Προς το περιεχόμενο

Απο Κινα με αγαπη.....


gkblues

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Χρήματα που μπορούμε να διαθέσουμε    80
2) Μας ενδιαφέρει η αγορά από Ελλάδα ή από εξωτερικό; ΚΙΝΑ
3) Μας ενδιαφέρει η αγορά από συγκεκριμένο κατάστημα;
4) Αναζητούμε μόνο καινούριες ή και μεταχειρισμένες συσκευές; ΝΕΟ
5) Μέγεθος οθόνης; ΟΧΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 5.2
6) Κάποιο ειδικό χαρακτηριστικό (όπως αδιαβροχοποίηση, 2SIM+1SD, NFC κτλ); ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ
7) Μας ενδιαφέρει η απόδοση των καμερών; ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ
8 ) Μας ενδιαφέρει η αυτονομία; ΣΤΗ 1 ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ
9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό;
10) Για τι χρήση προορίζεται η συσκευή; (Γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά) FACEBOOK INSTAGRAM NET
:)

Mε ενδιαφερει κατι απο ΚΙΝΑ κυριως ειτε με καποιο κουπονι ειτε καποια ευκαιρια γενικοτερα

εχω δει αυτα τα δυο μεχρι στιγμης...τι λετε;

https://www.banggood.com/it/Original-LeEco-Le-2-X520-5_5-Inch-3000mAh-3GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-652-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1356425.html?akmClientCountry=GR&channel=emarsys&utm_source=emarsys&utm_medium=passwordreset171120&utm_campaign=trigger-emarsys_prdshare_copy&utm_content=winna&utm_design=41&_branch_match_id=661625350882693194&ID=41195&cur_warehouse=CN

 

https://www.banggood.com/marketing-M13-NEW-ARRIVALS/tid-2463.html?utm_design=124&utm_source=emarsys&utm_medium=Mail_men315_email&utm_campaign=newsletteremarsys&utm_content=talis&sc_src=email_3688838&sc_eh=69c2e9b9c264f1591&sc_llid=587444&sc_lid=149519872&sc_uid=i77zaYfkUS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω το leeco x526 που είναι το ίδιο με το x520 αλλά με προσθήκη της band20 στο 4g. Για τα 90€ που το εχω πάρει επισης απο banggood το 3/64 έχω μείνει ικανοποιημένος. Μειονεκτήματα του είναι το κάπως περίεργο σκιν της leeco και ότι είναι ακόμη στο android 6 και ασφαλώς δεν πρόκειται επίσημα να πάει παραπάνω.

Αν το ρουτάρεις μπορείς να βάλεις μέχρι android 9 με lineage rom και τα "παρακλάδια" του aosp android. Η κάμερα του και γενικά η ταχύτητα του γιαυτη την κατηγορία τιμής αξιοπρεπέστατη. Facebook. instagram, browsing δεν έχει θέμα. Παιχνίδια δεν ασχολούμαι. Η οθόνη του σχετικά καλή  αλλά αν την κοιτάξεις απο κάποια πλάγια γωνία "λασπώνει" κάπως..

Απο Μπαταρία μου βγάζει 4+ ώρες sot και υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση με το πρότυπο qc3.0. Αν βάλεις άλλη ρομ που δεν βασίζεται στην γνήσια πχ aosp χάνεις την γρήγορη φόρτιση. Αλλα μειονεκτήματα είναι ότι δεν παίρνει sd, δεν έχει θύρα ακουστικών και φυσικά nfc..

Επιπλέον μειονέκτημα για το x520 η έλλειψη της band20. Δεν έχω μετανιώσει την αγορά του πάντως αλλά το x520 δεν θα το έπαιρνα λόγω της έλλειψης της 20αρας

Επεξ/σία από bbbb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...