Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, privateer είπε

κατσε να βγαλουν κανα αλλο χαρτη και ανετα φτανει. Εκει τρωεi uninstall βεβαια 🤣

στο ps4 είναι μόλις 100gb βέβαια, αλλά είπαμε console peasants

8 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Τωρα που αναβαθμισα ssd ας το πανε οσο θελουν 😛 βέβαια μεχρι το μισο τερα να κανω τη καρδια μου πετρα, παραπανω παει πολυ αν και τους εχω πολυ ικανους για κατι τετοιο 😆

τρελός!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθές έγινε κατι κουλό σε Domination 12 ατόμων. Η ομάδα στην οποία ήμουν εγώ είμασταν μπροστά 193-63 και ξαφνικά βγάζει αντίστροφη μέτρηση 5 sec για Nuke bomb και χάσαμε. Σας έχει συμβεί ποτε κάτι παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 λεπτά πριν, vorlon είπε

Χθές έγινε κατι κουλό σε Domination 12 ατόμων. Η ομάδα στην οποία ήμουν εγώ είμασταν μπροστά 193-63 και ξαφνικά βγάζει αντίστροφη μέτρηση 5 sec για Nuke bomb και χάσαμε. Σας έχει συμβεί ποτε κάτι παρόμοιο?

Μάλλον κάποιος έβγαλε αρκετά μεγάλο killstreak για nuke;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτηχως που ειχαν πει συγνωμη για το μεγαλο απντειτ απο εδω και περα θα ειναι μικρο.

σημερα ηταν μονο 58γιγα ...οποτε αν δεν το ειχαν κανει μικρο να υποθεσω οτι θα ηταν κανα 120αρι?

ευτηχως που εχω βδσλ και δεν λεω κατι αλλα αν εχεις χαλια γραμμη απλα σου γυρνανε τα μυαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έσπασε τα νεύρα.  Το update κατέβαινε υπερβολικά αργά, όταν κατέβασε 17gb σταμάτησε και ότι και να έκανα δε κατέβαζε.  Τελικά το εκανα unistall,  έτσι κι αλλιώς δε θα βγάλουν αλλη season απ ότι φαίνεται.  Πάντως δοκίμασα να το κάνω από την αρχή install, απο περιέργεια πιο πολυ και πάλι τα ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το είπαν επίσημα αλλα απ ότι διαβάζω στο reddit τέρμα.  Σε 2 με 3 μήνες βγαίνει το επόμενο οπότε λογικό το development να στραφεί προς τα εκεί. 

BTW δοκίμασα και αλλαγή servers, πάλι τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρωί 6 με 12 να το βάζετε. Συνήθως ρολαρει φουλ αυτές τις ώρες ( εφόσον υπάρχει φρέσκο πατς )

 

Τεσταρισμενο στα τελευταία 2 season

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Κανένα καλό  fix  για το  error 6068  υπάρχει? Έχουν γίνει σχεδόν τα πάντα (updates, new drivers ,admin rights etc etc ).  Το παιχνίδι απλά δεν μπορεί να παιχτεί , κρασάρει  μετά από 5-10 λεπτά και συνέχεια το ίδιο error.  Το έλυσε κανένας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...