Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δείχνει πολύ δυνατό αλλά πολύ φοβάμαι οτι θα έχει τεράστιες απαιτήσεις σε gaming pc setup για να το απολαύσεις όπως πρέπει.

ας αργήσει όσο ακόμα θέλει αρκεί να βγει χωρίς σοβαρά bugs και θα το τιμήσω οπωσδήποτε.

το darkness που το περιβάλλει και πολλά gothic/ cursed dungeons bosses και visuals είναι απλά απολαυστικά.

μπράβο τους με όσα έδειξαν μέχρι τώρα. καταπληκτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, greekfragma είπε

δείχνει πολύ δυνατό αλλά πολύ φοβάμαι οτι θα έχει τεράστιες απαιτήσεις σε gaming pc setup για να το απολαύσεις όπως πρέπει.

Γιατί?! Το ίδιο engine με τους προηγούμενους τίτλους χρησιμοποιεί. Ούτε καν πλησιάζει τα graphs του DSR, εκεί θα δικαιολογούσα υψηλά reqs για 60fps ultra.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Γιατί?! Το ίδιο engine με τους προηγούμενους τίτλους χρησιμοποιεί. Ούτε καν πλησιάζει τα graphs του DSR, εκεί θα δικαιολογούσα υψηλά reqs για 60fps ultra.

μακάρι. απλά μου φάνηκε εντυπωσιακό και εφόσον θα έχει και multiplayer μαζί με dungeon raiding ίσως στο πολύ χαμό να θέλει κτηνάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, greekfragma είπε

μακάρι. απλά μου φάνηκε εντυπωσιακό και εφόσον θα έχει και multiplayer μαζί με dungeon raiding ίσως στο πολύ χαμό να θέλει κτηνάκια.

Τα graphs του είναι απλά ok, το engine είναι από εποχές PS3. Το multi θα είναι κλασσικό DS.

Όσο για το "dungeon raiding" που λες νομίζω φαντάζεσαι αλλα πράγματα. 

Anyways το multiplayer δεν έχει να κάνει με το pc σου αλλα με το net σου και το performance βάση λογικής είναι πάντα καλύτερο σε indoors από ότι σε outdoors σε open-world.

Aμα κάνουν καλο optimization μέχρι και τοστιέρες θα το τρέχουν το game.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ilos είπε

Spoilers

Τι spoiler να έχει το DS φάση dude όταν δεν έχει story? :D Aντε κάνα boss ναι. :P Αλλα ξέρω, θες να μπεις τυφλός και να βρείς το φως σου. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/7/2021 στις 10:22 ΠΜ, firepc είπε

Μου κανει εντυπωση που το παιχνιδι βγαινει τοσο γρηγορα

Δλδ σε 5 μηνες περιπου θα παρουν κλειδακι οι Reviewers 😱

Τα λεγα..

FD1U9oWoqmB1-bdNo1DtoUq02jV0MLEJtb3WBmLKImZNAcTQq0089CpKLKgzhcMjeA-xbvAd1x5k=s800-nd

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/8/2021 στις 5:50 ΜΜ, greekfragma είπε

δείχνει πολύ δυνατό αλλά πολύ φοβάμαι οτι θα έχει τεράστιες απαιτήσεις σε gaming pc setup για να το απολαύσεις όπως πρέπει.

ας αργήσει όσο ακόμα θέλει αρκεί να βγει χωρίς σοβαρά bugs και θα το τιμήσω οπωσδήποτε.

το darkness που το περιβάλλει και πολλά gothic/ cursed dungeons bosses και visuals είναι απλά απολαυστικά.

μπράβο τους με όσα έδειξαν μέχρι τώρα. καταπληκτικό!

οχι και τεράστιες ούτε έχει φοβερά γραφικά, το art direction ξεχωρίζει

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12-14/11 θα τρέξει η network test beta. Δυστυχώς έχει επιλογή μόνο για τις κονσόλες που είδα. Μέχρι 1/11 οι εγγραφές.

https://beta.bandainamcoent.eu/en/cb/elden-ring-beta

Επίσης είναι (5?!) 3ώρα sessions οπότε κανονίστε από πριν μέρα και ώρα για να μη βρεθείτε προ εκπλήξεως. ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΙ SERVERS ΚΑΘ'ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ 3ΗΜΕΡΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dalan2007 είπε

και επειδη το pc ειναι εκτος τρωνε βρισιδι στο twitter που ειδα εγω τουλαχιστον :P

Δε θα ιδρώσει το αυτί τους, το κάνουν και καλά για λόγους ασφάλειας / data mining.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...