Προς το περιεχόμενο

Η Huawei είναι «πολύ επικίνδυνη» όμως «θα μπορούσε να συμπεριληφθεί σε κάποια εμπορική συμφωνία» με την Κίνα λέει ο Donald Trump


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Εντάξει είναι σίγουρο ότι στο τέλος θα υπάρξει συμφωνία. Μοχλός πίεσης του Τραμπ οι αποκλεισμοί, μέχρι να αναγκαστούν οι Κινέζοι να δεχθούν deal με ευνοϊκούς όρους για την Αμερική.

Έτσι ακριβώς. Φαινόταν εξαρχής, ότι το "πράγμα" πήγαινε προς συμφωνία με ευνοϊκότερους όρους για την Αμερική. Η Huawei ήταν το ιδανικότερο "θύμα", για τη συμφωνία αυτή. 

Αλλά οι "φωστήρες" του Insomnia (και του ελληνικού ίντερνετ γενικότερα), έλεγαν ότι οι Αμερικάνοι θέλουν να καταστρέψουν τη Huawei, επειδή πέρασε την Apple σε πωλήσεις... 😂😂

12 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Οι rednecks από πίσω δείχνουν να συμφωνούν. :P

maxresdefault.jpg

Έτσι είναι ο μέσος Έλληνας ψηφοφόρος. 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Sethiros είπε

Απίστευτα πράγματα με την παγκόσμια αγορά να χορεύει στους ρυθμούς ενός ψεκασμένου ρατσιστόβλαχου. 

Του έχει δώσει το μαγικό του νταούλι ο Αλέξης (να μην πάει αχρησιμοποίητο...) για να τις χορεύει.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, KilliK είπε

θα ξαναβγει προεδρος..

Νομίζω ότι ακόμα και αυτοί που τον ψήφισαν, θα έχουν καταλάβει πλέον ότι ο τύπος είναι φασίστας και επικίνδυνος για τις Ηνωμένες Πολιτείες, αλλά και ολόκληρο τον πλανήτη... Στις επόμενες εκλογές θα φάει ένα "μακρύ αγγούρι" ... 😊

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, MitsosDaBest13 είπε

Νομίζω ότι ακόμα και αυτοί που τον ψήφισαν, θα έχουν καταλάβει πλέον ότι ο τύπος είναι φασίστας και επικίνδυνος για τη χώρα τους, αλλά και ολόκληρο τον πλανήτη... Στις επόμενες εκλογές θα φάει ένα "μακρύ αγγούρι" ... 😊

Μμμμ δε νομίζω. Ο μόνος σύγχρονος Πρόεδρος που δεν βγήκε δεύτερη τετραετία νομίζω ότι ήταν  ο Jimmy Carter. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Μμμμ δε νομίζω. Ο μόνος σύγχρονος Πρόεδρος που δεν βγήκε δεύτερη τετραετία νομίζω ότι ήταν  ο Jimmy Carter. 

 

Που θεωρείται ο πιο μετριοπαθής πρόεδρος των ΗΠΑ των τελευταίων πολλών δεκαετιών...
Με τα μπούνια θα ξαναβγεί ο ψυχάκιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πολύ κράτησε. 

 

Αντε σε 2-3 μέρες θα υπάρξει και μια καλή συμφωνία και όσοι έτρεχαν να σπρώξουν τα κινητά τους λες και ειχαν αγοράσει χρυσό και έπεφτε η αξία του θα κλάψουν λίγο αλλά θα κάτσουν. 😁😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, K20Gtx3582r είπε

Να δειτε πως θα ανεβουν οι τιμες στα κινητα της, ειτε καινουρια, ειτε μεταχειρισμενα, εαν τα βρουν μεταξυ τους τελικα!! 😁😁😁

Έχετε κολλήσει και κοιτάτε μόνο το χώρο των κινητών. Τα κινητά είναι γραμμένα στη φούτσα του Tramp.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, apos είπε

Με τα μπούνια θα ξαναβγεί ο ψυχάκιας...   Ε άμα δεις και τους ψηφοφόρους :P

 

Yosemite-Sam-Quotes-300x281.png

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ELMastas είπε

Για το καλό του τόπου,βάζουμε και νερό στο Κρασί μας φαίνεται να λέει ο Presidente οπότε πιθανώς θα συνεργαστούμε και με τους επικίνδυνους "κατασκόπους"B)

Το καλό του τόπου (Αμερικής) είναι να αγοράζουν οι Αμερικανοί κινέζικα τηλέφωνα και συγκεκριμένα της Huawei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Μμμμ δε νομίζω. Ο μόνος σύγχρονος Πρόεδρος που δεν βγήκε δεύτερη τετραετία νομίζω ότι ήταν  ο Jimmy Carter. 

Ο τελευταιος ειναι σιγουρα ο Μπους Σενιόρ. Εχουν υπαρξει και αρκετοι αλλοι εξαρταται τι εννοεις συγχρονοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, possiz είπε

Έχετε κολλήσει και κοιτάτε μόνο το χώρο των κινητών. Τα κινητά είναι γραμμένα στη φούτσα του Tramp.

Εννοειται οτι θα κοιταω τα κινητα! Καταναλωτης ειμαι, smartphone tablet και laptop με ενδιαφερουν αποντην εταιρια αυτη. Δεν θα παω να αγορασω τις κεραιες τους για το 5g.

Οπως ο Τραμπ κοιταει την τσεπη του, ετσι κοιταω και εγω την δικη μου! 

So simple!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι προεδροι της αμερικης κανουνε 2 κολλητες τετραετιες.

Ο τραμπ ειναι σιγουρα και παλι προεδρος εκτος και εγκαταληψει για λογους υγειας.

Επεξ/σία από j2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...