Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy Note10 θα παρουσιαστεί επίσημα στις 7 Αυγούστου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Agony είπε

Δεν ειναι στην γωνια , ειναι κατω απο την γωνια δημιουργώντας ενα κενό που δεν ειναι διακριτικό . Και ναι οντος μετα απο μέρες το συνηθίζεις.  Προσωπικά το s10 μου αρεσει περισοτερο απο το + , note.

Στους τυφλους βασιλεύει ο γωνιακος μονονοτσος 

Ετσι οπως το διαβασα βιαστικα νομισα οτι εγραψες μο(υ)νονοτσος...οχι πως θα ηταν και λαθος μιας και τρυπες ειναι και τα δυο:)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, JcD είπε

Η καλύτερη εποχή να πάρει κάποιος το 9άρι, που η μόνη τρύπα που έχει είναι το jack!

Πολύ καλή επιλογή να αγοράσεις Android προηγούμενης χρονιάς, ή με άλλα λόγια, να έχεις -1 χρόνο software update support

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Πολύ καλή επιλογή να αγοράσεις Android προηγούμενης χρονιάς, ή με άλλα λόγια, να έχεις -1 χρόνο software update support

Κάτι είχα ακούσει για ένα καινούριο νομοσχέδιο σύμφωνα με το οποίο υποχρεούσαι να κρατήσεις μια συσκευή για τουλάχιστον 2 χρόνια, αλλά δεν πρέπει να έχει έρθει ακόμα στη Βουλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Πολύ καλή επιλογή να αγοράσεις Android προηγούμενης χρονιάς, ή με άλλα λόγια, να έχεις -1 χρόνο software update support

Τωρα μιλάς με άνθρωπο που έχει κόψει τα updates έτσι κι αλλιώς, και του λειτουργικού και των προγραμμάτων. Σιγά μην έχω τις εταιρίες να με κρατούν από τα αχαμνά γιατί δεν θα πάρω update!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, JcD said:

Τωρα μιλάς με άνθρωπο που έχει κόψει τα updates έτσι κι αλλιώς, και του λειτουργικού και των προγραμμάτων. Σιγά μην έχω τις εταιρίες να με κρατούν από τα αχαμνά γιατί δεν θα πάρω update!

Παρε ένα 3310 να μην εχεις έννοιες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, EuphangeL είπε

Πολύ καλή επιλογή να αγοράσεις Android προηγούμενης χρονιάς, ή με άλλα λόγια, να έχεις -1 χρόνο software update support

Το προβλημα ειναι να παψουν τα security update. Τετοια παιρνει ακομα και τo S7. Αν παιρνω security update ας μεινω και στο pie.

Επεξ/σία από paris_chav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος ο οποίος δεν έχει χρησιμοποιήσει ποτέ Note, θα του φανεί άσχημο.... Κάποιος που δεν έχει χρησιμοποιήσει ποτέ το πενάκι, θα έχει να λέει για punch hole... Περί ορέξεως πάντα και καλύτερα περί χρήσεως όλα...

Έχω πάρει όλα τα Note που έχουν κυκλοφορήσει επίσημα (από το πρώτο) και μη (Note 5 και 7 fe) και απλά για μένα είναι οι πιο ολοκληρωμένες επαγγελματικές συσκευές με απεριόριστες δυνατότητες όταν έρχεται στην χρήση το πενάκι... Notch ή punch hole είναι μια συνήθεια απλά... 

 

Δική μου βασική προϋπόθεση είναι να υποστηρίζει κάρτα μνήμης... Αν είναι και δίκαρτο με dedicated card slot θα ήταν το ιδανικό. Ακουστικά μόνο Bluetooth χρησιμοποιώ οπότε δεν με ενδιαφέρει το jack... Για το δε ir blaster που τελευταία φορά υπήρχε στο 4αρι, ναι θα γίνεται χειριστήριο για όλες τις συσκευές και όχι μόνο τις smart που έχουν wifi... 

 

Καλώς να έρθει λοιπόν, αν και ακόμα και τώρα 9 μήνες μετά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το 9αρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους δεν θα αρέσει. 

Η αύρα του Αγιορίτη γέροντα σε εχει κατακλύσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...