Προς το περιεχόμενο

Στις 3 Μαρτίου του 2020 θα κυκλοφορήσει το Final Fantasy VII Remake


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το FFVII δεν είναι απλά ένα παιχνίδι , είναι το παιχνίδι που πήγε την κονσόλα PS1  μέχρι εκεί που δεν μπορούσε να πάει ,ήταν το παιχνίδι που έβαλε στη ζωή μας το rpg gaming που το γνωρίζουμε όπως είναι σήμερα , το παιχνίδι που κατάφερε να συνδυάζει βαθύ στόρυ  με καλά γραφικά για εκείνη την εποχή και μαζί με τους  εμβληματικους χαρακτήρες του

( Sephiroth λέμε και κλαίμε 🤪🤪🤪)  μας έκανε όσα χρόνια και αν περάσουν αφενώς να μην το ξεχάσουμε και αφετέρου να το λατρεύουμε οι απανταχού gamers !!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
18 ώρες πριν, JohnyFire είπε

δεν εχουν τι να βγαλουν και μας τα εχουν κανει..... με τα remake...

Οχι φιλε μου. Το συγκεκριμενο δεν ειναι ενα οποιοδηποτε remake. Ειναι ονειρο πολλων χρονων και χαρη στους fans που δεν ειναι λιγοι πιστεψε με και στην τεραστια επιτυχια του ως το καλυτερο παιχνιδι της σειρας μονο λογικο ηταν να γινει αυτο το ονειρο πραγματικοτητα.

1 ώρα πριν, kzampa είπε

Το FFVII δεν είναι απλά ένα παιχνίδι , είναι το παιχνίδι που πήγε την κονσόλα PS1  μέχρι εκεί που δεν μπορούσε να πάει ,ήταν το παιχνίδι που έβαλε στη ζωή μας το rpg gaming που το γνωρίζουμε όπως είναι σήμερα , το παιχνίδι που κατάφερε να συνδυάζει βαθύ στόρυ  με καλά γραφικά για εκείνη την εποχή και μαζί με τους  εμβληματικους χαρακτήρες του

( Sephiroth λέμε και κλαίμε 🤪🤪🤪)  μας έκανε όσα χρόνια και αν περάσουν αφενώς να μην το ξεχάσουμε και αφετέρου να το λατρεύουμε οι απανταχού gamers !!!! 

"i will never be a memory"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ REMAKE, REMASTERED και οτιδήποτε αρχίζει από RE. THAT'S ENOUGH. Να μην μιλήσω για τις enhanced editions. Αυτό που θέλουμε είναι καινούρια ολοκληρωμένα παιχνίδια αντάξια ή και καλύτερα από τα παλιά και λιγότερα DLC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, thor777 είπε

ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ REMAKE, REMASTERED και οτιδήποτε αρχίζει από RE. THAT'S ENOUGH. Να μην μιλήσω για τις enhanced editions. Αυτό που θέλουμε είναι καινούρια ολοκληρωμένα παιχνίδια αντάξια ή και καλύτερα από τα παλιά και λιγότερα DLC

Κοιτα την απαντηση μου ακριβως απο πανω κι αν δεν σε καλυπτει αρκετα για να καταλαβεις καποια πραγματα τοτε κριμα. Δεν εχουμε ολοι το ιδιο σκεπτικο οποτε με το δικο μου μπορω να πω με την σειρα μου: Φτανει πια με τους γκρινιαρηδες που δεν μενουν ευχαριστημενοι με τιποτα και παντα θα βρουνε κατι να πουν οπως ειναι αναμενομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, SEPHlROTH είπε

Κοιτα την απαντηση μου ακριβως απο πανω κι αν δεν σε καλυπτει αρκετα για να καταλαβεις καποια πραγματα τοτε κριμα. Δεν εχουμε ολοι το ιδιο σκεπτικο οποτε με το δικο μου μπορω να πω με την σειρα μου: Φτανει πια με τους γκρινιαρηδες που δεν μενουν ευχαριστημενοι με τιποτα και παντα θα βρουνε κατι να πουν οπως ειναι αναμενομενο.

Δεν διάβασα σχόλια. Μία γενική άποψή έγραψα και δεν είχε να κάνει μόνο με το συγκεκριμένο παιχνίδι. Τι ακριβώς σε πείραξε ? Εσύ και αρκετοί άλλοι μπορεί να γουστάρετε και μπράβο σας. No problem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...