Προς το περιεχόμενο

Νέα οθόνη Pro Display XDR από την Apple με τιμή $4999, αλλά χωρίς το «stand» (πωλείται ξεχωριστά έναντι… $999)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, CheOnWeb είπε

Παιδιά, το μονιτοράκι κάνει 7 χιλιάρικα. Αν κάποιος δεν θέλει αυτή τη βάση, το παίρνει με ένα χιλιάρικο λιγότερο και αν δεν θέλει το nano-texture, άλλο ένα χιλιάρικο λιγότερο.
Να συζητήσουμε για το αν αξίζει τα 7 χιλιάρικα λοιπόν.

Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα αν δεν ακούσουμε εντυπώσεις και ακόμα καλύτερα  αν δεν το δοκιμάσουμε. Αλλά και πάλι η βάση ένα χιλιάρικο είναι προκλητικό. Σίγουρα ο μακαρίτης, τουλάχιστον δεν θα το πέρναγε έτσι στο κόσμο. Οψόμεθα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 384
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
28 λεπτά πριν, guzel είπε

999$ η βάση! 😂

Λογικά θα στέλνει 3 υπαλλήλους σε 8ωρη βάρδια (το 24ωρο) για να στην κρατάνε όρθια.😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά ξεκαθαρίζω οτι μου αρέσουν τα προϊόντα της Apple  Επίσης ντάξει ξεκάθαρα ένα σεταπ 10k δεν απευθύνεται σε μένα. Άλλα 999$ η βάση ; Όκ σίγουρα θα έχει φοβερή ποιότητα αλλά νομίζω το παραξήλωσαν . Τώρα σχετικά με τα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι το 99.9% των αναγνωστών του φορουμ είναι σε θέση να σχολίασουν το αν αξίζει τόσο το pc όσο και το μόνιτορ . Τέλος , να υπένθυμισω οτι στην Apple πέρα απο το premium και το branding πληρώνεις και την αξιοπιστία που σε τέτοια συστήματά είναι φοβερά σημαντική.

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα την κάνω την ερώτηση... Οκ, ΑΥΤΗ η συγκεκριμένη βάση που κάνει rotate κλπ πωλείται (όσο πωλείται)... θα έχει απλή βάση μέσα στο κουτί για να στηρίζεται έστω; Ή δεν είναι τόσο "προαιρετική" η βάση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Leo360 είπε

Εγώ θα την κάνω την ερώτηση... Οκ, ΑΥΤΗ η συγκεκριμένη βάση που κάνει rotate κλπ πωλείται (όσο πωλείται)... θα έχει απλή βάση μέσα στο κουτί για να στηρίζεται έστω; Ή δεν είναι τόσο "προαιρετική" η βάση;

Η οθόνη έχει υποδοχή vesa 

apple-pro-display-xdr-wwdc-2019-2-720x72

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχετε πάρει χαμπάρι εδώ μεσα σε ποιους απευθύνονται τέτοιας κατηγοριας μηχανήματα και -κυρίως- ποσα χρεώνουν τη ώρα για τη δουλεια που βγάζουν πάνω σε τέτοια μηχανήματα σε όλες τις πολιτισμένες χώρες.

Χέστηκε η Apple αν στο Ουζμπεκιστάν ένας γραφίστας ή ένας video editor πληρώνονται 300$ το μηνα. Το μηχάνημα στα χερια ενός πιστοποιημένου επαγγελματία στην Αμερική θα κάνει απόσβεση σε μια εβδομάδα.

  • Like 9
  • Thanks 7
  • Confused 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, coffeex said:

Η οθόνη έχει υποδοχή vesa 

Το οποίο είναι απρόσμενο, πάλι καλά που δεν έβγαλε δικό της πρότυπο...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...