Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts - 50% ή 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Qwertee πουλάει geeky και pop culture μπλουζάκια (εκτυπώσεις)

Τρέχουν δύο προσφορές:

  • -50% στις μπλούζες (8 ευρώ η μία): https://www.qwertee.com/prjger03r93eegegr - ΤΕΛΟΣ
  • 5 ευρώ μια τυχαία μπλούζα (στις 6 έχει δωρεάν μεταφορικά και δώρο μια εκτύπωση poster για το τοίχο): Πάτε εκεί που λέει " Mega InsaniTEE Sale!!! " https://www.qwertee.com/

Επίσης αν κάνετε εγγραφή στο newsletter σας στέλνουν κωδικό για έξτρα -1 ευρώ στη παραγγελία (συνδυάζεται με τα πιο πάνω)

Κάποια πράγματα για προσοχή στη παραγγελία μετά από έρευνα στο trustpilot: Παραγγέλνουμε με paypal και με ασφάλιση για να μην τύχει και "χαθεί" το πακέτο

Προς admin: Το λινκ που έβαλα δεν περιέχει affiliate, αλλά τον κωδικό για τα cookies που ενεργοποιούν τη προσφορά για το 50% off καθαρό όπως βγαίνει από το post τους στο fb οπότε παρακαλώ μην το αφαιρέσεις.

Επεξ/σία από kdoumani
Προσθήκη λινκ για προσφορά
  • Like 16
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γενικά πολύ τυχαιότητα το κατάστημα, στο τραστ παιλοτ έχει πολλές αναφορές

•χαμένα δέματα αν δε πληρώσεις 'ασφάλεια', σε επίπεδο να μην παραλαμβάνεις καθόλου αν δε πληρώσεις.

•επιστροφές δύσκολες έως ανύπαρκτες και μόνο σε κρέντιτ καταστήματος και όχι

•αμφιβόλου και διαφορετικής ποιότητας μεταξύ τους τα σχέδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exω κανει παραγγελια απο το καταστημα και δεν ειχα θεμα με την αποστολη, αλλα ουτε και την ποιοτητα ειτε της μπλουζας ειτε της εκτυπωσης.

Το μονο οτι στις τρεις XL που πηρα η μια ηταν ελαφρως πιο XL απο τις αλλες δυο. Βεβαια, ηταν και η μοναδικη που ηταν αλλο χρωμα, οποτε και πιθανοτατα να ηταν αλλης εταιριας οποτε και να ειχε μια μικρη διαφορα στο μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
30 λεπτά πριν, rbmkn4 είπε

Το μονο οτι στις τρεις XL που πηρα η μια ηταν ελαφρως πιο XL

Τι ύψος και πόσα κιλά είσαι? εγώ λέω να πάω για L. Να ρισκάρω να αγοράσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγοράζω απο το qwertee απο το 2012 (μπορεί κ νωρίτερα).

κανένα μα κανένα θέμα εμπιστοσύνης στα τόσα χρόνια, κανένα χαμένο δέμα ή κάτι.

μια μόνο φορά που μου άργησε ενα δέμα, σε μειλ που μου έστειλαν τους ειπα πως δεν εχω παραλάβει, μου ζήτησαν συγγνώμη και το έστειλαν ξανά χωρίς να εχω πληρώσει ασφάλεια, φυσικά δεν έφταιγε το qwertee αλλα το ταχυδρομείο, μιας και μετα απο 1-2 μέρες μου το παρέδωσαν.

paypal δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ σε αυτούς, και την ασφάλεια την εχω βάλει μόνο μια φορά στην αρχη.

το μόνο κακο για εμένα, τα σχέδια δεν έχουν καμία σχεση με παλιότερα, (παλιά δεν είχε καν tee shop με περασμένα σχέδια, μόνο το τρέχον με την αντίστροφη μέτρηση) ειναι πολυ παιδικά πια, μάλλον εχει αλλάξει καλλιτέχνες με τους οποίους συνεργάζεται.

γενικά, προσφορές και στα μπλουζάκια και στα prints, βάζει αρκετές φορές μεσα στο χρόνο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, naruto14 είπε

Με τα μεγέθη τι ακριβώς παίζει ξέρουμε; Για παράδειγμα εγώ που συνήθως φοράω Large σε επώνυμα μπλουζάκια, ένα XL θα χρειαζόταν εδώ;

Για τα μεγέθη: αν πας στο tee shop και πατήσεις να προσθέσεις ένα οποιοδήποτε μπλουζάκι στο καλάθι, εκεί που διαλέγεις μέγεθος από κάτω λέει να σου δείξει το size chart

 

53 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

αγοράζω απο το qwertee απο το 2012 (μπορεί κ νωρίτερα).

κανένα μα κανένα θέμα εμπιστοσύνης στα τόσα χρόνια, κανένα χαμένο δέμα ή κάτι.

μια μόνο φορά που μου άργησε ενα δέμα, σε μειλ που μου έστειλαν τους ειπα πως δεν εχω παραλάβει, μου ζήτησαν συγγνώμη και το έστειλαν ξανά χωρίς να εχω πληρώσει ασφάλεια, φυσικά δεν έφταιγε το qwertee αλλα το ταχυδρομείο, μιας και μετα απο 1-2 μέρες μου το παρέδωσαν.

paypal δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ σε αυτούς, και την ασφάλεια την εχω βάλει μόνο μια φορά στην αρχη.

το μόνο κακο για εμένα, τα σχέδια δεν έχουν καμία σχεση με παλιότερα, (παλιά δεν είχε καν tee shop με περασμένα σχέδια, μόνο το τρέχον με την αντίστροφη μέτρηση) ειναι πολυ παιδικά πια, μάλλον εχει αλλάξει καλλιτέχνες με τους οποίους συνεργάζεται.

γενικά, προσφορές και στα μπλουζάκια και στα prints, βάζει αρκετές φορές μεσα στο χρόνο

Όντως βγάζει συχνά προσφορές. Τώρα αυτό με τα 5 ευρώ νομίζω το κάνουνε για εκκαθάριση στοκ όπως λένε στα faq. Για τα σχέδια, τα υποβάλλουν οι χρήστες και μπορείς να ψηφίσεις ποιό σου αρέσει. Αυτά με τις περισσότερες ψήφους κάθε φορά βγαίνουν προς πώληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το 2016 παιρνω απο εκει..Κανενα προβλημα..Μια φορα μονο σε κατι random που ειχα παρει, ειχε μεσα 2 φορες το ιδιο σχεδιο..Εστειλα mail και την επομενη μου εστειλαν μια εξτρα μπλουζα..

1.82 - 75κιλα..M (μιντιουμ) παιρνω παντα..Μια Large που ειχα παρει μου ηταν αρκετα μεγαλη..Μπλουζα με μπλουζα ομως δυστυχως καμια φορα διαφερει στο μεγεθος..

Ακομα και οι πρωτες μπλουζες που ειχα παρει, ακομα κρατανε μια χαρα οι σταμπες τους..

Παντα βαζετε τον κωδικο απο newsletter για -1€

Ασφαλεια δεν θυμαμαι να εχω βαλει ποτε, αλλα δεν ειχα και θεμα με χαμενα δεματα απο αυτους..

Πληρωμες και με καρτα και με paypal..

Spoiler

Σε παραγγελια που ηρθε Αυγουστο τα ζελεδακια ηρθαν λιωμενα 😢 Τα εφαγα ομως 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα κι εγώ μερικά μπλουζάκια, έχουν κάποια εξαιρετικά σχέδια.

Έχει πάρει κανείς και prints από εκει; Αν ναι τι λέει η ποιότητα του χαρτιού; Έρχονται μέσα σε κύλινδρο;

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...