Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts - 50% ή 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μόλις παρέλαβα κι εγώ από 25 μαϊου.καλύτερη ποιότητα απ ότι περίμενα/διάβασα εδώ για μπλουζάκια του κιλού.λίγο "άνετα" για large αλλά του πούστη,t-shirt είναι.καλή φαίνεται η στάμπα αλλά το crush test του πλυντηρίου θα το περάσει αύριο!! δεν μετάνοιωσα καθόλου την αγορά πάντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, geod30 είπε

μόλις παρέλαβα κι εγώ από 25 μαϊου.καλύτερη ποιότητα απ ότι περίμενα/διάβασα εδώ για μπλουζάκια του κιλού.λίγο "άνετα" για large αλλά του πούστη,t-shirt είναι.καλή φαίνεται η στάμπα αλλά το crush test του πλυντηρίου θα το περάσει αύριο!! δεν μετάνοιωσα καθόλου την αγορά πάντως!

Με έφτιαξες καθώς ήμουν ανάμεσα σε large και medium και επέλεξα τελικά medium. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αρκετοί λέτε οτι είναι "άνετα" , όσοι έχουν παραλάβει , μπορούν να πιστοποιήσουν αν το μετρολόγιο που έχουν στο site , είναι σωστό ή όχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, alekout είπε

Επειδή αρκετοί λέτε οτι είναι "άνετα" , όσοι έχουν παραλάβει , μπορούν να πιστοποιήσουν αν το μετρολόγιο που έχουν στο site , είναι σωστό ή όχι ;

Σε μένα με μέγεθος large ήταν σωστό. 

Είναι όντως μεγαλύτερα από το μέσο t shirt.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη επέλεξα Medium και με βλέπω να μου είναι μεγάλα. Ελπίζω βασικά να μην είναι σαν αυτά τα Sol, πως τα λένε τέλος πάντων, που ακόμα και το Small είναι σαν ανοιχτή τέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα medium είναι μεγάλα μέχρι να πλυθούν. Επειδή κι εγώ τα θελω λιγο εφαρμοστά ξενέρωσα στην αρχή όταν φόρεσα το medium αλλά μετά το πλύσιμο στένεψαν και το μέγεθος πλέον έγινε ιδανικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, metalmike είπε

Τα medium είναι μεγάλα μέχρι να πλυθούν. Επειδή κι εγώ τα θελω λιγο εφαρμοστά ξενέρωσα στην αρχή όταν φόρεσα το medium αλλά μετά το πλύσιμο στένεψαν και το μέγεθος πλέον έγινε ιδανικό.

Καλή φάση τότε. Ελπίζω αν ισχύει και σε μένα το ίδιο να μην ξεχειλώνουν μετά το 20λεπτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, jay_D είπε

Καλή φάση τότε. Ελπίζω αν ισχύει και σε μένα το ίδιο να μην ξεχειλώνουν μετά το 20λεπτο :P

Όταν τις πλύνεις και τις φορέσεις πες μου αν είναι όντως έτσι και για 'σένα. Εγώ είμαι 1.80 και 75 κιλά για να έχεις μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, metalmike είπε

Όταν τις πλύνεις και τις φορέσεις πες μου αν είναι όντως έτσι και για 'σένα. Εγώ είμαι 1.80 και 75 κιλά για να έχεις μια ιδέα.

Εεεεε στα κοντά είμαστε.  1.75 και λογικά κάπου 80κιλά. Εχθές τα έστειλαν οπότε ελπίζω Δευτέρα να τα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2019 στις 5:23 ΜΜ, Μακιαβέλλι είπε

https://aliexpress.com/store/v3/home.html?shopId=3624027&sellerId=232277957&spm=null&pagePath=index.htm

Αυτή τη στιγμή τα έχει 20€, έστειλα μήνυμα προχθές και μου είπε ότι θα γυρίσουν στα νορμάλ (11) σύντομα. Μη διστασετε καθόλου να πάρετε, είναι πολύ ωραία τα μπλουζάκια, η στάμπα είναι σαν να έχει γίνει το χρώμα ένα με την μπλούζα! Προσοχή στο μέγεθος, στου θέματος φοράω L και από τον Κινέζο XXL! Πάρτε σίγουρα 1 νούμερο μεγαλύτερο!

Δεχετε Custom σταμπες αυτος? Βρηκα εναν αλλο που δεχεται αλλα δεν πιστευω οτι θα κανει καλη δουλεια, δεν μπορουσα να βρω και HD εικονα που να μην ειναι σταμπα ηδη πανω σε μπλουζακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...