Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω με την παρεα μου εχουμε το προβλημα με το matchmaking και αλλοι πολλοι.
https://twitter.com/ATVIAssist/status/1256406582931251201?s=20

Επεξ/σία από sistah
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4lffzet.png

Τέλος του campaign. Πολύ δυνατό. Εξαιρετική δουλειά και ποιότητα motion - face capture από τους ηθοποιούς. Πιο ανθρώπινη προσέγγιση το remaster, λιγότερο άσκοπο πιστολιδι, γενικά διαφέρει σε αρκετά σημεία με τα παλιά αλλά κρατώντας του ίδιους (σχεδόν) χαρακτήρες προσφέρει κάτι φρέσκο το οποίο δεν κουράζει! Ανυπομονώ για τη συνέχεια.

Barry Sloane φοβερός ως Cpt Price. Προτείνεται να δείτε άμεσα τη σειρά Six (2017) όπου πρωταγωνιστεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το modern warfare 2 remaster τα σπάει, σχεδόν σαν remake είναι..Μεγάλη διαφορά οπτικά. Το theme έπρεπε να το κρατήσουν και για τα επόμενα, Hans Zimmer OP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, fox_fox είπε

Ρε παιδια αξιζει να κανω reinstall  επειδη μου κανει random κρασαρισματα η δεν εχει νοημα ? ειναι πολυ καλο παιχνιδι αλλα .....

Έλεγξε

α) ασταθές cpu, gpu, memory overclock

β) scan and repair, reset settings, delete cache @appdata κλπ υπάρχει ενα μεγκαποστ πριν λίγες σελίδες

γ) φορμάτ

Σε μένα έχει τύχει η α) και γ) περίπτωση και έφτιαξε έπειτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

 

Σ' ευχαριστω! 

1) ryzen 2700x  που εχω oc κανει αυτοματα  2)format  εκανα πριν ενα μηνα 3)scan and repair δεν με βοηθησε.

Αρα θα δοκιμασω gpu χωρις oc  και delete cache.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά το απντειτ των 31 γιγα επιτέλους έφτιαξε το θέμα με τα γραφικά όταν έβλεπα από σκοπευτρο έκανε κάτι τετραγωνάκια γύρω γύρω.

Και μετά το προχθεσινή αναβάθμιση 280 μέγα βρίσκεις πλέον να παίξεις. Πριν είχα σοβαρό πρόβλημα όπως πολλοί από όσο διάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kinitos είπε

Λοιπόν μετά το απντειτ των 31 γιγα επιτέλους έφτιαξε το θέμα με τα γραφικά όταν έβλεπα από σκοπευτρο έκανε κάτι τετραγωνάκια γύρω γύρω.

Και μετά το προχθεσινή αναβάθμιση 280 μέγα βρίσκεις πλέον να παίξεις. Πριν είχα σοβαρό πρόβλημα όπως πολλοί από όσο διάβασα.

ειχε φιξ για τη vega 64 στο συγκεκριμενο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το είχα δει και γιαυτό το ανέφερα και εδώ. Σε προηγούμενο ποστ είχε πει κάποιος για ρυθμίσεις αλλά τελικά ήταν θέμα γκειμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...