Προς το περιεχόμενο

DeepNude: Εφαρμογή AI αφαιρεί τα ρούχα γυναικών από φωτογραφίες [Ενημέρωση]


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, billdanos είπε

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί σας φαίνεται ενδιαφέρον κάτι που κάνει ένα fake μοντάζ με κεφάλια και σώματα άσχετα μεταξύ τους! Ανοίξτε το photoshop και κάντε το μόνοι σας! 😛

μας εχεις βγαλει τα ματια εχουμε το dark mode και πεταγεται γκραου μια λευκη απαντηση που δεν φαινονται και καλα τα γραμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3-3,5 ωριτσες θα χω λινκ ομορφο συμμαζεμενο με ολα τα συμπραγαλα του , μιας και καποια πακετα που κυκλοφορησαν ηταν με ελλειψεις.

Αργει το upload... :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
12 minutes ago, chrisxkar said:

μας εχεις βγαλει τα ματια εχουμε το dark mode και πεταγεται γκραου μια λευκη απαντηση που δεν φαινονται και καλα τα γραμματα.

Άλλο πράγμα φταίει που δεν βλέπεις καλά αλλά ας μην το αναλύσουμε τώρα! :p 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δουλευει, μεσω upload σε server ? Γιατι αν ειναι ετσι δε θα δουλευει ουτε σπασμενη.

Μόλις την κατεβασα, αλλα μόλις επιλέγω φωτο και πατάω upload, απλα κλεινει..

Δουλευει σε κανέναν τη στιγμη που μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, oldnew είπε

Πως δουλευει, μεσω upload σε server ? Γιατι αν ειναι ετσι δε θα δουλευει ουτε σπασμενη.

Μόλις την κατεβασα, αλλα μόλις επιλέγω φωτο και πατάω upload, απλα κλεινει..

Δουλευει σε κανέναν τη στιγμη που μιλαμε?

Σε πολλους...δεν νομιζω να κανει upload σε server...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, oldnew είπε

Πως δουλευει, μεσω upload σε server ? Γιατι αν ειναι ετσι δε θα δουλευει ουτε σπασμενη.

Μόλις την κατεβασα, αλλα μόλις επιλέγω φωτο και πατάω upload, απλα κλεινει..

Δουλευει σε κανέναν τη στιγμη που μιλαμε?

Επιβεβαιώνω πως δουλεύει. Τουλάχιστον η premium που βρήκα στο site με το καράβι. Έχω κάνει περίπου 200 δοκιμές και οι 120 βγαίνουν εξαιρετικές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

" Ο λόγος είναι η πολύ υψηλή πιθανότητα κακόβουλης χρήσης της εφαρμογής" δηλαδή τι περιμένανε; Να χρησιμοποιηθεί για ιατρικούς λόγους ή για φιλανθρωπία ξέρω ΄γω; :P

Για να περάσουν κάνα χέρι άσπρισμα τους τοιχους

13 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Επιβεβαιώνω πως δουλεύει. Τουλάχιστον η premium που βρήκα στο site με το καράβι. Έχω κάνει περίπου 200 δοκιμές και οι 120 βγαίνουν εξαιρετικές.

200 δοκιμές και εσύ; τι αρχείο έχεις; φαντάζομαι μια ζωή αυτήν την εφαρμογή εψαχνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, james01gr είπε

200 δοκιμές και εσύ; τι αρχείο έχεις; φαντάζομαι μια ζωή αυτήν την εφαρμογή εψαχνες

Δεν χρειάζεσαι αρχείο. Απλά 200 όμορφες φίλες στο facebook......τα κορίτσια έχουν δώσει μπόλικο υλικό να ναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Premium κατεβασα αλλα κλεινει.. Εβαλα και τα πατσαρισμενα αρχεία το ιδιο.. 

Αφου δουλευει σε εσας, θα ξανα δοκίμασω να κατεβάσω απο αλλου, συν δοκιμη σε αλλο pc, 

Thanks, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
41 minutes ago, zx1234r said:

Δεν χρειάζεσαι αρχείο. Απλά 200 όμορφες φίλες στο facebook......τα κορίτσια έχουν δώσει μπόλικο υλικό να ναι καλά.

Και καλά τώρα νομίζεις πως τις είδες γυμνές; 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, zx1234r είπε

Τρία πουλάκια κάθονται.Μπορεί η εφαρμογή να αντιληφθεί της έννοια της ανθρώπινης επικοινωνίας,την έννοια του κοινωνικού διαλόγου; Μπορεί να αντιληφθεί πως επικοινωνεί με ένα ον;

Μια data base προσομειώνει μια λεκτική επικοινωνία με έναν άνθρωπο.Κλάιν μάιν!

 

8 ώρες πριν, armagedwnn είπε

"Εγώ τώρα είχα πιάσει το όπλο μου, άκουσα ότι ο εχθρός έχει τον εξολοθρευτή-Α.Ι. version και ακόμη τρέχω."

Ότι και άποψη να έχεις για τον πόλεμο αν φτάσεις στο σημείο να πολεμήσεις δεν θα μετρήσει η δική σου άποψη. Εγώ προσωπικά αν έρθει αυτή η στιγμή θα δηλώσω αντιρρησίας συνείδησης, έσυ πράξε όπως νομίζεις.

Στα τεχνικά τώρα, πρώτα μάθε τι είναι το deep learning και μετά πιάσε το υφάκι καρδυνναλίων να μας μάθεις και εμάς.

Επειδή δεν ξέρω τι είναι το deep learning  δεν μου λες να μάθω;

Εδώ δεν μπορούν να εξελίξουν την νοημοσύνη των ζώων και θα κάνουν deep learning σε τι; Σε κομμάτια πυρητίου;

Μπορείς να αναπτύξεις νοημοσύνη αν δεν έχεις συνείδηση;

Συνείδηση είναι η νοητική δυνατότητα ενός οργανισμού η οποία του επιτρέπει, σε προέκταση των αισθήσεών του, να γνωρίζει και να κατανοεί τον εαυτό του, το περιβάλλον του, τα συμβαίνοντα[σ 1] γύρω του και μέσα του και να έχει το δυνατόν την αίσθηση της «θέσης» και της σημασίας του στον κόσμο καθώς και του αντίκτυπου των πράξεών του. Η ενσυνείδητη κατάσταση ως άμεση, ολοφάνερη, θεμελιώδης εμπειρία ζωής αποτέλεσε για τον Ρενέ Ντεκάρτ τη σταθερή αφετηρία[σ 2] στο έργο του για την «ανάπλαση» της πραγματικότητας.[1]

https://el.wikipedia.org/wiki/Συνείδηση


Προσομειώσεις δημιουργούν! Και όχι τεχνητή νοημοσύνη! Προσομείωσεις που βασίζονται σε αριθμητικές πράξεις και στην λογική.
Κανένα λογισμικό δεν μπορεί να αυτοδιδαχθεί.Κανένα λογισμικό δεν μπορεί να παράξει λογική.Τα λογισμικά δημιουργούνται για να μιμούνται!

Αυτή η υποτιθέμενη τεχνητή νοημοσύνη δεν είναι τίποτα άλλο απο μια μίμηση.Μαθαίνουν στο λογισμικό να προσομειώνει,να μιμείται.
Αν φτιάξω ένα ανδροειδές και το κάνω να μιμείται την ανθρώπινη κίνηση και την γλώσσα του ανθρώπινου σώματος,δεν σημαίνει πως το ανδροειδές μετατράπηκε σε άνθρωπο

Επεξ/σία από BOURBOULAS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...