Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts - 50% ή 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, gambitgr είπε

Καλημέρα. 16€ μου τα βγάζει έληξε η προσφορά?

Αυτή με το 50% πρέπει να έληξε, αυτή με τα τυχαία μπλουζάκια ισχύει ακόμη: https://www.qwertee.com/last-chance

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, foler79 είπε

Τσίμπησα και εγώ 6 τυχαία μπλουζάκια, ξερει κανεις  σε πόσες μέρες περίπου συνήθως παραλαμβάνουμε;

Σε μένα λέει Your order is currently being printed and packed. It is now too late to make any changes to your order. Your order will dispatch by 31st May 2019 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιο πάνω αναφέρθηκαν πληρωμές σε λίρες και διπλοί εκπτωτικοί κωδικοί...

Δε βλέπω να σε αφήνει να πληρώσεις σε λίρες για να έρθει φθηνότερα. Μόλις βάζεις στη διεύθυνση αποστολής ως χώρα την Ελλάδα, αυτόματα σου το γυρνάει σε Ευρώ.

Ούτε παίρνει 2 εκπτωτικούς κωδικούς ταυτόχρονα (εγγραφής και newsletter). Άρα μάλλον δεν πάει πιο κάτω από 29€, ενώ αν τα 2 παραπάνω ήταν εφικτά θα πλήρωνε κανείς 22 λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καπησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς τι brand είναι τα t-shirts τους? Κάπου είδα ότι είναι gildan, ποιά όμως? Τα απλά (Softstyle) η τα πιο ακριβά (Heavy, Premiun, Ultra, Hammer)?

Επεξ/σία από UltimaGriever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, UltimaGriever είπε

Καπησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς τι brand είναι τα t-shirts τους? Κάπου είδα ότι είναι gildan, ποιά όμως? Τα απλά (Softstyle) η τα πιο ακριβά (Heavy, Premiun, Ultra, Hammer)?

Τα softstyle.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2019 στις 2:19 ΠΜ, omega είπε

Εχω αγορασει ΑπΕΙΡΕΣ φορες απο το μαγαζι και ποτε δεν εχουν χασει αποστολη. Μια φορα εχει συμβει σε φιλο μου και του εστειλαν ξανα την παραγγελια χωρις καμια χρεωση. Το μονο κακο που μπορω να πω για την σελιδα ειναι οτι υπαρχουν αλλες με λιγο καλυτερες τιμες και φτηνοτερα μεταφορικα.
Σιγουρα παντως δεν ειναι scam η σελιδα.

Μπορεις να μας πεις ποιες σελιδες λες?

Ξερει κανεις να μας πει αν τετοιου ειδους ιστοσελιδες δεχονται δικο σου σχεδιο για να σου φτιαξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dr4In είπε

Μπορεις να μας πεις ποιες σελιδες λες?

Ξερει κανεις να μας πει αν τετοιου ειδους ιστοσελιδες δεχονται δικο σου σχεδιο για να σου φτιαξουν?

Redbubble

Teepublic

Design By Humans

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, omega είπε

Το Design by humans το πετυχα και εχθες καθως εψαχνα στο ιντερνετ για τετοια Site, αλλα δυστυχως φαινεται να εχει τελωνειο, ενω τα αλλα 2 που προτεινες εχουν τροπους να καλυψουν και Ευρωπη απο οτι διαβαζα στις πολιτικες τους.

Ευχαριστω παντως, προσωπικα αγορασα απο othertees να δοκιμασω μια και αν μ αρεσουν θα ξανα παρω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγώ 8 τυχαία με την προσφορά σε μέγεθος L.

Τι θα λέγατε όσοι παραγγείλαμε από την προσφορά να ανεβάσουμε τα σχέδια που δεν μας άρεσαν για ανταλλαγές;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα η παραγγελία από 25/05. 

1.90 101 κιλά το L μου κάθεται μια χαρά. Σίγουρα δεν θέλω XL. 

Καλή ποιότητα του υφάσματος. Μέτρια πράγματα σην στάμπα. Από AliExpress με 11€ παίρνω με πολύ ποιοτικότερη στάμπα από τον αγαπημένο μου Κινέζο. Για 10 ευρώ το τεμάχιο που μου βγήκε με τα μεταφορικά είναι οκ γενικά, προτιμώ αυτές του Ali με +1€. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...