Προς το περιεχόμενο

Πρώτη αντίδραση από Huawei, με τον αποκλεισμό συνεργασίας να περιλαμβάνει και τις Intel, Qualcomm και Broadcom


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, adtakhs είπε

Δεν είναι θέμα Google ή Apple κ.λ.π.

Υπάρχει ένας ακήρυχτος πόλεμος μεταξύ των τριών μεγάλων χωρών κρατών του πλανήτη εδώ και περίπου 3-4 χρόνια.

Οι Αμερικανοί που τόσο πολύ μας έπρηζαν για το ελεύθερο εμπόριο, την ελεύθερη αγορά,  που μέσω αυτού διέλυσαν όλες τις τοπικές οικονομίες, που στο παρελθόν χρησιμοποίησαν τις αναπτυσσόμενες χώρες για να αισχροκερδήσουν μεταφέροντας εκεί παραγωγικές μονάδες, βλέπουν πως οι αναπτυσσόμενοι έχουν φτάσει να απειλούν την παντοκρατορία τους.

Τους Ρώσους προσπαθούν με αθέμιτο ανταγωνισμό να τους βγάλουν έξω από τα τεράστια κέρδη του κλάδου της αμυντικής βιομηχανίας οπλικών συστημάτων, με τον νόμο CAATSA. Στην ουσία βάζουν κυρώσεις σε όποια χώρα επιλέξει αμυντικό εξοπλισμό από Ρωσία, ώστε να αποκλείσουν από την αγορά όλες τις μεγάλες ρωσικές εταιρίες που μετά τον οικονομικό μαρασμό της ΕΣΣΔ και μετέπειτα της Ρωσίας ανέκαμψαν και με την τεράστια τεχνογνωσία που είχαν ανεπτυγμένη έρχονται στην αγορά με προσφορές νέων μοντέρνων οπλικών συστημάτων.

Πάντως στην περίπτωση των s400 εμάς σαν έθνος δεν μας συμφέρει η Τουρκία να τους παραλάβει.

Ο συγκεκριμένος εξοπλισμός καθηλώνει την πολεμική μας αεροπορία. Ένα από τα δυνατά χαρτιά που έχουμε απέναντί τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 230
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Choulio είπε

Εκτος του οτι ακολουθεις διαφορετικη τακτικη για να κρινεις τον καθενα αναλογως τι σε συμφέρει, πετας και διαφορα που δεν ισχυουν. Η ερευνα δεν μπορεσε να αποδειξει οτι συνεργάστηκε ο Τραμπ με τη Ρωσία απέδειξε ομως οτι υπήρξε εμπλοκη της Ρωσίας στις Αμερικανικές εκλογές. Επομενως δεν ισχυει αυτο που λες οτι δεν υπηρξε εμπλοκη. Εχεις μπερδεψει τα πραγματα ή προσπαθεις να θολωσεις την εικονα. Αν ψάξεις λοιπόν το Mueller Report  που εχεις κανει σημαία λεει ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι η Ρωσία ενεπλάκη στις Αμερικανικες εκλογες και μαλιστα εκανε προσπάθειες να ερθει σε επαφη με τον Τραμπ και το επιτελείο του. Αποδείξεις για συνεργασία του Τραμπ οντως δεν υπήρχαν αλλα αυτο διαφέρει κατα πολυ απο αυτο που υποστηριξες.

Επειδη λοιπον η γνωμη που εχει ο καθε ανθρωπος δεν καθοριζεται μονο απο δικαστικες αποφάσεις για μένα μονο που η Ρωσία προσπάθησε τοσο πολυ να ανεβασει τον Τραμπ στην εξουσια λεει πολλα.

Επισης κανενα δικαστηριο δεν εχει αποδειξει τιποτα απο αυτα για τα οποια κατηγορεις τους Κλιντον. Οταν εχεις στα χέρια σου καποια αποφαση βγες να λες οτι θες αλλιως εξαπολυεις επιθεσεις με fake ειδησεις που βγάζει το ρεπουμπλανικό λομπι. (βλέπεις αυτο το παιχνιδι μπορει να παιχτει και απο τις 2 πλευρες)

Σταματα λοιπον να απαντας με λόγια που ούτε η πιο στημένη δηλωση κόμματος δεν θα χρησιμοποιούσε και να απαιτεις δικαστικές αποφάσεις και μίλα οχι σαν οπαδος αλλα σαν πολιτης.

 

1|) Να μου υποδείξεις σε πιο σημείο του post μου αναφέρω ότι οι Κλίντον είναι ένοχοι για κάποιο ποινικό αδίκημα. Δεν αναφέρω τίποτα τέτοιο, συνεπώς πέταξες ένα strawman argument για να δώσεις βάση στην άκυρη θέση σου. Είπα ξεκάθαρα ότι πρόκειται για ανήθικη οικογένεια που έκανε 2 αναίτιους πολέμους με κόστος εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπινες ζωές και ότι η Χίλαρυ υπερασπίστηκε ύποπτο για βιασμό ανηλίκου ενώ γνώριζε πως είχε διαπράξει το αδίκημα πριν την απόφαση του δικαστηρίου (δεν ειναι ποινικό αδίκημα, ανήθικο είναι). Δεν είπα ότι διέπραξαν ένα ποινικό αδίκημα τύπου δωροδοκίας, κατάχρησης, ξέπλυμα χρήματος, εκλογική νοθεία συνεπώς δεν ακολουθώ καμία διαφορετική τακτική.

2) Strawman argument, γυρος 2ος. Δεν είπα πουθενά ότι οι Ρώσοι δεν προσπάθησαν να επηρεάσουν τις εκλογές. Αναφέρθηκα στη κατηγορία που βάραινε μέχρι πρότινος τον Τραμπ, αυτή της Ρωσικής εμπλοκής επειδή ο Retromaniac σε προηγούμενο σχόλιό του έγραψε πως το Τραμπ έκλεψε τις εκλογές, το οποίο αποτελεί ποινικό αδίκημα. Και είπες εσύ σε μένα να διαβάσω την έκθεση Mueller. Ναι, ότι διάβασες τώρα εσύ 400 σελίδες και έβγαλες πόρισμα και δεν διάβασες απλά τις μπαρούφες του CNN και των λοιπών ΜΜΕ των Δημοκρατικών. Χαχα, οκ. Εγώ διάβασα όμως κάτι άλλο. Τη περίληψη της έκθεση Mueller που κατατέθηκε στο Κογκρέσο από τον William Barr. Τι γράφει η περίληψη? Ότι κανένα μέλος του Ρεπουμπλικανικού κόμματος δεν είχε επαφή ή συνεργασία με κανέναν Ρώσο. Η Ρωσική απόπειρα ΕΠΗΡΕΑΣΜΟΥ των εκλογών ήταν: α) η διασπορά "ψευδών" ειδήσεων β) το χακάρισμα των emails των Δημοκρατικών. Το αν αυτό για σένα "λέει πολλά", είναι υποκειμενική άποψη δική σου και για μένα δε λέει τίποτα. Επηρεασμός των εκλογών συμβαίνει σε όλα τα κράτη, σε όλες τις εκλογικές περιόδους. Άλλο αυτό και άλλο συνομώτησα με τους Ρώσους για να ΚΛΕΨΩ τις εκλογές, όπως ψευδώς ισχυρίζονταν οι Δημοκρατικοί για τον Τραμπ. Fake News ήταν, όπως fake news ήταν και τα όργια του Τραμπ στη Μόσχα με Ρωσίδες, όπως fake news ήταν η είδηση ότι ο "ρατσιστής Τραμπ αφαίρεσε τη προτομή του Λούθερ Κινγκ από το οβάλ γραφείο", όπως fake news ήταν η φώτο των Times με το κοριτσάκι που δήθεν χωρίστηκε από τη μητέρα του από τον Τραμπ. Επίσης, το ότι προσπάθησαν οι Ρώσοι να επηρεάσουν το εκλογικό αποτέλεσμα, δεν σημαίνει ότι το εκλογικό αποτέλεσμα είναι καρπός των δικών τους προσπαθειών.

3) Ναι, όταν αποδίδεις ανυπόστατες κατηγορίες σε πρόσωπα οφείλεις να βασίζεσαι σε δικαστικές αποφάσεις. Διότι σε αντίθετη περίπτωση είσαι κοινός λασπολόγος του καφενείου.

Τέσπα, δεν ασχολούμαι άλλο με το θέμα γιατί κούρασε. Έχω απαντήσει σε άλλους 2 και εσύ είσαι ο 3ος. Έχω πει ότι ήταν να πω και δεν μπορώ να επαναλαμβάνω τα ίδια.

Επεξ/σία από Undertaker25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

6 ώρες πριν, Undertaker25 είπε

1|) Να μου υποδείξεις σε πιο σημείο του post μου αναφέρω ότι οι Κλίντον είναι ένοχοι για κάποιο ποινικό αδίκημα. Δεν αναφέρω τίποτα τέτοιο, συνεπώς πέταξες ένα strawman argument για να δώσεις βάση στην άκυρη θέση σου. Είπα ξεκάθαρα ότι πρόκειται για ανήθικη οικογένεια που έκανε 2 αναίτιους πολέμους με κόστος εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπινες ζωές και ότι η Χίλαρυ υπερασπίστηκε ύποπτο για βιασμό ανηλίκου ενώ γνώριζε πως είχε διαπράξει το αδίκημα πριν την απόφαση του δικαστηρίου (δεν ειναι ποινικό αδίκημα, ανήθικο είναι). Δεν είπα ότι διέπραξαν ένα ποινικό αδίκημα τύπου δωροδοκίας, κατάχρησης, ξέπλυμα χρήματος, εκλογική νοθεία συνεπώς δεν ακολουθώ καμία διαφορετική τακτική.

2)...

3) Ναι, όταν αποδίδεις ανυπόστατες κατηγορίες σε πρόσωπα οφείλεις να βασίζεσαι σε δικαστικές αποφάσεις. Διότι σε αντίθετη περίπτωση είσαι κοινός λασπολόγος του καφενείου.

Το 3 της απαντησης σου ισχυει για τις κατηγοριες που προσάπτεις στους Κλιντον στο 1. Δεν καταλαβαινω για τι τους κατηγορεις. Τι εννοεις ειναι ανηθικοι; Ποιος το λεει αυτο; Η Ρεπουμπλικανικη προπαγάνδα; Δεν ισχυουν ολα οσα λες γιατί δεν υπάρχει καμια αποφαση που να τα αποδεικνυει. Ουτε οτι οι πολεμοι ηταν αναίτιοι ουτε τίποτα. Οταν καποια αρχη καπου καποτε αποδειξει οτι οι πολεμοι ηταν αναιτιοι τοτε μπορεις να μιλησεις. Μεχρι τοτε αυτα που λες ειναι ψευδεις κατηγοριες στα πλαισια της Ρεπουμπλικάνικης προπαγάνδας. Και δεν καταλαβα απο ποτε καποιος που κατηγορειτε για βιασμο ειναι ενοχος! Αφου δεν εχει βγει αποφαση που τον καταδικάζει δεν ειναι ενοχος. Βλέπω για τον Τραμπ απαιτεις δικαστικη αποφαση αλλα για οποιοδηποτε αλλο κατηγορουμενο ειναι καταδικαστέο ακόμα και να τον υποστηρίξεις χωρις καν να εχει καταδικαστει για να σου κρεμάσει ο Undertaker την ταμπέλα που γουστάρει. Στο ειπα και πριν το παιχνιδι του ποντικου με τη γάτα μπορουμε να το παιξουμε και απο τι 2 πλευρες. Δε σ'αρέσει προφάνως γιατί εχεις βάλει τα οπαδικα γυαλια και τα βλέπεις μονοπλευρα.  (Σημειωση: Οι αποψεις μου περι Κλιντον δεν ειναι αυτες απλα σου δειχνω που οδηγει η οπαδικη ρητορικη σου)

 

6 ώρες πριν, Undertaker25 είπε

2) Strawman argument, γυρος 2ος. Δεν είπα πουθενά ότι οι Ρώσοι δεν προσπάθησαν να επηρεάσουν τις εκλογές. Αναφέρθηκα στη κατηγορία που βάραινε μέχρι πρότινος τον Τραμπ, αυτή της Ρωσικής εμπλοκής επειδή ο Retromaniac σε προηγούμενο σχόλιό του έγραψε πως το Τραμπ έκλεψε τις εκλογές, το οποίο αποτελεί ποινικό αδίκημα. Και είπες εσύ σε μένα να διαβάσω την έκθεση Mueller. Ναι, ότι διάβασες τώρα εσύ 400 σελίδες και έβγαλες πόρισμα και δεν διάβασες απλά τις μπαρούφες του CNN και των λοιπών ΜΜΕ των Δημοκρατικών. Χαχα, οκ. Εγώ διάβασα όμως κάτι άλλο. Τη περίληψη της έκθεση Mueller που κατατέθηκε στο Κογκρέσο από τον William Barr. Τι γράφει η περίληψη? Ότι κανένα μέλος του Ρεπουμπλικανικού κόμματος δεν είχε επαφή ή συνεργασία με κανέναν Ρώσο. Η Ρωσική απόπειρα ΕΠΗΡΕΑΣΜΟΥ των εκλογών ήταν: α) η διασπορά "ψευδών" ειδήσεων β) το χακάρισμα των emails των Δημοκρατικών. Το αν αυτό για σένα "λέει πολλά", είναι υποκειμενική άποψη δική σου και για μένα δε λέει τίποτα. Επηρεασμός των εκλογών συμβαίνει σε όλα τα κράτη, σε όλες τις εκλογικές περιόδους. Άλλο αυτό και άλλο συνομώτησα με τους Ρώσους για να ΚΛΕΨΩ τις εκλογές, όπως ψευδώς ισχυρίζονταν οι Δημοκρατικοί για τον Τραμπ. Fake News ήταν, όπως fake news ήταν και τα όργια του Τραμπ στη Μόσχα με Ρωσίδες, όπως fake news ήταν η είδηση ότι ο "ρατσιστής Τραμπ αφαίρεσε τη προτομή του Λούθερ Κινγκ από το οβάλ γραφείο", όπως fake news ήταν η φώτο των Times με το κοριτσάκι που δήθεν χωρίστηκε από τη μητέρα του από τον Τραμπ. Επίσης, το ότι προσπάθησαν οι Ρώσοι να επηρεάσουν το εκλογικό αποτέλεσμα, δεν σημαίνει ότι το εκλογικό αποτέλεσμα είναι καρπός των δικών τους προσπαθειών.

Για δες εδω τι εγραψες.. που θα μου πεις για strawman argument 

Στις 21/5/2019 στις 10:31 ΜΜ, Undertaker25 είπε

Ποια προπαγάνδα ρε φίλε και πως ακριβώς δεν εκλέχτηκε δημοκρατικά? Ποιο σκάνδαλο facebook και ποια fake news? Δεν έμαθες ότι όλη η υπόθεση αποδείχτηκε φούσκα? Καμία Ρωσική εμπλοκή δεν υπήρξε. Σκευωρία των Δημοκρατικών ήταν για να τον ρίξουν αλλά απέτυχαν. Τα μοναδικά fake news είναι οι κατηγορίες που του απέδωσες.

 

ΥΓ. Προς τους mods δεν καταλαβαινω γιατί σβήσατε το post μου. Ειναι εκτος θέματος; Αν ειναι εκτος θεματος και σας πειράζει γιατί δεν σβήσατε τα 4 post του undertaker που μιλάει μόνο για την εμπολοκη της Ρωσίας στις εκλογες (και στα οποια ουσιαστικα απαντουσε το δικο μου); Το δικό μου σας πείραξε μόνο; Οταν αφηνετε καποιον να αλωνιζει εκτος θέματος θα πρέπει να υπομείνετε και αυτους που οπως ειναι λογικο θα του απαντησουν. Αλλιως ας σβηνατε ολα τα εκτος θέματος 5 σελιδες τωρα..

 

Επεξ/σία από Choulio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Choulio είπε

Το 3 της απαντησης σου ισχυει για τις κατηγοριες που προσάπτεις στους Κλιντον στο 1. Δεν καταλαβαινω για τι τους κατηγορεις. Τι εννοεις ειναι ανηθικοι; Ποιος το λεει αυτο; Η Ρεπουμπλικανικη προπαγάνδα; Δεν ισχυουν ολα οσα λες γιατί δεν υπάρχει καμια αποφαση που να τα αποδεικνυει. Ουτε οτι οι πολεμοι ηταν αναίτιοι ουτε τίποτα. Οταν καποια αρχη καπου καποτε αποδειξει οτι οι πολεμοι ηταν αναιτιοι τοτε μπορεις να μιλησεις. Μεχρι τοτε αυτα που λες ειναι ψευδεις κατηγοριες στα πλαισια της Ρεπουμπλικάνικης προπαγάνδας. Και δεν καταλαβα απο ποτε καποιος που κατηγορειτε για βιασμο ειναι ενοχος! Αφου δεν εχει βγει αποφαση που τον καταδικάζει δεν ειναι ενοχος. Βλέπω για τον Τραμπ απαιτεις δικαστικη αποφαση αλλα για οποιοδηποτε αλλο κατηγορουμενο ειναι καταδικαστέο ακόμα και να τον υποστηρίξεις χωρις καν να εχει καταδικαστει για να σου κρεμάσει ο Undertaker την ταμπέλα που γουστάρει. Στο ειπα και πριν το παιχνιδι του ποντικου με τη γάτα μπορουμε να το παιξουμε και απο τι 2 πλευρες. Δε σ'αρέσει προφάνως γιατί εχεις βάλει τα οπαδικα γυαλια και τα βλέπεις μονοπλευρα.  (Σημειωση: Οι αποψεις μου περι Κλιντον δεν ειναι αυτες απλα σου δειχνω που οδηγει η οπαδικη ρητορικη σου)

 

Η κατηγορία ότι ο Τραμπ σε συνεργασία με τους Ρώσους έκλεψε τις εκλογές είναι κάτι που αποδεικνύει μια εισαγγελική έρευνα ή έρευνα των Μυστικών Υπηρεσιών. Έγινε και αποδείχτηκε αθώος. Η κατηγορία ότι ο βομβαρδισμός της Σερβίας και η ισοπέδωση της Λιβύης ήταν άδικες πολεμικές πράξεις, απαιτούν έρευνα ειδικού διεθνούς δικαστηρίου και είναι κάτι πρακτικά αδύνατον αφού ΟΗΕ και ΝΑΤΟ ελέγχονται από τις ΗΠΑ. Υπάρχει διαφορά στη φύση των δυο κατηγοριών, οποιοσδήποτε έχει βασική αντίληψη το καταλαβαίνει. Όπως επίσης καταλαβαίνει τη βαρύτητα της πράξεως της ολικής καταστροφής μιας χώρας για να ρίξεις έναν ανεπιθύμητο δικτάτορα.

Αναφορά σε κείμενο

Για δες εδω τι εγραψες.. που θα μου πεις για strawman argument 

 

Τελικά έχεις πρόβλημα κατανόησης απλών ελληνικών. Θα ξαναγράψω για 2η φορά ότι η αναφορά μου σε Ρωσική εμπλοκή, αφορούσε τη συμμετοχή του Τραμπ σε αυτή.

Αναφορά σε κείμενο

Ποια προπαγάνδα ρε φίλε και πως ακριβώς δεν εκλέχτηκε δημοκρατικά? Ποιο σκάνδαλο facebook και ποια fake news? Δεν έμαθες ότι όλη η υπόθεση αποδείχτηκε φούσκα? Καμία Ρωσική εμπλοκή δεν υπήρξε. Σκευωρία των Δημοκρατικών ήταν για να τον ρίξουν αλλά απέτυχαν. Τα μοναδικά fake news είναι οι κατηγορίες που του απέδωσες.

 

Αναφέρομαι στα fake news των Δημοκρατικών που έλεγαν ότι ο Τραμπ σε συνεργασία με τους Ρώσους κέρδισε τις εκλογές. Οι Δημοκρατικοί δεν θα μπορούσαν να τον ρίξουν αν έλεγαν απλά ότι οι Ρώσοι μόνοι τους ενεπλάκησαν. Η συνεργασία όμως του Τραμπ αποτελεί ομοσπονδιακό αδίκημα. Αλλά μη στο χαλάω αφού δεν σου αρέσει αυτή η ερμηνεία. Πρέπει να χρησιμοποιήσεις ένα strawman argument για να βασίσεις την άκυρη θέση σου.

 

ΥΓ. Είναι προφανές ότι έχεις χάσει την ψυχραιμία σου.  Χαμήλωσε λίγο τους τόνους. Κουβέντα κάνουμε.

ΥΓ2. ΤΕΛΟΣ η συμμετοχή μου σε αυτό το θέμα. Γράψε ότι θες, δεν πρόκειται να επανέλθω. Το έγραψα και πριν αλλά εσύ συνεχίζεις το off topic.

Επεξ/σία από Undertaker25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Undertaker25 είπε

Η κατηγορία ότι ο Τραμπ σε συνεργασία με τους Ρώσους έκλεψε τις εκλογές είναι κάτι που αποδεικνύει μια εισαγγελική έρευνα ή έρευνα των Μυστικών Υπηρεσιών. Έγινε και αποδείχτηκε αθώος. Η κατηγορία ότι ο βομβαρδισμός της Σερβίας και η ισοπέδωση της Λιβύης ήταν άδικες πολεμικές πράξεις, απαιτούν έρευνα ειδικού διεθνούς δικαστηρίου και είναι κάτι πρακτικά αδύνατον αφού ΟΗΕ και ΝΑΤΟ ελέγχονται από τις ΗΠΑ. Υπάρχει διαφορά στη φύση των δυο κατηγοριών, οποιοσδήποτε έχει βασική αντίληψη το καταλαβαίνει. Όπως επίσης καταλαβαίνει τη βαρύτητα της πράξεως της ολικής καταστροφής μιας χώρας για να ρίξεις έναν ανεπιθύμητο δικτάτορα.

Τελικά έχεις πρόβλημα κατανόησης απλών ελληνικών. Θα ξαναγράψω για 2η φορά ότι η αναφορά μου σε Ρωσική εμπλοκή, αφορούσε τη συμμετοχή του Τραμπ σε αυτή.

Αναφέρομαι στα fake news των Δημοκρατικών που έλεγαν ότι ο Τραμπ σε συνεργασία με τους Ρώσους κέρδισε τις εκλογές. Οι Δημοκρατικοί δεν θα μπορούσαν να τον ρίξουν αν έλεγαν απλά ότι οι Ρώσοι μόνοι τους ενεπλάκησαν. Η συνεργασία όμως του Τραμπ αποτελεί ομοσπονδιακό αδίκημα. Αλλά μη στο χαλάω αφού δεν σου αρέσει αυτή η ερμηνεία. Πρέπει να χρησιμοποιήσεις ένα strawman argument για να βασίσεις την άκυρη θέση σου.

ΥΓ. Είναι προφανές ότι έχεις χάσει την ψυχραιμία σου.  Χαμήλωσε λίγο τους τόνους. Κουβέντα κάνουμε.

ΥΓ2. ΤΕΛΟΣ η συμμετοχή μου σε αυτό το θέμα. Γράψε ότι θες, δεν πρόκειται να επανέλθω.

Δε με νοιάζει τι εννοουσες. Εγραψες ρητα ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ οτι δεν υπηρξε εμπλοκη της Ρωσίας. Οταν απαντησα σε αυτο και διευκρινησα οτι δεν ισχυει με κατηγόρησες για strawman argument αντι να πεις οτι αυτο που εγραψες δεν ηταν ακριβες και οτι εννουσες κατι άλλο. Οπως και να'χει εγω απντησα σε κατι που οντως εγραψες και δεν υπήρξε κανενα strawman argument. Αν δεν ξέρεις να χρησιμοποιείς σωστα τον λόγο δε σου φταίω εγω.

Συμπερασμα εγραψες κατι που δεν ισχυει και απαντησα σε αυτο. Με κατηγόρησες για χρηση strawman argument και όταν σου εδειξα το post που το λες ρητα μου ειπες οτι δεν εννοουσες αυτο αλλα κάτι άλλο και μάλιστα εχω προβλημα κατανοησης. Απ'ολα τα παραπανω συμπερανες οτι έχω χάσει και την ψυχραιμια μου. Μάλιστα

 

Δεν εχω χάσει καμια ψυχραιμία και απορω απο που ειναι προφανές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...