Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Οποιος θελει μπορει να δηλωσει για το closed network test που θα διεξαχθει μεσα Νοεμβριου. 

Επισης υπηρξε leaked gameplay απτην εκδοση X1 base,την χειροτερη γραφικα εκδοση του παιχνιδιου δηλαδη,αλλα δινει μια μικρη γευση απτο world design

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το παιχνίδι φαίνεται απίστευτο. Τεράστια ποικιλία, χάρτης, η κλίμακα του εγχειρήματος είναι ασύλληπτη. Το δε gameplay δείχνει κορυφαίο, βελτιωμένη εκδοχή της γνωστής συνταγής. Παρατηρήσατε περίπου στο 23:00 (co-op) που ο ένας παίχτης χρησιμοποιεί το κεφάλι του δράκου ως όπλο;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να ειναι απαραιτητα κακο, βλεποντας το τρειλερ, δεν μου βγαζει την ιδια ανατριχιλα και φοβο που μου εβγαζαν τα Demons/Dark Souls και Bloodborne.

Ισως τα ζωα που εβοσκαν ανεμελα, ισως οτι ειναι openworld, ισως πως ειναι πιο ομορφο, ισως να ηθελαν και οι ιδιοι ενα υφος οχι τοσο σκοτεινο, ωστε να ειναι προσβασιμο σε περισσοτερο κοσμο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοειται πως θα φυγει preorder αλλα μονο εγω ειμαι που θα προτιμουσε ενα sekiro 2??Δυσκολευομαι παρα πολυ να παιξω soulsborne παιχνιδι μετα το επος του sekiro.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, lebron15 είπε

Έχουμε βρει πουθενά την συλλεκτική;

Λογικά θα την φέρουν όλα τα καταστήματα. 

https://www.theconsoleclub.gr/el/component/virtuemart/?keyword=Elden+ring&option=com_virtuemart&view=category&limitstart=0&virtuemart_category_id=0

8 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Χωρις να ειναι απαραιτητα κακο, βλεποντας το τρειλερ, δεν μου βγαζει την ιδια ανατριχιλα και φοβο που μου εβγαζαν τα Demons/Dark Souls και Bloodborne.

Ισως τα ζωα που εβοσκαν ανεμελα, ισως οτι ειναι openworld, ισως πως ειναι πιο ομορφο, ισως να ηθελαν και οι ιδιοι ενα υφος οχι τοσο σκοτεινο, ωστε να ειναι προσβασιμο σε περισσοτερο κοσμο.

Όντως το open world κομμάτι δεν έχει σχέση με τα souls - bloodborne ως προς την ατμόσφαιρα. Βέβαια, λίγο που έδειξαν τις κατακομβες φάνηκε να είναι πολύ σκοτεινό. 

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tesla22 είπε

εχεις το τελειο map design και πας και φτιαχνεις ενα χιλιοπαιγμενο βαρετο open world game, ασσυληπτο

Συμφωνώ ότι έχουν καταντήσει κουραστικά τα open world και νιώθεις ότι παίζεις το ίδιο πράγμα ξανά και ξανά βλέπε uby, αλλά η from software δεν ειναι ubysoft, αν υπαρχει μια εταιρεία που έχει το ταλέντο να βγάλει κάτι πραγματικά καλό και ξεχωριστό με το open world στοιχείο αυτη ειναι η From.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, tesla22 said:

εχεις το τελειο map design και πας και φτιαχνεις ενα χιλιοπαιγμενο βαρετο open world game, ασσυληπτο

Χάλια μαύρα. 

Ούτε εμένα μου άρεσε. Το παράτησα μετά απο 2 ώρες. 

Πόσες ώρες έπαιξες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Χάλια μαύρα. 

Ούτε εμένα μου άρεσε. Το παράτησα μετά απο 2 ώρες. 

Πόσες ώρες έπαιξες? 

νομιζω οτι τα συναισθηματα που εζησα παιζοντας blind demons και ds1 τοτε χωρις οδηγους και βοηθεια γιατι κανεις δεν γνωριζε τι σκατα παιζαμε , δεν θα μπορεσει να μου τα βγαλει το συγκεκριμενο ουτε στο ελαχιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, tesla22 said:

νομιζω οτι τα συναισθηματα που εζησα παιζοντας blind demons και ds1 τοτε χωρις οδηγους και βοηθεια γιατι κανεις δεν γνωριζε τι σκατα παιζαμε , δεν θα μπορεσει να μου τα βγαλει το συγκεκριμενο ουτε στο ελαχιστο

Μπορεί. Μπορεί να ζήσεις άλλα. Μέχρι να βγει όμως μάλλον είναι λίγο χαζό να λέμε πως είναι ένα χιλιοπαιγμενο και βαρετό open world παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...