Προς το περιεχόμενο

To Σαν Φρανσίσκο θα είναι η πρώτη Αμερικάνικη πόλη που απαγορεύει το ηλεκτρονικό τσιγάρο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια τιποτα δεν ειναι αθωο αυτο ειναι το μονο σιγουρο…λοιπον καπνιζα σαν λυχνος απο μικρος μου εκοψε τεραστιες αντοχες Το τσιγάρο…σταματησα να καπνιζω πριν τεσσερα χρονια και αρχισα το ατμισμα λοιπον μεγαλη αλλαγη αρχισα και το γυμναστηριο δυο χρονια τωρα…σιγουρα δεν ειναι αθωο αλλα σαν το τσιγαρο το γαμημενο δεν ειναι...απλά γίνεται πόλεμος απο καπνοβιομηχανιες τι ενηλικες κ μαλακιες τα πραγματα τα ξερετε πως λειτουργούν μιζες φακελακια 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@stafaf γιατι;

η ατμιστικη βαση εχει 2 συστατικα,pg vg ,μετα μπαινει το αρωμα και η νικοτινη.

εγω κανω 20mg νικοτινη σκετη pg βαση για υγρο.

στειλε pm εαν θες να ρωτησεις κατι περεταίρω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Leparte1862 είπε

Μπραβο ...πολυ σωστη κινηση!!! Γνωστος μου επαθε μεγαλο θεμα με το ηλεκτρονικο τσιγαρο!!! Δεν ειναι τοσο αθωα οσω λενε !! Εν τω μεταξυ για εναν καινουργιο καπνιστη ...ειναι πιο ωραιο το ατμισμα απο το κλασικο τσιγαρο και πιο ευκολα προσβασιμο για εναν νεο να το ξεκινησει. Γενικα οτι μετρο ειναι κατα τον μεγαλων εταιρειων με συμφεροντα ...καλο ειναι!!

Έπαθε γιατί θα αγόραζε καμία νικοτίνη από Κίνα με 95% καθαρότητα ,,,,,κανένας δεν έχει πάθει τίποτα , απλά όταν δεν θέλεις να κόψεις το τσιγαρο βρίσκει προβλήματα το μυαλό από μόνο του 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγά τι κάναν. Εκοψαν το ηλεκτρονικό. Αλλα το κανονικό συνεχίζει να ειναι οκ. Μεγάλο νέο αυτό ειναι πρωτοπορία? Η πρωτοπορία θα ήταν να κοπούν και τα δυο. Οπως σχεδιάζει η Σουηδία να κάνει.

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, georgerapp είπε

@stafaf γιατι;

η ατμιστικη βαση εχει 2 συστατικα,pg vg ,μετα μπαινει το αρωμα και η νικοτινη.

εγω κανω 20mg νικοτινη σκετη pg βαση για υγρο.

στειλε pm εαν θες να ρωτησεις κατι περεταίρω.  

Δεν ειρωνεύτηκα, αλήθεια. Δεν καπνίζω και προσπαθώ να πείσω τη σύζυγο που καπνίζει να δοκιμάσει ηλεκτρονικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Σιγά τι κάναν. Εκοψαν το ηλεκτρονικό. Αλλα το κανονικό συνεχίζει να ειναι οκ. Μεγάλο νέο αυτό ειναι πρωτοπορία? Η πρωτοπορία θα ήταν να κοπούν και τα δυο. Οπως σχεδιάζει η Σουηδία να κάνει.

Καλά στην Σουηδία αρχίσανε να κατουράνε και καθιστοί για λόγους ισότητας...Είναι πολύ μπροστά 😋

Επεξ/σία από Apaleytos80
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραίοι στο SF , μόνο drugs - τα τσιγάρα απαγορεύονται γιατί δεν γεμίζουν τσέπες με μαύρο χρήμα. Προτείνω αν πιάσουν ανήλικο με ε-τσιγάρο να του μάθουν τα ναρκωτικά με το ζόρι για τιμωρία.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Apaleytos80 είπε

Το Σαν Φρανσίσκο είναι πολύ πρωτοποριακή πόλη. Νοιάζονται για την υγειά όλων.Φυσικά και θα απαγορεύσουν το ηλεκτρικό τσιγάρο...

 

Ναι γιατί νοιάζονται στην Ελλάδα? σαν να κανεις μια καθημερινή βόλτα στην ομόνοια είναι το video. Τουλάχιστον εκεί δεν καπνίζουν σε κλειστούς χωρους. Στην Ελλάδα άμα πεις σε κάποιον μην καπνίζεις εδώ είναι κλειστός χωρος θα σε βρύση κιόλας. Εκεί θα ντραπούν αν τους κανεις παρατήρηση.

3 λεπτά πριν, Apaleytos80 είπε

Καλά στην Σουηδία αρχίσανε να κατουράνε και καθιστοί για λόγους ισότητας...Είναι πολύ μπροστά 😋

Δεν είναι μπροστά είμαστε εμείς στην Ελλάδα. Αυτή ζώα είναι καλα λες.

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stafaf είπε

Αν αμφιβάλλεις γι'αυτά που έγραψα για το Σαν Φρανσίσκο γράψε τα επιχειρήματα σου, εμένα πάντως μου έρχονται ίσα με 5 παραδείγματα που στηρίζουν αυτό που γράφω.

Αλλιώς η "κλασική ελληνοβλαχικη νοοτροπία" χαρακτηρίζει εσένα και αυτά που γράφεις.

Αιντε βραδιάτικα.

Και μένα ίσα  με 15 ... Ξεκινά να απαριθμείς και ακολουθώ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Leparte1862 είπε

Μπραβο ...πολυ σωστη κινηση!!! Γνωστος μου επαθε μεγαλο θεμα με το ηλεκτρονικο τσιγαρο!!! Δεν ειναι τοσο αθωα οσω λενε !! Εν τω μεταξυ για εναν καινουργιο καπνιστη ...ειναι πιο ωραιο το ατμισμα απο το κλασικο τσιγαρο και πιο ευκολα προσβασιμο για εναν νεο να το ξεκινησει. Γενικα οτι μετρο ειναι κατα τον μεγαλων εταιρειων με συμφεροντα ...καλο ειναι!!

Τι επαθε? Εχασε στο στοιχημα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Plig88 είπε

χαρμανιασε Χαχαχαχαχαχχαχα

Άσε ξέρω. Είχε έναν φίλο που του επριζε τις μπάλες ότι το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι κακό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, copydisk είπε

Που είπαμε ότι είναι το Σαν Φρανσίσκο; Στην Καλιφόρνια; ...ααα οκ πάμε παρακάτω

Κλασικός ζαίος είσαι.  Επιχείρημα 0, οτι νάνε 100%

Αγορινα τα πολιτικά ταμπελάκια να τα χρησιμοποιείς στα γραφεία του κόμματος σου . 

Παλιο κομματόσκυλα έχεται αφήσει έναν λαό εγκεφαλικά ανάπηρο χωρίς παιδεία . 

Ακόμα και τώρα πάνω σε καμμένη γη τρώγεστε να βγει ο «δικός» σας μπας και σας διορίσει κάπου . 

Αφηνεις πολιτικό υπονοούμενο και εκμεταλλεύεσαι μια συζήτηση με άσχετο θέμα για να περάσεις την πολιτική στο προτιμήση 

 

Δεν ισχύει αυτό που έγραψα πχ στην περίπτωση πχ καπνίσματος στην χώρα μας . 

Υπάρχει νόμος που απαγορεύει το κάπνισμα ; 

Τον γράφεται στα μύδια σας , γιατί γουστάρετε να φουμαρετε και χεστηκατε για τους άλλους ; 

ΥΓ.Ελπίζω  να πλήρωνεσαι καλά γιατί αλλιώς είσαι για λύπηση με την απάντηση που έδωσες .

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...