βγάλει εισιτήριο και δεν έχεις ταξιδέψει (δεν στο έχουν σκαναρει δηλαδή).

Τέλος δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις την καρτα seamiles άλλου και να βγάλεις εισιτήριο στο όνομά σου γιατί μόλις βάλεις τον αριθμό της κάρτας σου βγάζει αυτόματα τα στοιχεία του κατόχου!!

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Κατατοπιστικότατος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα!

αν βγάλεις ένα εισιτήριο και κάνεις web check in μπορείς να βγάλεις κάρτα (χωρις να ταξιδεψεις);

επισης, τις ελεγχουν καθόλου τις κάρτες; έχω απλά σε άλλο ονομα

ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έβγαλε μήπως κανένας άκρη ποιος είναι ο πιο φθηνός/βέλτιστος τρόπος? Σκέφτομαι για Ρόδο (τουλάχιστον μεταφορικό) και θα βόλευε αν μπορώ έστω να βγάλω ένα φθηνό εισιτήριο για κάπου και να πάρω αριθμό για το seasmiles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...