Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μωρε εχει αλλα ο τυπος θελει να την κατεβασει,

αν την κατεβασει δεν νομιζω να κατεβουν κι οι υποτιτλοι,

τεσπα τυπε, δες το κομματι με τα γαλλικα απ το pc/laptop σου και το υπολοιπο στην τηλεοραση σου 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mozzie είπε

https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

Πολύ ωραίο προγραμματάκι.
Μπορείς να κατεβάσεις και τους υπότιτλους που συνοδεύουν ένα βίντεο.

σε online δεν υπαρχει κατι?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Spoiler alert: Απορίες; Στο τέλος στον Μαρκουλάκη επιτίθεται ο "προγραμματισμένος" τρόφιμος του Ψυχιατρείου; Και αυτή που επισκέπτεται τον Λάινη είναι η κα Τούλα; Επίσης, δεν διευκρινίζεται αν μπουζουριάσανε τον γιο της κας Τούλας, αφού εμφανώς αυτός έσερνε το καροτσάκι του "Θησέα".

Επεξ/σία από DTZINIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 26/11/2019 at 14:30, DTZINIS said:

Spoiler alert: Απορίες; Στο τέλος στον Μαρκουλάκη επιτίθεται ο "προγραμματισμένος" τρόφιμος του Ψυχιατρείου; Και αυτή που επισκέπτεται τον Λάινη είναι η κα Τούλα; Επίσης, δεν διευκρινίζεται αν μπουζουριάσανε τον γιο της κας Τούλας, αφού εμφανώς αυτός έσερνε το καροτσάκι του "Θησέα".

Για το 2ο λογικά θα μάθουμε στην επόμενη σεζόν. Πάντως από ότι κατάλαβα δεν τον έπιασαν ίσως για να στηριχθεί κάπου η πλοκή στα επόμενα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/7/2019 στις 4:58 ΜΜ, Snoob είπε

Ο Σπύρος Παπαδόπουλος (ως αρχηγός της αστυνομίας) μου φάνηκε πολύ χλιαρός. Γενικά, ο Παπαδόπουλος μου βγάζει κάτι το "κοιμισμένο", που μπορεί στο ρόλο του Σπύρου στους Απαράδεκτους να ήταν ταμάμ, αλλά εδώ η υποτονικότητα εξαφάνιζε κάθε πειστικότητα από το χαρακτήρα.

Εμένα μου φάνηκε κυριολεκτικά εκτός ρόλου ο Παπαδόπουλος.

Στο μυαλό μου, ποτέ δεν τον είχα για καλό ηθοποιό και ποτέ δε μου άρεσε. Και πρόσφατα, που έπαιζε σε επανάληψη κάτι βράδια στην τηλεόραση η σειρά ''Το κλειδί του παραδείσου'' και έβλεπα καμιά σκηνή καταλάθος μέχρι να το αλλάξω 😛 , έλεγα από μέσα μου, κοίτα πως παίζει.. δεν είναι καλός.

ΌΜΩΣ... πήγα με φίλο πριν 1-2 χρόνια να δω το δείπνο ηλιθίων που παίζει με τον Δαδακαρίδη στο θέατρο και ή ερμηνεία του ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Έλληνες ηθοποιοί και ίσως δικαιολογημένα δεν έχουν εμπειρίες από κινηματογράφο. 

Οι ηθοποιίες ως επι το πλείστον πάσχουν από το χρόνιο μικρόβιο του στόμφου  και θεατρινισμου. Και είναι φυσικό αφού το 90% παίζει είτε σε θέατρο, είτε στην τηλεόραση. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...