Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμής vdsl Vodafone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου ενα ερώτημα.αυτη την στιγμή ο πάροχος μου είναι η Vodafone έχω κάνει το κλασσικό πρόγραμμα 24 adsl . επειδή όμως εδώ πέρα το ίντερνετ έχει μεγάλο θέμα και σέρνετε (κάτω Πατήσια)καθώς έχω μια 65άρα 4k τηλεόραση στο σαλόνι και παρακολουθώ Netflix με εικόνα που είναι χειρότερη από δεκαετίας είπα και εγώ να αναβάθμισω σε vdsl 50 Άρι ,όλα καλά όλα ωραία έκανα την αίτηση 30/4 και 3/5 είχα το νέο ρούτερ από την βονταφον (Vodafone-H-300s) μια χαρά λέω προχωράει γρήγορα θα έχω μπαμ μπαμ την αναβάθμιση Έλα που όμως ακόμα και σήμερα που έχουν περάσει 16 μέρες εργάσιμες δεν έχω κανένα νέο και τους κυνηγάω στην βονταφον και όλο δεν ξέρουν και κάνεις δεν ξέρει πότε θα γίνει.και γενικά επειδή εδώ το ίντερνετ είναι υπερβολικά χαλιά μου την έχει δώσει και θα ήθελα να μάθω αν και σε εσάς άργησαν τόσο και αν μπορώ να πω η να κάνω κάτι μπας και ξυπνήσουν και ενεργοποιηθεί η γραμμή μου πριν κλείσουμε κάνα μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kagkouras είπε

Καλησπέρα σας να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου ενα ερώτημα.αυτη την στιγμή ο πάροχος μου είναι η Vodafone έχω κάνει το κλασσικό πρόγραμμα 24 adsl . επειδή όμως εδώ πέρα το ίντερνετ έχει μεγάλο θέμα και σέρνετε (κάτω Πατήσια)καθώς έχω μια 65άρα 4k τηλεόραση στο σαλόνι και παρακολουθώ Netflix με εικόνα που είναι χειρότερη από δεκαετίας είπα και εγώ να αναβάθμισω σε vdsl 50 Άρι ,όλα καλά όλα ωραία έκανα την αίτηση 30/4 και 3/5 είχα το νέο ρούτερ από την βονταφον (Vodafone-H-300s) μια χαρά λέω προχωράει γρήγορα θα έχω μπαμ μπαμ την αναβάθμιση Έλα που όμως ακόμα και σήμερα που έχουν περάσει 16 μέρες εργάσιμες δεν έχω κανένα νέο και τους κυνηγάω στην βονταφον και όλο δεν ξέρουν και κάνεις δεν ξέρει πότε θα γίνει.και γενικά επειδή εδώ το ίντερνετ είναι υπερβολικά χαλιά μου την έχει δώσει και θα ήθελα να μάθω αν και σε εσάς άργησαν τόσο και αν μπορώ να πω η να κάνω κάτι μπας και ξυπνήσουν και ενεργοποιηθεί η γραμμή μου πριν κλείσουμε κάνα μήνα

Φιλε εγώ με απειλές τους είχα κάνει να κινηθούνε.αλλιως δεν ξυπνάνε. Η πες τους εάν δεν έρθει κάποιος αλλάζω παροχο. Η πες τους για καταγγελία στο συνήγορο του πολίτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είπα ρε φίλε ότι θα διακόψω και μου είπαν θα με καλέσει το τμήμα που ασχολείται με αυτά σε 2-3 μέρες και λέω σοβαρά τώρα;δεν μπορείς να με συνδέσεις με έναν από αυτούς τώρα; δυστυχώς μου λέει δεν γίνεται όσο για καταγγελία στον εετ θα πρέπει να ξέρω και το όνομα του υπαλλήλου σωστά;έχω αρχίσει και νευριάζω πολύ που πληρώνω την βονταφον και περιμένω την κοσμοτε τους είπα θα πάω στην κοσμοτε να το έχω σε 2 μέρες.αλλα δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...