Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts - 50% ή 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλη ποιοτητα για τιμη μεχρι 10 ευρω εχω πολλα μπλουζακια και τα σχεδια ειναι μοναδικα 

προτεινω ανεπιφυλακτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς αν το φρι πόστερ ισχύει μόνο για 6 τυχαία μπλουζάκια ή γενικά από 6 και πάνω;

QWERTEE_1pt.jpg

Επεξ/σία από yilliy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yilliy είπε

Ξέρει κανείς αν το φρι πόστερ ισχύει μόνο για 6 τυχαία μπλουζάκια ή γενικά από 6 και πάνω;

QWERTEE_1pt.jpg

Μόνο για τα 6 τυχαία, αφορά αυτή τη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγορασει ΑπΕΙΡΕΣ φορες απο το μαγαζι και ποτε δεν εχουν χασει αποστολη. Μια φορα εχει συμβει σε φιλο μου και του εστειλαν ξανα την παραγγελια χωρις καμια χρεωση. Το μονο κακο που μπορω να πω για την σελιδα ειναι οτι υπαρχουν αλλες με λιγο καλυτερες τιμες και φτηνοτερα μεταφορικα.
Σιγουρα παντως δεν ειναι scam η σελιδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, omega είπε

υπαρχουν αλλες με λιγο καλυτερες τιμες και φτηνοτερα μεταφορικα.

Όπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ψωνισει απο εκει τουλαχιστον 30 tshirt για μενα και την γυναικα μου...Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και απο την ποιοτητα αλλα κυριως απο τα σχεδια...Μπορω να πω οτι στην ντουλαπα μου εχω αποκλειστικα μπλουζακια απο εκει...Ακομα και random που ειχα παραγγειλει ηταν υπεροχα.Ποτε δεν ειχα θεμα με την αποστολη.Για να βρειτε το νουμερο σας μετρηστε τις διαστασεις σε ενα μπλουζακι σας που ειναι καλο επανω σας και παρραγειλτε το αντοιστιχο απο τον πινακα μεγεθων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, foler79 είπε

Παιδιά 1.80 και 80 κιλά τα φοράω ψιλοεφαρμοστα,  στο Μ ειμαι;

Θα πάρεις το αγαπημένο σου μπλουζάκι, θα το μετρήσεις και θα δεις το μέγεθός σου σύμφωνα με αυτές τις οδηγίες:

cB9f6mo.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Son^Goku είπε

Προσφέρει πληρωμή σε ευρώ, δολάρια και λίρες. Τι συμφέρει;

Σε λίρες συμφέρει αλλά εφόσον η Τράπεζά σου δεν έχει προμήθεια μετατροπής (π.χ χρήση revolut). 

Σε λίρες έκαστη μπλούζα στην προσφορά mega insanitee βγαίνει στα 4,53 ευρώ αντί για 5. 

Edit: Δυστυχώς δεν σε αφήνει να πληρώσεις σε λίρες. Μόλις βάλεις διεύθυνση και χώρα στο αλλάζει σε ευρώ. Αν πληρώναμε σε λίρες θα έβγαινε περίπου 3 ευρώ φθηνότερα, 24 λίρες βγαίνει σύνολο. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα κι εγώ από ένα μπλουζάκι για μένα (Doctor Who) και για τον φίλο μου (Fullmetal Alchemist) και μπορώ να πω ότι ζορίστηκα πολύ να διαλέξω μόνο ένα μιας και μου άρεσαν πάνω από 15 σχέδια! 😮 Αν είναι όσο καλές λέτε πιστεύω πως θα το τιμήσω ξανά το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...