Προς το περιεχόμενο

[Retro Κονσoλα] Playstation Classic 30€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Nistisimos είπε

Και εγώ έτσι το έκανα και βρήκα χθες ένα κομμάτι στον Κώτσο της Ελευσίνας.

Το δικό μου είναι, ακόμα περιμένω μήνυμα να πάω να παραλάβω 🤬

Επεξ/σία από hurin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα 10 ευρώ θα ήταν ευκαιρία, πραγματικά ότι πιο αποτυχημένο έχει βγάλει η Sony.
Πήρα και γω ένα μόνο για συναισθηματικούς λόγους και αποκλειστικά και μόνο σαν ... φιγούρα/αγαλματάκι μέσα σε βιτρίνα!
Το έχω μόνο για να το βλέπω για να μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές.  :-)
Υ.γ. Όσοι δεν το προλάβατε, μην σκάτε, ήδη στο σκρουτζ έπεσε στα 40 ευρώ και είναι θέμα χρόνου να το βρείτε πάλι στα 30 ή και στα 20.

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα 1 απο public . Είχα και ένα ευτράπελο εκεί να επιμένουν να προσπαθούν να πουλήσουν και επέκταση εγγύησης  "γιατί η σονι δίνει μόνο ένα έτος " Μετα με ταλαιπωρησαν τα usb . Rainbow intenso 2.0  64 gb τίποτα , Sandisk otg 64 τίποτα . μήπως έχει βρει κανείς ένα 128 που να ειναι ok ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2019 στις 12:10 ΜΜ, falagan είπε

Καλησπερα Θεσσαλονικη παντως βρηκα 2 κοματια ακομα και τωρα γερμανος

Πήγα Παρασκευή και παρόλο τον έλεγχο που εκαναν, μου είπαν οτι δεν είχε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Orfeus είπε

Κανενας να παρελαβε απο κωτσο;εγω τπτ...ουτε το status της παραγγελιας δεν εχει αλλαξει καν...

Πριν λίγο επαιξε αντιπροταση για το Nintendo Classic Mini NES καθώς μετά απο 10+ μέρες ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει.

Αξίζει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Orfeus είπε

Πριν λίγο επαιξε αντιπροταση για το Nintendo Classic Mini NES καθώς μετά απο 10+ μέρες ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει.

Αξίζει?

Δεν ξέρω αν αξίζει ή δεν αξίζει, παρόμοια λογική με το ps1 έχει και με μόνο ένα χειριστήριο(για να πάρεις 2ο γνήσιο Nintendo θες κοντά 30€).

Εγώ έχω 2ο χειριστήριο Nintendo που κάθεται στην άκρη οπότε αν θες εσύ ή κάποιος άλλος(που θα δεχτεί παρόμοια αντιπρόταση) κάνουμε ανταλλαγή του ps1 που περιμένω να παραλάβω με το Nintendo mini nes της αντιπρότασης.

Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2019 στις 2:22 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

Παρέλαβα 1 απο public . Είχα και ένα ευτράπελο εκεί να επιμένουν να προσπαθούν να πουλήσουν και επέκταση εγγύησης  "γιατί η σονι δίνει μόνο ένα έτος " Μετα με ταλαιπωρησαν τα usb . Rainbow intenso 2.0  64 gb τίποτα , Sandisk otg 64 τίποτα . μήπως έχει βρει κανείς ένα 128 που να ειναι ok ;

αυτό ενδιαφέρει και έμενα αν έχετε δοκιμάσει παιδιά usb flashακια που να είναι συμβατά πείτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην σελίδα του autobleem δινει αυτή τη λίστα  https://github.com/screemerpl/cbleemsync/wiki/USB-compatible-list

Προσωπικά το sandisk cruzer blade 64gb μου παιζει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...