Προς το περιεχόμενο

Spyro Reignited Trilogy [PC]


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με το pcgamer θα κυκλοφορήσει για πισι στις 3 σεπτεμβριου ! Τι λετε; Σας ξυπνάει..αναμνήσεις; Είχα το year of the dragon αγορασμενο για ps1 απο τον πειρατή, κι ηταν custom εκδοση με trainer στην αρχη, και δεν με άφηνε να προχωρήσω από ένα level και έπειτα ! :P Πάντως για κανά 40ρι αξίζει πιστεύω!

Δικό σαςςς !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mήπως ξέρει κανείς , είναι 1Ρ ή μπορείς να παίξεις και με φίλο σου ; 😕 Νομίζω στο psx ήταν ενός παίκτη αλλα πάνε χρόνια και ισως να μη θυμάμαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Σύμφωνα με το pcgamer θα κυκλοφορήσει για πισι στις 3 σεπτεμβριου ! Τι λετε; Σας ξυπνάει..αναμνήσεις; Είχα το year of the dragon αγορασμενο για ps1 απο τον πειρατή, κι ηταν custom εκδοση με trainer στην αρχη, και δεν με άφηνε να προχωρήσω από ένα level και έπειτα ! :P Πάντως για κανά 40ρι αξίζει πιστεύω!

Δικό σαςςς !!

Και εγώ το ίδιο!! Με κωδικούς στην αρχή και χωρίς να μπορώ να πάω παρακάτω... Τι μου θύμισες... Ώρες ατελείωτες να περάσω την πίστα με τα πατίνια :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, godfather0991 είπε

Και εγώ το ίδιο!! Με κωδικούς στην αρχή και χωρίς να μπορώ να πάω παρακάτω... Τι μου θύμισες... Ώρες ατελείωτες να περάσω την πίστα με τα πατίνια :P

αυτη που εμφανιζοταν ενας κοκκινος τιγρης ; (crash bandicoot? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, panosno1com είπε

αυτη που εμφανιζοταν ενας κοκκινος τιγρης ; (crash bandicoot? )

Ναι που έκανε και αυτός πατίνι και έπρεπε να περάσει το σκορ του και κάτι τέτοια... Θυμάμαι επίσης να λιώνω να βρω όλα τα διαμάντια σε κάθε πίστα και πόσο μου άρεσε ο ήχος που έκανε όταν τα μάζευες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

Ναι που έκανε και αυτός πατίνι και έπρεπε να περάσει το σκορ του και κάτι τέτοια... Θυμάμαι επίσης να λιώνω να βρω όλα τα διαμάντια σε κάθε πίστα και πόσο μου άρεσε ο ήχος που έκανε όταν τα μάζευες :P

Αναμνησεις

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, godfather0991 είπε

Ναι που έκανε και αυτός πατίνι και έπρεπε να περάσει το σκορ του και κάτι τέτοια... Θυμάμαι επίσης να λιώνω να βρω όλα τα διαμάντια σε κάθε πίστα και πόσο μου άρεσε ο ήχος που έκανε όταν τα μάζευες :P

και ενα δυο αυγα ηταν αδυνατο να μαζεψεις εκτος αν ησουν ο tony hawk pro skater κ ετσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δείχνει αρκετά καλό στο PC, καμία σχέση με τα χάλια στις κονσόλες. Δεν υποστηρίζει 21:9 monitors όμως και έχει ένα θεματάκι με το glide σε high refresh-rate monitors. Κλειδώνεις στα 60Hz ή στα 120Hz και δεν έχεις θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δείχνει αρκετά καλό στο PC, καμία σχέση με τα χάλια στις κονσόλες. Δεν υποστηρίζει 21:9 monitors όμως και έχει ένα θεματάκι με το glide σε high refresh-rate monitors. Κλειδώνεις στα 60Hz ή στα 120Hz και δεν έχεις θέμα.

Λογικα θα παιξει mod απο wsgf για το 21:9 οπως εγινε και με το crash. Και το crash ειχε τετοια θεματα με τα fps. 60 η 30. Στα 75 δεν ενιωθες την κινηση smooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευλογια για τους νοσταλγους που βγηκε το συγκεκριμένο game στο pc.

Αυτο που ειναι τοσο σκοτεινο το διορθωσανε με καποιο patch ή οχι?

Screenshot_20190905-150325_YouTube Vanced.jpg

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@giorgosmcmc

Με RX480 και adrenalin 19.8.1 δεν μου παρουσιάζει το πρόβλημα

Δεν ξεκολλάω λέμε, πάραααα πολύ παλιά είχα παίξει demo στο PS1 και μου έχε μένει κάποτε να το παίξω

Επεξ/σία από maarinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...