Προς το περιεχόμενο

MLS MAIC Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δώσε μου όμως μια εναλλακτική με κάτι που να υποστηρίζει ελληνικά και να μην έχει περίεργα μενού κλπ για έναν 70χρονο που θέλει να γνωρίσει κάπως αργά τη νέα τεχνολογία...

Μπορεί να υποστηρίζει ελληνικά αλλά θα την βασανίσει σε όλα τα άλλα. 

 

Έχεις πιάσει mls ποτέ; είναι βασανιστηριο. Όσους γνωστούς και φίλους έχω, η τα έσπασαν στον τοίχο, η τα χάρισαν σε εχθρούς και "φίλους" ...  😁😁

 

Ευτυχώς στο κοντινό μου περιβάλλον τα απαγόρευσα δια ροπάλου. (αυτά και τα τούβλο Χ) 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, charlie_GR είπε

Πάνω από την apple, να κλάψω που είναι στην 4η θέση ή να γελάσω που είναι πάνω από την Apple; Με μπερδεύει συναισθηματικά η MLS....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
54 λεπτά πριν, jpater είπε

και όμως, έχει το 8% της Ελληνικής αγοράς!

Δηλαδη πουλανε περισσοτερο και απο το 5% της apple στην Ελλαδα;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LittyMeek είπε

επρεπε να εχουν παντως τον Μαικ τον φασολακη και οχι την κοπέλα, εκει να δεις σουξε

Και έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει... :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Πάνω από την apple, να κλάψω που είναι στην 4η θέση ή να γελάσω που είναι πάνω από την Apple; Με μπερδεύει συναισθηματικά η MLS....

η GFK....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Μπορεί να υποστηρίζει ελληνικά αλλά θα την βασανίσει σε όλα τα άλλα. 

Έχεις πιάσει mls ποτέ; είναι βασανιστηριο. Όσους γνωστούς και φίλους έχω, η τα έσπασαν στον τοίχο, η τα χάρισαν σε εχθρούς και "φίλους" ...  😁😁

Ευτυχώς στο κοντινό μου περιβάλλον τα απαγόρευσα δια ροπάλου. (αυτά και τα τούβλο Χ) 

Εγω Παντος σε οσους 60-70 εχω δωσει mls που τους μιλανε Ελληνικά ειναι μια χαρα στα βασικα που κανουν.

Δεν μου αρέσουν τα MLS ομως ενα ειναι το γεγονός δεν υπαρχει αλλη επιλογη με Ελληνικο voice .

Και εφοσον δεν υπαρχει αλλη επιλογη δεν υπαρχει και τροπος σύγκρισης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όλο περιβάλλον τόσο στη μικρή έκδοση, όσο και στη μεγάλη φαίνεται τόσο αργό και laggy και φαντάζομαι δεν θα είναι ούτε στην πρώτη βδομάδα λειτουργίας τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και ρωτάω τώρα εγώ.

Όταν με το καλό, αργά ή γρήγορα, οι Google/Apple/Microsoft υποστηρίζουν ψηφιακούς βοηθούς στα Ελληνικά, υπάρχει έστω και μία περίπτωση να κρατήσει η MLS για πάνω από 1-2 χρόνια; Απλά αρμέγουν για όσο βγάζει η αγελάδα...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelios18120 είπε

Μπορεί να υποστηρίζει ελληνικά αλλά θα την βασανίσει σε όλα τα άλλα. 

Έχεις πιάσει mls ποτέ; είναι βασανιστηριο. Όσους γνωστούς και φίλους έχω, η τα έσπασαν στον τοίχο, η τα χάρισαν σε εχθρούς και "φίλους" ...  😁😁

Ευτυχώς στο κοντινό μου περιβάλλον τα απαγόρευσα δια ροπάλου. (αυτά και τα τούβλο Χ) 

Έτσι είναι +1

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μηχάνημα είναι απαίσιο και η στρατηγική προώθησής του (κριντζοδιάσημοι και μέχρι και σε αίθουσα σινεμά το έχω δει) εμπνέει δάκρυ εμετού

Επεξ/σία από Hal9000
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιλάμε για τραγική συσκευή, έτη πίσω σε σχέση με τον ανταγωνισμό, που σε καμία περίπτωση δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στα ράφια των καταστημάτων ως consumer product.

Η αναγνώριση φωνής είναι απλά για γέλια, οι απαντήσεις παίζεις στο 20% να πάρεις αυτή που χρειάζεσαι.

Και δεν τα λέω αυτά αερολογιες, την έχω πληρωμένη τη συσκευή. Να ναι καλά το Public της περιοχής που το δέχθηκε πίσω για αλλαγή και δεν την έφαγα στη μάπα να κλαίω τα λεφτά μου. 

Επεξ/σία από Hal9000
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...