Προς το περιεχόμενο

[soundbar] JBL, Bar 3.1 MediaMarkt 349

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιστορικό χαμηλό για την ηχόμπαρα οποιος ενδιαφέρεται. Ας μας διαφωτίσει όποιος γνωρίζει αν παίρνει και άλλο πτώση η τιμή.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_jbl-bar-31-1209235.html

Spoiler

Η πρώτη μου ανάρτηση be kind pls :)

20171207131740_jbl_bar_3_1.jpeg

Επεξ/σία από [email protected]
  • Like 2
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Moderators

(για το σποιλερ, προς ολους: Μην μου αγχωνεστε και μην παιρνετε τα πραγματα προσωπικα!)

Καλη η τιμη, να προσθεσω το ιστορικο τιμων σκρουτζ και να πω οτι το ΜΜ το εχει βαλει 399 και 379 προσφατα. Σαν να θελει να ξεστοκαρει, λετε να το βαλει και 299; Αναλογα ποσα κομματια εχει διαθεσιμα.

2019-06-08_1235

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
48 λεπτά πριν, matrixxx είπε

(για το σποιλερ, προς ολους: Μην μου αγχωνεστε και μην παιρνετε τα πραγματα προσωπικα!)

Καλη η τιμη, να προσθεσω το ιστορικο τιμων σκρουτζ και να πω οτι το ΜΜ το εχει βαλει 399 και 379 προσφατα. Σαν να θελει να ξεστοκαρει, λετε να το βαλει και 299; Αναλογα ποσα κομματια εχει διαθεσιμα.

2019-06-08_1235

Στο γαλλικο amazon 297€ εχει για τους Γαλλους, αν δεν πεσουν με τα μουτρα τωρα παιζει και να το ριξουν 299€ που βαραει καλυτερα στο ματι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Λοιπον επειδη νιωθω πολυ μαλακας που εδωσα πριν ουτε χρονο περιπου 500 ευρω,νομιζω πως ναι ειναι ΤΡΕΛΛΗ η τιμη για τη δυναμη που αγοραζει καποιος..δεν το συζηταω καν αν παει και 299 που λεει καποιος πιο πανω..

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μονη λογικη να περιμενει καποιος δεν ειναι τα 300€ που αν τα δουμε ποτε. Ειναι η JBL bar 5.1 , με τα αποσπωμενα satellites. Αν βγει ποτε σε προσφορα γιατι ειναι flagship.

Επεξ/σία από Zerg13
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μου ειπαν οτι εχει πολυ καλο sab αλλα για surround γενικα χανει αρκετα σε σχεση με ενα μέτριο της τάξεως των 250-400€ 5.1 σύστηματακι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.