Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, Charismo είπε

Καλά εδώ που τα λέμε τι spoilers σε Souls παιχνίδια.


Τα έχω τερματίσει όλα και ανάθεμα αν έχω καταλάβει τι γίνεται σε έστω ένα από αυτά. Πώς μερικοί καταλαβαίνουν το lore από τα items κτλ. δεν κατάλαβα ποτέ. Τα ονόματα των μισών πλασμάτων δεν μπορώ να θυμηθώ.

Νομίζω το spoiler αναφέρεται σε αυτά τα παιχνίδια πιο πολύ στα surprise elements/παγίδες/bosses γιατί όντως το story τους είναι επιπέδου "O Bowser έκλεψε την Peach και είναι σε εκείνο το κάστρο στο βάθος". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, Armoral είπε

 

Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Μου την έπεσε και μένα αυτό σε εκείνο το σημείο, αλλά ευτυχώς δεν είχα πάει τόσο κοντά στην άκρη.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2021 στις 7:46 ΠΜ, Armoral είπε

 

Δεν κρατήθηκα και είδα το gameplay. Ναι μεν ο πυρήνας είναι ο γνωστός των Souls παιχνιδιών αλλά έχουν κάνει πολλές εξαιρετικές και ενδιαφέρουσες προσθήκες. Οι κατακομβες δίνουν στον τίτλο έναν σκοτεινό χαρακτήρα που φαίνεται να λείπει από την περιπλάνηση - εξερεύνηση στον χάρτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Γνωρίζει κάποιος αν θα παίζει 1080p 60 fps στο απλό PS4, η μόνο στο PS4 Pro;

Σύμφωνα με τις πρόσφατες μετρήσεις του DF, είναι 1080p 30fps (capped) στο απλό PS4 με drops κάτω από 30 και τα κλασικά προβλήματα στο frame pacing που είχε πάντα η σειρά στις κονσόλες. 

Το PS4 Pro έχει προς το παρόν ξεκλείδωτο framerate αλλά πρακτικά δεν φτάνει ποτέ τα 60fps. Τρέχει από 28 μέχρι 40 max.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στον Γερμανό έχουν ανοίξει οι παραγγελίες για την συλλεκτική.

Μόνο για ps5 δεν έχει ανοίξει ακόμα.

Έκανα μια για ps4 , θέλει να την προπληρωσεις κιόλας και σου δεσμευει και τα λεφτά. Για όποιον ενδιαφέρεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει και αυτό εδώ

Η διαθεσιμότητα της Collector's Edition θα είναι πάρα πολύ περιορισμένη καθώς θα πρόκειται για μια ειδική έκδοση 6.000 αριθμημένων certificated τεμαχίων με ιδιαίτερα πολύ μεγάλη συλλεκτική αξία. Στη περίπτωση που δεν μπορούν να καλυφθούν όλες οι προπαραγγελίες από τον Publisher θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας.

Δλδ παίζει να την παραγγείλεις και να φας άκυρο στο τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, chek2fire είπε

έχει και αυτό εδώ

Η διαθεσιμότητα της Collector's Edition θα είναι πάρα πολύ περιορισμένη καθώς θα πρόκειται για μια ειδική έκδοση 6.000 αριθμημένων certificated τεμαχίων με ιδιαίτερα πολύ μεγάλη συλλεκτική αξία. Στη περίπτωση που δεν μπορούν να καλυφθούν όλες οι προπαραγγελίες από τον Publisher θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας.

Δλδ παίζει να την παραγγείλεις και να φας άκυρο στο τέλος

Αυτό ισχύει για την premium collector's που ήταν αποκλειστικά στο bandai store. Γιατί το βάζουν στην περιγραφή της απλής συλλεκτικής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
15 ώρες πριν, pictorino είπε

Καλημέρα! Αν ενδιαφέρεστε ο Κωτσοβολος έχει διαθέσιμη την συλλεκτική έκδοση. 

Ωραιος. Πειτε αν παρει το ματι σας τπτ για Series X. Εχω ενα πιστωτικο στα public που γραφει το ονομα του παιχνιδιου επανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...