Προς το περιεχόμενο

Το επόμενης γενιάς iPhone ενδέχεται να μεταδίδει ήχο μέσω Bluetooth σε δύο συσκευές ταυτόχρονα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, slk200gr είπε

Tιποτα αλλο πιο αχρηστο?

Άχρηστο δεν είναι σε καμία περίπτωση, θα το καταλάβεις αν διαθέτεις bluetooth ακουστικά, smartwatch που πραγματοποιεί κλήσεις, κλπ.

Σίγουρα δεν είναι φαντασμαγορικό feature, αλλά στην τρέχουσα εποχή απαραίτητο για τον λόγο που ανέφερα.

 

Το Android Pie διαθέτει υποστήριξη έως και 5 συσκευών ταυτόχρονα, στο 1/6 του κόστους του iphone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, damageplan είπε

Άχρηστο δεν είναι σε καμία περίπτωση, θα το καταλάβεις αν διαθέτεις bluetooth ακουστικά, smartwatch που πραγματοποιεί κλήσεις, κλπ.

Όχι, δεν αφορά το ταυτόχρονα pairing πολλών συσκευών. Αυτό ήδη υπάρχει. Αφορά την αποστολή ήχου σε πολλαπλές συσκευές.

Και δε νομίζω να μπει 2ο BT module, μάλλον καποια τεχνική time- division θα εφαρμόσουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ts0ts0s είπε

Καθολου μπερδεμα φιλαρακι μου,πλεον 9 στα 10 σχολια ειτε θα ναι απο παρθενους του android χωρις κανενα νοημα απλα κ μονο για να πουν τη πατατα τους και να χαρουν μονοι τους.

εξου κ ο λογος που δε σχολιαζω γενικα μιας και θεωρω οτι ο καθενας να κοιταει τη τσεπη του και τι του αρεσει περισσοτερο.

Κλασσικη μιζερη ελληνικη νοοτροπια,δε κοιταμε τα χαλια μας αλλα κραζουμε του αλλου.

Δεν ειναι τα λεφτα το θεμα. Καλυτερα 1000€ σε οποιαδηποτε αλλη εταιρεια παρα στην Apple. Και πριν μιλησεις, ναι εχω δοκιμασει και δουλεψει iPhone. Τραυματικη εμπειρεια. 

  • Like 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Comic maniak είπε

Δεν ειναι τα λεφτα το θεμα. Καλυτερα 1000€ σε οποιαδηποτε αλλη εταιρεια παρα στην Apple. Και πριν μιλησεις, ναι εχω δοκιμασει και δουλεψει iPhone. Τραυματικη εμπειρεια. 

Μα στις αλλες εταιρειες αν δωσει καποιος 1000ευρω πεφτει κραξιμο μετα γιατι απαξιωνεται γρηγορα η συσκευη του,που ακριβως το ειδες το''καλυτερα σε αλλους''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Μα στις αλλες εταιρειες αν δωσει καποιος 1000ευρω πεφτει κραξιμο μετα γιατι απαξιωνεται γρηγορα η συσκευη του,που ακριβως το ειδες το''καλυτερα σε αλλους''?

τι τα ψάχνεις ρε fulgoer,εσύ θα σώσεις το Ρωμάϊκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Comic maniak είπε

Δεν ειναι τα λεφτα το θεμα. Καλυτερα 1000€ σε οποιαδηποτε αλλη εταιρεια παρα στην Apple. Και πριν μιλησεις, ναι εχω δοκιμασει και δουλεψει iPhone. Τραυματικη εμπειρεια. 

Πως το χαρακτηριζεις αυτο το σε οποιαδηποτε εταιρεια παρα στην Apple??

κ εγω κατοχος iphone απο εποχη  3G κ μετα,ουδεμια κακη εμπειρια.Παραλληλα λογω δουλειας ειχα και ολα τα samsung απο s6 και μετα.

Μιας και ξερω τι αγοραζω ομως,

δικαιωμα σου κ γνωμη σου να δωσεις τα 1000€ σου σε οποια εταιρια θες,κρατα το για σενα ομως.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγαπημενες ξενες λεξεις του insomnia ειναι innοvation και notch, και τις βλεπεις παμτα καθω απο καθε αναρτηση που αφορα την apple. Γιατι ετσι τους αρεσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H apple είναι δεκαετίες μπροστά από τους υπόλοιπους...ακόμα και τώρα που είναι στα χειρότερα της.Παραδεχτειτε το,δεν είναι ντροπή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ntguitar είπε

H apple είναι δεκαετίες μπροστά από τους υπόλοιπους...ακόμα και τώρα που είναι στα χειρότερα της.Παραδεχτειτε το,δεν είναι ντροπή!

το μπροστα εχει μπερδευτει με το πισω.... ντροπη ειναι να κοροιδευεις τον κοσμο και ντροπη του κοσμου ειναι να πεφτει στην παγιδα αυτο δεν ειναι ειμαι μπροστα αλλα τον....απο πισω.... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγω ενα ηχειο  bose  που εχω συνδεοταν και αυτο και του φιλου μου το ιδιο ηχειο σε ενα iphone 7 πλας  και επαιζαν τα ιδια τραγουδια , τι εννοει ο ποιητης ? ποια καινοτομια ? εγω το κανω ηδη η κατι δεν εχω καταλαβει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...