Προς το περιεχόμενο

Δίπλωμα οδήγησης - βοήθεια και συμβουλές για την περίπτωση μου


Galleti2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω δώσει για δίπλωμα μοτοσικλέτας , έχω περάσει και τα σήματα και πρακτικές εξετάσεις. Το μόνο που μου μένει είναι να δώσω πρακτική οδήγηση για αυτοκίνητο . Εδώ και περίπου 7-8 μήνες έχω μπλέξει με την γνωστή απεργία των εξεταστων οδήγησης και δεν μπορώ να δώσω πρακτική εξέταση για το αυτοκίνητο ώστε να πάρω το δίπλωμα στα χέρια μου ....  Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να εκδόσω το δίπλωμα μοτοσικλέτας και όταν είναι να δώσω πρακτική εξέταση για το αυτοκίνητο να το ξανά δώσω για εκτύπωση ?Αν συμβαίνει αυτό , περίπου πόσο χρόνο θα κάνει να βγει η κάρτα και με τι κόστος? 

Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά επρεπε να εχεις το διπλωμα μοτοσυκλέτας στα χερια σου απο καιρο, αφου περασες, μιλα με την σχολη σου, κάποια παπατζα εχουν κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχυει , ισως για οικονομια απλα περιμενουν ν βγει μαζι.. κ εμενα πρωτα ηρθε του αμαξιου κ μετα απο λιγο καιρο οταν εδωσα για μηχανη ηρθε αλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Galleti2000 είπε

Εγω πληρωσα για 2 διπλωματα , οχι ξεχωριστα . Ισως για αυτο να περιμενω να περάσω και του αυτοκινητου για να εκδοθει η καρτα . 

Αν τα ξεκινησες και τα 2 μαζι, πρεπει να τα τελειωσεις και τα 2 για να παρεις διπλωμα. Λογικα ειναι θεμα παραβολων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...