Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση φορητού A/C για αυτοκίνητο


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνουμε στην εταιρία κάποιο φορητό aircondition για το ένα φορτηγάκι που έχουμε (Nissan vanette) γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση . Έχετε δοκιμάσει τίποτα να παίρνει ρεύμα από την μπαταρία η να έχει πχ δικές του μπαταρίες και να είναι τύπου επαναφορτιζόμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα ειδικά δεν παλευόταν η κατάσταση. Το αμαξι δεν το οδηγάω εγώ απλά έτυχε να πάω ένα δρομολόγιο σήμερα με τον συνάδελφο και δεινοπαθήσαμε. Πόσο μάλλον αυτός που το παίρνει κάθε μέρα.

Κανένα ανεμιστήρα λέω να βάλουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Σήμερα ειδικά δεν παλευόταν η κατάσταση. Το αμαξι δεν το οδηγάω εγώ απλά έτυχε να πάω ένα δρομολόγιο σήμερα με τον συνάδελφο και δεινοπαθήσαμε. Πόσο μάλλον αυτός που το παίρνει κάθε μέρα.

Κανένα ανεμιστήρα λέω να βάλουμε

Καταρχήν ανεμιστήρα έχουν όλα τα αυτοκίνητα.

Επίσης πως έχει γραφτεί ξανά και σε άλλα θέματα, ο ανεμιστήρας βοηθάει μόνο αν η θερμοκρασία είναι κάτω από 35 βαθμούς. Aπo κει και πάνω o καυτός αέρας που σου φέρνει ο ανεμιστήρας όχι μόνο δεν σε δροσίζει, αλλά σου φέρνει δυσφορία και προκαλεί γρηγορότερα αφυδάτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, moure είπε

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να είναι φορητό?Γιατι δεν πάτε σε έναν ηλεκτρολόγο να βάλει ένα air condition μόνιμο στο βανάκι?

Καβούρια στις τσέπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον δεν το αναλαμβανουν στις κλασικες τιμες.ουτε κυκλοφορουν κιτ universal οπως καποτε.

αν δλδ πρεπει να αγορασεις γνησιο μεταχειρα κιτ(για καινουριο δεν το συζητας,ειδικα για οχημα που το οδηγαει ενας ξενος οδηγος),και να πληρωσεις και την εγκατασταση,συνηθως πιανεις την αξια του οχηματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

US $375.80 | Universal A/C Air Conditioning System Evaporator Assembly Kit for Truck Bus Caravan Trailer RV Recreational Vehicle
https://s.click.aliexpress.com/e/cgDlkXzW

έπεσα χτες πάνω του σε διαφήμιση, δεν έχω προσωπική άποψη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...