Προς το περιεχόμενο

Msi radeon rx 570 8gb oc


terry26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού έπαιξα λίγο όπως μου είπες, τώρα έχω συνδέσει πάνω και ενσωματωμένη με οθόνη και με hdmi τη κάρτα γραφικών με άλλη οθόνη.... Έχω εικόνα από κάρτα γραφικών αλλά τη βλέπει σαν Microsoft basic display adapter..... Drivers δεν περνάει, λεει λάθος συσκευή AMD.. 

Και το  ωραίο και πιο κουλό όταν μου ανοίγει με τη κάρτα γραφικών to pc δε μπορώ να μπω bios..... Με το που μπαίνω κολλαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

20 ώρες πριν, terry26 είπε

Αφού έπαιξα λίγο όπως μου είπες, τώρα έχω συνδέσει πάνω και ενσωματωμένη με οθόνη και με hdmi τη κάρτα γραφικών με άλλη οθόνη.... Έχω εικόνα από κάρτα γραφικών αλλά τη βλέπει σαν Microsoft basic display adapter..... Drivers δεν περνάει, λεει λάθος συσκευή AMD.. 

Και το  ωραίο και πιο κουλό όταν μου ανοίγει με τη κάρτα γραφικών to pc δε μπορώ να μπω bios..... Με το που μπαίνω κολλαει

Τελικά το λύσαμε συνδέοντας το pc στο δίκτυο ώστε να πάρει τον πρώτο driver από windows update. Μετά όλα δουλεύουν σωστά μου είπε ο φίλος.

Γενικά αν μιλάμε για φρέσκο setup πολλές φορές για να δει σωστά την κάρτα στα win10 θέλει να πάρει τον πρώτο driver από windows update.

Τα γνωστά χαζά προβλήματα της MS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, The__Blade είπε

Τελικά το λύσαμε συνδέοντας το pc στο δίκτυο ώστε να πάρει τον πρώτο driver από windows update. Μετά όλα δουλεύουν σωστά μου είπε ο φίλος.

Γενικά αν μιλάμε για φρέσκο setup πολλές φορές για να δει σωστά την κάρτα στα win10 θέλει να πάρει τον πρώτο driver από windows update.

Τα γνωστά χαζά προβλήματα της MS

 θα επρεπε να το χε πει οτι ειχε τον ηυ εκτος δικτυου παντως. anyway ωραιος που τον βοηθησες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωπα παιδιά, το pc ήταν στο δίκτυο απ την αρχή και δεν έβλεπε την gpu... Είχα κάνει όλα τα update και τίποτα... Απλά έβγαλα δίκτυο από πάνω και έπαιξα  λίγο με τα bios....μετά αφού μου αναγνώρισε τη κάρτα σαν  basic display adapter τον έβαλα στο ίντερνετ και πέρασε μέσω update τους drivers.. 

Επεξ/σία από terry26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παντως με τη συγκεκριμενη καρτα και σε παλιοτερο επεξεργαστη καλυτερα να πας σε 10aria.

χανεις το πολυ καλo  performance που εχει η καρτα σε dx 12 και βοηθαει πολυ στους παλιοτερους επεξεργαστες, στα παιχνιδια που βγαινουν με dx12

Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...