Προς το περιεχόμενο

Επιβεβαιώθηκε η «τετράγωνη» διάταξη των καμερών του iPhone 11


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Just now, Jor_L said:

εχεις δίκιο ηλιθιο από μέρους μου να σχολιάσω ετσι την όλη φαση . συγνώμη αν έθιξα κάποιον 

Βασικά τον εαυτό σου έθιξες... :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Βασικά τον εαυτό σου έθιξες... :) 

καλα τον εαυτό μ δεν τον έθιξα με ένα σχόλιο αλλα θα μπορούσα να εχω θίξει την δουλειά που κάνουν τα παιδιά εδώ μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι έγινε και με το notch. Θα φάτε τα λυσακασας στο hate και μετά μόλις το αντιγράψει και η Μαρία η κουτσή, θα περάσουμε στο ότι δεν μεταφέρει φωτω από Bluetooth κτλπ κτλπ 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, margaritagr είπε

Fact 1. Εδώ ειναι fail η Apple αφού το design παει περίπατο. 

Fact 2. Τα σχόλια κραξιματος βέβαια θα ειναι κατα 99% απο άτομα που έτσι κι αλλιώς δε θα μπορούσαν να το πάρουν. 

"απο άτομα που έτσι κι αλλιώς δε θα μπορούσαν να το πάρουν", το να παρεις iphone δε δειχνει ουτε το κοινωνικο status καποιου, ουτε την οικονομικη του ανεση, αντιθετα ο οποιοσδηποτε μπορει να το παρει.Ο πιο διαδεδομενος τροπος: συνδεση σε μια εταιρεια κινητης και 36 δοσεις.

Αλλα ακομα και μετρητοις, ειναι απλα ενα gadget που ενας μεσος εργαζομενος μπορει να παρει χωρις να κανει τρελες οικονομιες. Δεν ειναι ουτε premium προιον, ουτε hard to get

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν διάφορες υλοποιήσεις,για όλα τα γούστα,άλλες ωραίες κι άλλες υποφερτές.

νοτς,τρύπες,μηχανικές σέλφι κτλ....

...τέτοια ασχήμια όμως σε συσκευή,δεν έχω ξαναδει.

δύσκολα σχολιάζω συσκευή...όμως τούτο το πράμα χρήζει κάποιας εξέτασης.

εκτός κι αν τέλειωσε το innovation και είπαν να  κολλήσουν πίσω από την συσκευή ντιβανοκασέλα!!!

...και όσο για τους αγοραστές,επειδή βλέπω κάποιες διαμαρτυρίες,ψωνίστε άφοβα,τα βίτσια σε ελεύθερες αγορές επιτρέπονται!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου θυμίζει κεραμική κουζίνα η διάταξη των καμερών. Θα έχεις και τρία μικρά τηγανακια και θα τηγανιζεις μικρές μπριζολίτσες:p

Η Oneplus τους γλενταει όλους φέτος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να λέμε οτι ο μέσος εργαζόμενος μπορεί να παρει κινητό των 1230€ (τοσο έχει το Xs 64gb επίσημη τιμή -δεν έβαλα ουτε το φθηνότερο xr ουτε το Max) με κάνει να σκέφτομαι οτι ειμαι σε φόρουμ ελβετικό κι όχι ελληνικό. 

Γιατι στην Ελλάδα το 2018 «3 στους 4 είχαν μισθό κάτω των 1000€» ξερω γω. https://www.vimaonline.gr/20/article/34416/oi-misthoi-stin-ellada-tou-2018-3-stous-4-me-mistho-kato-ton-1000-euro-

Απο την αλλη βέβαια αν φτάσαμε να θεωρούμε μη ακριβό ενα smartphone αυτής της τιμής, να το θυμόμαστε όταν ανακοινωθούν τα νέα, και να μη γκρινιάζουμε Ε! :D 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xgol είπε

Εγώ μάλλον θα παω στο νεο xr. Είναι πολυ κουραστικες οι διαφημισεις στα samsung πλεον. Ειδικά στον chrome, δε παλεύονται. Στον safari και γενικά στα iphone εχω την αισθηση πως είναι αισθητά λιγότερες. 

Μηπως... λεω μηπως υπαρχουν κι αλλοι browsers εκτος απο Chrome? 

Στα του θεματος, δε με τρελαινει το πισω μερος... η διαταξη των καμερων και του φλας ειναι λιγο fail...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και καπως ετσι το καλοκαιρι του 2020 οι καφετεριες θα γεμισουν κινεζουρες με τετραγωνη διαταξη καμερων που θα λενε μεταξυ τους ποσο τους αρεσει.

Επεξ/σία από ScorpioX777
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αλλάξανε οι καιροί είχαμε να λέμε για καλόγουστο design και καλό λογισμικό. Πλέον πάει περίπατο και το design...Απλά ότι χειρότερο έχω δει ποτε από την Apple.

909FF559-F2C2-4A9B-B73C-B6B7FE8BC4FA.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...