Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παιχνίδι είναι απλά απόλαυση.

Ατμόσφαιρα, χαρτης, σχεδιασμός περιοχών και εχθρών-τεράτων, ήχος, γραφικά,  επιβράβευση εξερεύνησης, δυσκολία, σε άλλα επίπεδα.

Σίγουρα θέλει σημειώσεις για να κάνεις σωστό ξεκίνημα ενώ ακόμη και η δυσκολία του στα bosses προσθέτει πολύ στην εμπειρία.

Ναι είναι σπάσιμο νεύρων και όντως θέλει χρόνο αλλά αυτή ειναι η λογική που ακολουθείται στους τίτλους που πραγματικά ξεχωρίζουν.

Νομίζω ότι στο PC παίζω καλύτερα με το χειριστήριο του Xbox series X παρά με το πληκτρολόγιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια απορία. Μετά από πολύ καιρό έφερε ο θείος το παιχνίδι για το pc. Έχω πρόβλημα όμως με το Dualshock 4 το οποίο αν και το DS4w το βλέπει, εντούτοις δεν κάνει τίποτα στο παιχνίδι. Υπάρχει κάποια λύση; (Να πώ πως αν και υπάρχει και λογαριασμός steam εντούτοις δεν χρησιμοποιείται για παιχνίδια για να ξέρω αν λειτουργεί εκεί). Ευχαριστώ όποιον έχει κάποια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Μια απορία. Μετά από πολύ καιρό έφερε ο θείος το παιχνίδι για το pc. Έχω πρόβλημα όμως με το Dualshock 4 το οποίο αν και το DS4w το βλέπει, εντούτοις δεν κάνει τίποτα στο παιχνίδι. Υπάρχει κάποια λύση; (Να πώ πως αν και υπάρχει και λογαριασμός steam εντούτοις δεν χρησιμοποιείται για παιχνίδια για να ξέρω αν λειτουργεί εκεί). Ευχαριστώ όποιον έχει κάποια ιδέα.

Να πεις στον θείο να στο αγοράσει κιόλας γιατί μιλάμε για ένα παιχνίδι που βγαίνει κάτι ανάλογο μια φορά στα 10 χρόνια και άμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Μια απορία. Μετά από πολύ καιρό έφερε ο θείος το παιχνίδι για το pc. Έχω πρόβλημα όμως με το Dualshock 4 το οποίο αν και το DS4w το βλέπει, εντούτοις δεν κάνει τίποτα στο παιχνίδι. Υπάρχει κάποια λύση; (Να πώ πως αν και υπάρχει και λογαριασμός steam εντούτοις δεν χρησιμοποιείται για παιχνίδια για να ξέρω αν λειτουργεί εκεί). Ευχαριστώ όποιον έχει κάποια ιδέα.

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να είσαι στενά οικονομικά, αν μπορείς μάζεψε χρήματα και πάρτο κάποια στιγμή. Είναι παιχνίδι διαμάντι!

Για το PS4 gamepad τώρα βάλε αυτό εδώ

Edit άκυρο τώρα είδα ότι λες ότι το βλέπει αλλά δε παίζει.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πραγματικο ερωτημα ειναι γιατι να χρειαζεται mod για κατι τετοιο κ να μην υπαρχει απο την αρχη . 2022 εχουμε ... οχι 2009 ουτε  ps3 εχουμε . Αν κ δε ξερω αν ηταν επιλογη λογω τεχνολογικων περιορισμων το multi που υπαρχει αυτη τη στιγμη. Ολα θα τα χωρουσαν αν ηθελαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Το πραγματικο ερωτημα ειναι γιατι να χρειαζεται mod για κατι τετοιο κ να μην υπαρχει απο την αρχη . 2022 εχουμε ... οχι 2009 ουτε  ps3 εχουμε . Αν κ δε ξερω αν ηταν επιλογη λογω τεχνολογικων περιορισμων το multi που υπαρχει αυτη τη στιγμη. Ολα θα τα χωρουσαν αν ηθελαν 

To online είναι balls out unbalanced, φαντάσου έτσι χωρίς περιορισμούς. Έχει να πέσει το ban της αρκούδας μου φαίνεται. Παρόλα αυτά παραμένει εντυπωσιακό για mod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

To online είναι balls out unbalanced, φαντάσου έτσι χωρίς περιορισμούς. Έχει να πέσει το ban της αρκούδας μου φαίνεται. Παρόλα αυτά παραμένει εντυπωσιακό για mod.

Ενταξει ενω το solo ειναι balanced :P

 

Καταλαβαινω βεβαια τι εννοεις , αλλα σιγα το πραγμα πανω απο ολα η διασκεδαση 

(Εχεις δικιο για τα ban εμενα με τρωει να δοκιμασω μερικα offline mods αλλα κ παλι το σκεφτομαι μη γινει καμια στραβη μιας κ ολο κ κατι θα δουμε απο dlc ελπιζω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...