Προς το περιεχόμενο

Ένα laptop «φορτωμένο» με μερικούς από τους χειρότερους ιούς στην ιστορία πωλήθηκε σε δημοπρασία έναντι $1,3 εκατομμυρίων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Psaris είπε

εγω είχα κολλησει εναν τσοντο ιο που αλαζε το τηλέφωνο του dial up  σε εξωτερικού... 500κ δραχμ, RIP.

Πωωωωω τι είπες τώρα!? Αναμνησεις αλλης εποχης!! Ακόμα ακούω την μάνα μου να φωνάζει οταν ήρθε, πριν καταλάβω τι παίζει, ο λογαριασμός του ΟΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Δεν μπορώ να κάνω κουμάντο που χαλάει τα λεφτά του κάποιος...but why?????

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι στο να κάνει ανάλυση στους συγκεκριμένους ιούς ώστε να δημιουργήσει κάτι ανάλογο αφού σύμφωνα με το άρθρο αυτοί είναι οι πιο καταστροφικοί. 

 

Εγώ θυμάμαι είχε γίνει χαμός προ δεκαπενταετίας με έναν που σου έκλεινε τον υπολογιστή σε 9 δευτερόλεπτα, τον είχαν κολλήσει όλοι .

 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κανει ο σωστος καλλιτεχνης, πιανει τον παλμο της εποχης.Καταλαβε οτι υπαρχουν πολλοι βαριεστημενοι με πολλα λεφτα για πεταμα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί νομίζω πως ειμαι ο μόνος που το διάβασε διαφορετικά το άρθρο? Αν διαβάσει κανείς την τελευταία παράγραφο εννοεί πως αν συνδεθεί σε δίκτυο /wifi θα μολύνει όλο το δίκτυο άρα οι ιοί δεν κάνουν κακό στο λάπτοπ αλλά σε ότι συνδέεται σε αυτό το τινάζει ανάποδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ένδειξη του ηθικού ξεπεσμού στον οποίον έχει διέλθει ο ανθρώπινος πολιτισμός. Υφίσταται πλειάδα προορισμών για αυτά τα χρήματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, techon1 είπε

Ώπα μισό λεπτό παιδιά έχω και εγώ! Το πισί της γυναίκας!

Πόσο το κοστολογείς; Ενδιαφέρομαι... 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...