Προς το περιεχόμενο

ZXHN H267N απο NOVA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, darkmatinee είπε

Αγαπητοί αδμινς, βάλτε ένα bot να απαντάει κατευθείαν στα ερωτήματα αυτού του νήματος με την εξής φράση:

"Πέτα το, ζήτα/αγόρασε το H288A" 😛

Σοβαρά τώρα, παίζει να φταίει η κάρτα δικτύου του μακ, ας κάνει ένα update στους drivers (αν έχουν τέτοια τα μακ).

Η κάρτα δικτύου του Mac  συνδέεται μια χαρά με το ρούτερ της asus στο ίδιο πάροχο ,επομένως το πρόβλημα βρίσκεται κάπου στην nova

Κάποιος του τεχνικού τμήματος της ΝΟβα ,μου είπε προχθές να τροποποιήσω τις επιλογές ασφαλείας του  Μac !!!!!

Oσον αφορά το 267 θα πάρει το δρόμο της επιστροφής γιατί ανάμεσα στ άλλα δεν δουλευει η μία θυρα  ethernet

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 513
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Δοκίμασε αυτούς τους κωδικούς και πες μας αν σου εμφάνισε επιπλέον επιλογές  U/N: forthnet Password : [email protected]$n3t#

Το οτι συγχρονιζεις παλι το ιδιο δεν λεει κατι, η γραμμη σου εχει προβλημα. Οσα πριζακια και να αλλαξεις το καλωδιο μεσα στον τοιχο ειναι το ιδιο, η εσυ κατι δεν καταλαβες καλα η εγω..

Εγώ χθες που παρέλαβα το ρούτερ της nova για vdsl, μου έδωσαν το ZTE  ZXHN H267N και απ' ότι μου είπαν μόνο αυτό δίνουν. Ο μόνος τρόπος θεωρώ αν στο στείλουν με αντικαταβολή είναι να μην το παραλάβεις

Δημοσιευμένες Εικόνες

• Super Moderators
11 hours ago, peet said:

Καλησπέρα μια ερώτηση -βοήθεια ,για λογαριασμό αδελφικού φίλου ,που ζήτησε την βοήθεια μου .

Γιατί ενώ ο υπολογιστής <βλέπει> το ασύρματο δίκτυο του 267 και συνδέεται δεν ανοίγει το ίντερνετ ,ενω μέσω ethernet  όλα λειτουργούν κανονικά ?

υπάρχει πρόβλημα με τα πρωτόκολλα ασφαλείας ; αναφέρομαι σε Mac

μπορει να εχει βαλει κσρφωτες ip,dns στην καρτα δικτυου,δικτυο.δεν ξερω πως παιζει ακριβως το mac.ειχα δει πριν πολλα χρονια και νομιζω ανα δικτυο εβαζες αλλες ρυθμισεις σε ip αν ηθελες.μπορει να εχει ξεχαστει κατι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/1/2021 στις 3:07 ΜΜ, darkmatinee είπε

Αγαπητοί αδμινς, βάλτε ένα bot να απαντάει κατευθείαν στα ερωτήματα αυτού του νήματος με την εξής φράση:

"Πέτα το, ζήτα/αγόρασε το H288A" 😛

Σοβαρά τώρα, παίζει να φταίει η κάρτα δικτύου του μακ, ας κάνει ένα update στους drivers (αν έχουν τέτοια τα μακ).

Μετά από 3-4 τηλεφωνήματα μου έκαναν αυτήν την αλλαγη(ήταν μέσα στην εγγύηση) και σώθηκα. Τεράστια διαφορά στο wi-fi τα δύο router

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Μετά από 3-4 τηλεφωνήματα μου έκαναν αυτήν την αλλαγη(ήταν μέσα στην εγγύηση) και σώθηκα. Τεράστια διαφορά στο wi-fi τα δύο router

Ε μα ναι. Το 288 είναι σου επιτρέπει να χαρείς τη κατοστάρα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.