Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελληνικό Άνω, όσο πάει και πυκνώνει και πέφτει και ο αέρας. Μιλάμε για χοντρό χιόνι όχι αστεία. Αν το πάει έτσι όλο το βράδυ αύριο πρωί θα έχει σίγουρα 5-10 πόντους στρώσιμο.

Πως ξεκίνησε....

https://streamable.com/dubyjv

15 λεπτά πριν, kirileman είπε

Για ποιο λόγο κόψαν την εθνική στο ύψος της Καλυφτάκη; Πόσο χιόνι έχει στα διόδια; 2 μέτρα;

Γιατί οι εταιρίες αυτοκινητοδρόμων είχαν ευθύνη να μείνει ανοιχτός ο δρόμος και προφανώς είναι ανεπαρκείς αλλά και σιγά μη κάτσουν να βγάλουν τα μηχανήματα στο δρόμο υπερωρίες και να χάσουν λεφτά. Δε θέλει πολύ σκέψη.

Και πως πάμε αυτή τη στιγμή

https://streamable.com/0timdv

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Ελληνικό Άνω, όσο πάει και πυκνώνει και πέφτει και ο αέρας. Μιλάμε για χοντρό χιόνι όχι αστεία. Αν το πάει έτσι όλο το βράδυ αύριο πρωί θα έχει σίγουρα 5-10 πόντους στρώσιμο.

Άρχισε πάλι να ρίχνει στην Αργυρούπολη και νομίζω ότι έχει πέσει και ο αέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

Άρχισε πάλι να ρίχνει στην Αργυρούπολη και νομίζω ότι έχει πέσει και ο αέρας.

δες Βόρειο Ανατολικά πόσο φορτωμένα είναι. Το πρωί θα είναι στρωμένα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, kirileman είπε

Για ποιο λόγο κόψαν την εθνική στο ύψος της Καλυφτάκη; Πόσο χιόνι έχει στα διόδια; 2 μέτρα;

Μα στην Ελλαδα δεν εχουμε χειμερινα λαστιχα απο τον Οκτωβρη μεχρι Απριλιο. Λογικο να κλεισει 🤦‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλλιθέα τωρα χιόνι με 3 βαθμούς, αν συνεχίσει ετσι θα το στρώσει, και ηταν να παω για κανένα μπαράκι σημερα, αλλα δεν γ@ θα μείνω μεσα😀

IMG_20210215_220241.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

WTF, κηφισιά έχω να δω τόσο χιόνι από το 2008, σίγουρα. Δεν νομίζω ότι θα φτάσουμε το 2002 στο τέλος, σίγουρα πάντως είναι στρώσιμο 6ετίας - 7ετίας, από αυτά που στα 25 μου έχω δει 3-4 φορές όλες κι όλες. (5 άμα πιάσω και το χιονιά του 2019 που με πέτυχε στη Θεσσαλονίκη, γεγονός που στην Κηφισιά μεταφράστηκε σε 2 εκατοστά το βράδυ που έλιωσαν το πρωί 😛 )

Επεξ/σία από qwertyuiop2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο κόσμο ρίχνει εδώ κ μισή ώρα για τα καλά χοντρές νιφάδες, έχει στρωθεί σε αυτοκίνητα κ τώρα αρχίζει να στρώνεται κ στον δρόμο, αν συνεχίσει έτσι σίγουρα το πρωί θα ψάχνω το αμάξι 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...