Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts - 50% ή 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/5/2019 στις 7:37 ΜΜ, yilliy είπε

Ξέρει κανείς αν το φρι πόστερ ισχύει μόνο για 6 τυχαία μπλουζάκια ή γενικά από 6 και πάνω;

QWERTEE_1pt.jpg

Τελικά μου έστειλαν και free random poster (κάτι σε Totoro) ίσως επειδή είχα παραγγείλει 5 συγκεκριμένα + 1 τυχαίο.
+  Haribo ζελεδάκια.
Πράγματι τα μπλουζάκια είναι GILDAN και φαίνονται καλύτερης ποιότητας απ' ό,τι συζητιέται εδώ,
το τύπωμα πολύ καλό,
και πιο άνετα (=μεγαλύτερα) από άλλα T-shirt.
Ελπίζω να "μαζέψουν" λίγο όταν πλυθούν,

Επεξ/σία από yilliy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας άφησε χαρτί ο ταχυδρόμος για να πάτε από τα ΕΛΤΑ να παραλάβετε; 

Eρωτώ καθώς σήμερα βρήκα ένα ειδοποιητήριο με Tracking που ξεκινά από UT..... και ψάχνω να δω περί τίνος πρόκειται καθώς δεν αναφέρεται tracking no ούτε στο order history στη σελίδα τους αλλά ούτε και στο email που μου έστειλαν αφού έγινε dispatched. 

Επίσης από την ημέρα που απεστάλη σε πόσες μέρες παραλάβατε, όσοι παραλάβατε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Dr4In είπε

Δεχετε Custom σταμπες αυτος? Βρηκα εναν αλλο που δεχεται αλλα δεν πιστευω οτι θα κανει καλη δουλεια, δεν μπορουσα να βρω και HD εικονα που να μην ειναι σταμπα ηδη πανω σε μπλουζακι.

Δεν νομίζω να κάνει. Και γενικά νομίζω ότι όσοι κάνουν custom δεν κάνουν καλή στάμπα. Η στάμπα του Κινέζου είναι πολύ καλύτερη από των t-shirt του topic. Δεν έχει αυτή την αίσθηση του πλαστικού (που ευτυχώς υπάρχει σε ελαφρά μορφή στις qwertee) που εμένα προσωπικά με ενοχλεί πολύ να την νιώθω στο σώμα μου. 

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Σας άφησε χαρτί ο ταχυδρόμος για να πάτε από τα ΕΛΤΑ να παραλάβετε; 

Eρωτώ καθώς σήμερα βρήκα ένα ειδοποιητήριο με Tracking που ξεκινά από UT..... και ψάχνω να δω περί τίνος πρόκειται καθώς δεν αναφέρεται tracking no ούτε στο order history στη σελίδα τους αλλά ούτε και στο email που μου έστειλαν αφού έγινε dispatched. 

Επίσης από την ημέρα που απεστάλη σε πόσες μέρες παραλάβατε, όσοι παραλάβατε; 

Καλώς τον. Όχι δεν άφησε χαρτί, άφησε το πακέτο ολόκληρο. Παρέλαβα σε 5 μέρες. Tracking δεν υπάρχει, το λέει και στο email που μας έστειλαν. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα λέει Your order has shipped and should arrive between June 5th and June 14th και έχει γίνει shipped από 31 και ακόμα να παραλάβω άντε να δούμε και αν τσιμπήσαμε το σωστό μέγεθος.Πάντως είχα βάλει και την ασφάλεια που έδινε καλού κακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Σας άφησε χαρτί ο ταχυδρόμος για να πάτε από τα ΕΛΤΑ να παραλάβετε; 

Eρωτώ καθώς σήμερα βρήκα ένα ειδοποιητήριο με Tracking που ξεκινά από UT..... και ψάχνω να δω περί τίνος πρόκειται καθώς δεν αναφέρεται tracking no ούτε στο order history στη σελίδα τους αλλά ούτε και στο email που μου έστειλαν αφού έγινε dispatched. 

 Επίσης από την ημέρα που απεστάλη σε πόσες μέρες παραλάβατε, όσοι παραλάβατε; 

Ο δικός μου μου άφησε ένα "ανεπίσημο" ειδοποιητήριο να περάσω να το πάρω. Τέτοιο ειδοποιητήριο (χωρίς tracking number) μου αφήνει όχι σπάνια, όταν το untracked δεματάκι είναι μεγάλο ή όταν φοβάται μήπως το δεματάκι χαθεί (όπως ο ίδιος μου έχει πει, πράγμα για το οποίο τον έχω ευχαριστήσει. Βλέπετε τα γραμματοκιβώτιά μας είναι μέσα στην πολυκατοικία. (Έτσι αποφύγαμε την καταστροφή τους, αλλά είναι ψιλοάχρηστα, εφόσον ο ταχυδρόμος αναγκάζεται να αφήνει έξω - σε μια γλάστρα - την αλληλογραφία). Καμιά φορά, όταν έχει κέφια και χρόνο, μου χτυπά το κουδούνι να κατέβω να παραλάβω.

Το δέμα από το Qwertee έρχεται από Ιρλανδία και δεν έχει κανέναν αριθμό tracking. (Μόνο παραγγελίας)
Οπότε, το πιο πιθανό είναι πως η ειδοποίησή σου (αφού αναφέρει tracking number) αφορά άλλη παραγγελία σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, yilliy είπε

Ελπίζω να "μαζέψουν" λίγο όταν πλυθούν,

Να είσαι σίγουρος γι'αυτο. Όπως είπα και στην προηγούμενη σελίδα, μετά την πλύση είναι μια χαρά αν τα νιωθεις λιγο πιο μεγαλα απ'όσο θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια και χαρα στα παιδια. Περιμενω να παραλαβω την παραγγελια μου κι εγω.

Επρεπε να φυγει στις 3/6 αλλα καθυστέρησε μια μερα και εφυγε στις 4/6. 

Εχει παραλαβει κανεις παραγγελια πακετο με τα ιδια χαρακτηριστικά; Ηρθε με χαρτακι απο τα ελτα; Αφηνει ο ταχυδρόμος χαρτι και χωρις tracking number;

Εχω ζητησει Medium random και ειμαι αθηνα. Οταν με το καλο παραλαβουμε στειλτε PM για να προωθησω φωτο για τυχον ανταλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Από τα 6 μπλουζάκια τα 5 ήρθαν μαύρα και το 1 άσπρο. 

Από σχέδια που μου έτυχαν δεν έμεινα ιδιαίτερα ικανοποιημένος. Τα 2-3 στα 6 με ικανοποίησαν και αυτά με το ζόρι.

Η ποιότητα όμως τόσο της μπλούζας όσο και της στάμπας είναι πολύ καλή και φαίνεται ότι θα αντέξουν στον χρόνο.

Επίσης εγώ πήρα medium αλλά εκ του αποτελέσματος και τα large θα μου ήταν ok ίσως καλύτερα από τα medium τα οποία είναι περισσότερο εφαρμοστά από όσο θα ήθελα.

Tην επόμενη φορά θα δοκιμάσω τα large. 

1,80m και 84 κιλά. :) 

p.s στο πακέτο υπήρχε το κλασσικο σακουλάκι με τα haribo τα οποία εξαφάνισε με συνοπτικές διαδικασίες η κόρη μου 😛, ενώ το poster είχε θέμα από το Bioshock. :) 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω με random δεν ημουν ευχαριστημενος. Πολυ κακες επιλογες μου εκατσαν 3 μονο θα φορεσω και κανενα δεν ειναι απο αυτα που θα αγοραζα αν επελεγα. 

ακομα το Medium για 1.7-72 κιλα ειναι οριακο 

η ποιοτητα τους φαινεται καλη αν και αν μπουν λιγο στο πλυσιμο δεν θα μου κανει κανενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

H καινούρια προσφορά 50% πως λειτουργεί? https://www.qwertee.com/shop

Αναφορά σε κείμενο

Get 50% off every design in our tee shop until the timer hits zero.

Βάζω τα tshirts στο καλάθι και ακόμα 16 ευρώ μου λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Xacti είπε

H καινούρια προσφορά 50% πως λειτουργεί? https://www.qwertee.com/shop

Βάζω τα tshirts στο καλάθι και ακόμα 16 ευρώ μου λέει

Αν πάτησες το λινκ του θέματος, θα εμφανίσει το 50% προσφορά, αλλά κάνοντας refresh θα δεις ότι δεν έχει βγει ακόμα καινούρια προσφορά. Εμένα τουλάχιστον αυτό συνέβη πατώντας το λινκ, δε βλέπω καμιά προσφορά πηγαίνοντας στο σαιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, anretal είπε

Παντως εγω με random δεν ημουν ευχαριστημενος. Πολυ κακες επιλογες μου εκατσαν 3 μονο θα φορεσω και κανενα δεν ειναι απο αυτα που θα αγοραζα αν επελεγα. 

ακομα το Medium για 1.7-72 κιλα ειναι οριακο 

η ποιοτητα τους φαινεται καλη αν και αν μπουν λιγο στο πλυσιμο δεν θα μου κανει κανενα 

1,74 υψος και 75 κιλα περιπου και το μπλουζακι μου ειναι ακριβως στο μεγεθος μου. Δεν θα το ελεγα οριακο. Μετα απο πλυσιμο παντα. σε ποιο σημειο σε στενευει; κοιλια η ωμους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...