Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταρχάς ειναι άλλο παιχνίδι κ όχι souls κακός τα συγκρίνουμε και ας μοιάζουν. Το gameplay του elden ring ειναι κατά το ήμισυ dark souls και κατά το δεύτερο ήμισυ sekiro. Και για το sekiro τα ίδια διάβαζα και τελικά ήταν παιχνιδάρα. Αν μη τι άλλο η from software ειναι εταιρεία που αξίζει να εμπιστευεσαι, ποτέ δεν βγάζει μετριότητες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/11/2021 στις 10:14 ΜΜ, xavier είπε

αντιθετα για μενα ειναι πολυ θετικο που η from software ανακατευει τη συνταγη. το εκανε με το bloodborne, το εκανε με το sekiro και ακομα υπαρχουν απιστοι...

Νταξει, ο αλλος μπορει να θελει το παλιο, το ορθοδοξο, το σκληροπυρινικο το Demon Souls. Δικαιωμα του του καθενα, ειναι θεμα προτιμησεων και αισθητικης.

Απο την αλλη, αν δεν σου αρεσει η νεα "συνταγη", ουτε η εταιρεια φταιει, ουτε πρεπει να βγαζεις και σκαρτο το παιχνιδι.

Δεν σου αρεσει, δεν το παιζεις και βρισκεις κατι αλλο πιο κοντα στα γουστα σου. Κι εμενα μου αρεσαν τα Killzone, να κραξω την Gurrilla που δεν φτιαχνει πλεον ή να κραζω το Horizon, επειδη ειναι διαφορετικο στυλ παιχνιδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταλάβει κανείς τί παίζει με τις "LAUNCH EDITION" ;

Οι προπαραγγελίες στα μεγάλα ελληνικά μαγαζιά θα είναι LAUNCH EDITION ή αυτό είναι αποκλειστικότητα του μαγαζιού της BANDAI-NAMCO;
btw στο bandaiμάγαζο δεν παίζει πλέον η PS5 launch , τί διάλο ξεπούλησε; 😀

Κατά τα άλλα το παιχνίδι θα είναι άλλο ένα έππος ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, keropi είπε

Έχει καταλάβει κανείς τί παίζει με τις "LAUNCH EDITION" ;

Οι προπαραγγελίες στα μεγάλα ελληνικά μαγαζιά θα είναι LAUNCH EDITION ή αυτό είναι αποκλειστικότητα του μαγαζιού της BANDAI-NAMCO;
btw στο bandaiμάγαζο δεν παίζει πλέον η PS5 launch , τί διάλο ξεπούλησε; 😀

Κατά τα άλλα το παιχνίδι θα είναι άλλο ένα έππος ....

Υπάρχουν στο skroutz κάποια μαγαζιά που έχουν τη launch edition.

Φαντάζομαι και τα μεγάλα θα την έχουν απλά δεν έχουν ενημερώσει τις σελίδες τους ακόμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, keropi είπε

σωστός δε το πήρα χαμπάρι 😄

δεν ξέρω που να βάλω προπαραγγελία , ύποπτο που τα μεγάλα δεν έχουν αλλάξει ακόμα τις περιγραφές τους....

Έχασα και γω για λίγο (το είχα στο καλάθι μου) το  Launch Edition PS5 απο Bandai Namco Store.

Εν τελει αγόρασα το PS4 version απο το Bandai Namco Store γιατι περιλαμβάνει ένα steelbook case το οποιο δεν παρέχεται εκτός του δικου τους καταστήματος με τη Launch Edition.

Συνολικά βγαίνει 30ευρώ ακριβότερα σε σχέση με τα τοπικά καταστήματα, δεν ξέρω αν αξίζει, αλλά αυτό έκανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου έστειλαν κωδικό για την beta αλλά όταν τον βάζω λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο για την χώρα μου! Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, metallica 13 είπε

Παιδιά μου έστειλαν κωδικό για την beta αλλά όταν τον βάζω λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο για την χώρα μου! Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα? 

Όχι κανονικά ενεργοποιήθηκε και σε μένα και σε έναν άλλο φίλο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ilos είπε

Όχι κανονικά ενεργοποιήθηκε και σε μένα και σε έναν άλλο φίλο μου.

Πηρα και εγω κωδικους για beta .Εμεις μπορουμε να παιξουμε απο Παρασκευη μεχρι τη Δευτερα. Καποιοι youtubers που εχουν ανεβασει βιντεακια έχουν πρόσβαση σε άλλη beta?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Owen είπε

Πηρα και εγω κωδικους για beta .Εμεις μπορουμε να παιξουμε απο Παρασκευη μεχρι τη Δευτερα. Καποιοι youtubers που εχουν ανεβασει βιντεακια έχουν πρόσβαση σε άλλη beta?

Streamers privilege... Τα ίδια κάνει η BAMCO μια ζωή, είχα φάει όλα τα spoiler στη μάπα του DS2 2 βδομάδες πριν κυκλοφορήσει. Δε μπορούσες να κρυφτείς πουθενά κυριολεκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilos είπε

Streamers privilege... Τα ίδια κάνει η BAMCO μια ζωή, είχα φάει όλα τα spoiler στη μάπα του DS2 2 βδομάδες πριν κυκλοφορήσει. Δε μπορούσες να κρυφτείς πουθενά κυριολεκτικά.

Εμένα δεν με νοιάζουν τα spoilers τόσο . Εξάλλου δεν πρόκειται να κάτσω να δω ολόκληρο βίντεο στο YouTube. Εγώ θέλω να μπορώ να το παίξω νωρίτερα όπως αυτοί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilos είπε

Streamers privilege... Τα ίδια κάνει η BAMCO μια ζωή, είχα φάει όλα τα spoiler στη μάπα του DS2 2 βδομάδες πριν κυκλοφορήσει. Δε μπορούσες να κρυφτείς πουθενά κυριολεκτικά.

Καλά εδώ που τα λέμε τι spoilers σε Souls παιχνίδια.
 

Τα έχω τερματίσει όλα και ανάθεμα αν έχω καταλάβει τι γίνεται σε έστω ένα από αυτά. Πώς μερικοί καταλαβαίνουν το lore από τα items κτλ. δεν κατάλαβα ποτέ. Τα ονόματα των μισών πλασμάτων δεν μπορώ να θυμηθώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...