Προς το περιεχόμενο

Πρώτο trailer για το Terminator: Dark Fate


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν βλεπω σχόλια για τον κακο.μοιαζει με ενα παιχνιδι,που τα χερια του ηρωα γινοταν μαχαιρια,σφυρια,αλυσιδες......το θυμαται κανεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, nero62 είπε

Ο Άρνολντ αγόρι μου σε έχει για πρωινό. Ποια τρίτη ηλικία και χαζομάρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει. Ο άνθρωπος γαμαει και δέρνει και θα δέρνει και στα 100 του για πλάκα. Η Λίντα κουκλάρα μιλφ από τις λίγες και πολύ έξυπνο που την βάζουν να παίξει. 

Ο Κάμερον θεός όπως πάντα. Τα αρνητικά σχόλια μόνο γέλια και εμετό μου φέρνουν. 

Ο εμετός πάει για τον χαρακτηρισμό γίδι που είπε ενας εξυπνακιας ποιο πάνω. Έλεος. 

απλά έλεος......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, nero62 είπε

Ο Άρνολντ αγόρι μου σε έχει για πρωινό. Ποια τρίτη ηλικία και χαζομάρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει. Ο άνθρωπος γαμαει και δέρνει και θα δέρνει και στα 100 του για πλάκα. Η Λίντα κουκλάρα μιλφ από τις λίγες και πολύ έξυπνο που την βάζουν να παίξει. 

Ο Κάμερον θεός όπως πάντα. Τα αρνητικά σχόλια μόνο γέλια και εμετό μου φέρνουν. 

Ο εμετός πάει για τον χαρακτηρισμό γίδι που είπε ενας εξυπνακιας ποιο πάνω. Έλεος. 

Μετά τα 55, δε νομίζω να θεωρείται καμία ως MILF, αλλά ως "Granny" ή "Cougar"... 😜

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nero62 είπε

Ο Άρνολντ αγόρι μου σε έχει για πρωινό. Ποια τρίτη ηλικία και χαζομάρες. Λίγος σεβασμός δε βλάπτει. Ο άνθρωπος γαμαει και δέρνει και θα δέρνει και στα 100 του για πλάκα. Η Λίντα κουκλάρα μιλφ από τις λίγες και πολύ έξυπνο που την βάζουν να παίξει. 

Δεν αμφισβητώ πως ο Άρνολντ με έχει για πρωινό. Αλλά η Λίντα φίλε δεν είναι κουκλάρα. Κουκλάρα ήταν όταν έπαιζε στην πενταμορφη με το τερας. Και δεν είναι καν μιλφ, την έχει περάσει προ πολλού αυτήν την κατηγορία. 

Στα σοβαρά τώρα, είμαι τόσο χρόνων όσο να έχω βαρεθεί τις νεκραναστασεις πεθαμενων ταινιών. Όποιος θα πάει να την δει, δεν θα ήταν γεννημένος οταν βγήκαν οι πρώτες δύο. Για εμένα να μένουν οι ταινίες όπως ήταν. Το να βγάζεις συνέχεια μετά από 25 χρόνια είναι θλιβερό. Αρμεγεις μια αγελάδα μέχρι να πεθάνει. Έλεος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα το δω day one στο cinema. Τσακωθείτε όσο θέλετε ! Και μόνο που έχει αυτό το όνομα και παίζει Άρνι και Λίντα τέλος θα το στηρίξω θα του δώσω μια ευκαιρία και θα πάω cinema, ήμουν μόλις 5 χρονών όταν είδα στο cinema το πρώτο Terminator και από τον φόβο είχα κρυφτεί στις κουρτίνες του σινεμά όμως έγινε από τις αγαπημένες μου ταινίες δεν ήταν όλες οι ταινίες καλές αλλά δεν υπήρχε και καμιά να είναι σκουπίδι δεν θεωρώ ότι λερώθηκε το όνομα. Απλά κάποιοι πρέπει να δείξουν παραπάνω σεβασμό στις θειτσες και στους παππούδες γιατί όλοι αυτόν τον κύκλο κάνουμε, όταν φτάσουμε 70 μακάρι να μετράμε και εμείς και να μαστε άξιοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας τις Ταινίες MARVEL σου δίνουν την εντύπωση ότι οι Εξωγήινοι δεν είναι κατι το "ουαου" τρομερό η το αδύνατο. Μας προετοιμάζουν για το μέλλον μήπως? Η έχουμε ξεφύγει από την πραγματικότητα και ζουμε υποθετικά μεσα απο τις ταινίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kremenarasi είπε

Βλέποντας τις Ταινίες MARVEL σου δίνουν την εντύπωση ότι οι Εξωγήινοι δεν είναι κατι το "ουαου" τρομερό η το αδύνατο. Μας προετοιμάζουν για το μέλλον μήπως? Η έχουμε ξεφύγει από την πραγματικότητα και ζουμε υποθετικά μεσα απο τις ταινίες 

Θα βλέπουμε εξηγήινους και θα είναι σα να μην τους βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους λένε για το ξαναζεσταμένο φαγητό θα πω μόνο αυτό:

επειδη βλέπω ότι όλοι είστε τρομεροί σεναριογράφοι, σκηνοθέτες, ηθοποιοί ...και είμαι ακόμα περισσοτερο σίγουρος ότι είστε και καλύτεροι προπονητές, πολιτικοί, CEOs για να μη πω θα τα πηγαίνατε καλύτερα και από τον Θεό στην Δημιουργία (τι να ξέρει κιόλας ο παππούλης)... θα σας πω απλά να κάνετε ένα τεστ: 

θα σταθείτε απέναντι στη μάνα σας, στην γυναίκα σας, στη γκομενα σας ή ακόμα και στον chef (άντε καλά...μάγειρα) την επόμενη κιόλας φορά που θα σας κάνει το ίδιο φαγητό με τον ίδιο τρόπο... και θα πείτε με ύφος: ρε καραγκιόζη πάλι τα ίδια έκανες, με τον ίδιο τρόπο, τα ίδια υλικά...τι σκατα έχεις στο μυαλό σου!

Αφενος θα σας έρθει στο κεφάλι το φαΐ (από τη γκομενα σίγουρα...οι άλλοι «παίζει» να συγκρατηθούν, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά για τον chef και τη σύζυγο)

...αφετέρου θα πρέπει να διαπρέψετε στη συνεχεια ολομόναχοι στην κουζίνα ...εκει που φαντάζομαι η δημιουργικότητα και η φαντασία σας θα ξεχειλίσει (τρέμε Φεριαν!).

Λιγο σεβασμός σε ανθρώπους που γέμισαν χαρά τα παιδικά σου χρόνια, αλλιώς «πεδιον δόξης λαμπρό» με απεριόριστο χώρο να ξεδιπλώσει το ανύπαρκτο ταλέντο σου!! (απευθύνομαι σε όσους κράζουν)

Και εμείς οι insomniacs - πιστοί στρατιώτες- είμαστε έτοιμοι να σχολιάσουμε - παντα καλοπροαίρετα - το έργο σου!!! (Λέμε τώρα)

Συνοψιζοντας... όλοι νομίζουμε ότι είμαστε παραπάνω από όσα μπορούμε ή θελουμε, αλλά (σχεδόν κανεις) δεν έχει τη θέληση ή το κουράγιο όχι να τολμήσει... αλλά απλά να ξεκινήσει... Greek tempelation nation!

Όποτε... ας σχολιάζουμε...το κάνουμε καλά!!!

ΥΓ ...και για να μη το ξεχάσω...ο σεβασμός στην ηλικία ...μάλλον έχει περάσει σε ρατσισμό...στην Τρίτη ηλικία... ο Eastwood, ο Redford κλπ...ίσως έχουν να μας πουν κάτι για αυτό... 

Επεξ/σία από teovag
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρα φαίνεται. Χαλαρώστε. Λίγο πιο σκοτεινό θα το ήθελα.

5 ώρες πριν, MitsosDaBest13 είπε

Μετά τα 55, δε νομίζω να θεωρείται καμία ως MILF, αλλά ως "Granny" ή "Cougar"... 😜

Gilf ρε παιδια. Ολα έχουν προβλεφθεί.

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μια ταινία Terminator επιστρέφει σε R-Rated, σαν τα παλιά Terminator, μας έχουν πρήξει με τα PG-13 για να έχουν περισσότερα εισιτήρια.

Το μεγάλο πρόβλημα του πως θα πάει έχει να κάνει με το γεγονός ότι κυκλοφορεί από τη Paramount.

Δεν είναι πια "trendy", αν κυκλοφορούσε από τη Disney θα έκανε 1 δις εισπράξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ο ενδοσκελετος του Αρνολντ μια χαρα κραταει ακομη 😁

 

10 ώρες πριν, Mafariel είπε

Οκ. Δεν υπαρχουν αλλες ιδεες και ανακυκλωνουμε τα ιδια και τα ιδια. Νομιζω πως το τελος θα το γυρισουμε στο ταβλι.....

Εκει εξω υπαρχουν απιστευτα βιβλια που μπορουν να γινουν ταινιες(πχ Neal Asher - The Departure) και το Hollywood ακομα επιμενει στα ιδια(rambo , terminator, rocky κτλ)

το κοινο φταιει γιαυτη την κατασταση, οχι το HW. οταν γυρναει την πλατη του σχεδον σε ολες τις πρωτοτυπες ταινιες, ενω δινει τα λεφτα του κατα εξακολουθηση μονο στα καθιερωμενα franchises, δεν υπαρχει οικονομικο κινητρο για ενα στουντιο να επενδυσει σε νεα IP. αυτο δυστυχως ισχυει και στα videogames. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...