Προς το περιεχόμενο

Η Huawei βοηθάει όλους τους Βρετανικούς παρόχους να αναπτύξουν τα δίκτυα 5G τους


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
59 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Άρα γιατί κάνουμε τη συζήτηση εφόσον συμφωνείς ότι μέσα στο λεκανοπέδιο λόγω πληθυσμού είναι πίτα η Wind? 😛

Νομίζω είναι αυθαίρετο το συμπέρασμα σου έτσι όπως το θέτεις (και με βάση ας πούμε κάποια στοιχεία απο speedtest αποτελέσματα ooakla) και  επίσης δεν είπα ότι είναι πίτα η Wind κάπου/κάπως/κάποτε κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, jfragakis είπε

καλα εννοείται αυτό. H Cosmote χρησιμοποιεί τη Huawei (στις κινητές επικοινωνίες) για μικροκυματικές ζεύξεις

Όχι μόνο στις κινητές επικοινωνίες, έχουν παρτίδες και σε άλλα προϊόντα.

Πχ το Cosmote TV GO Player για laptops είναι προϊόν της Huawei, σε αντίθεση με τα apps για Android και iOS.

Μιλάμε για μεγάλη σαπίλα, όλο θέματα έχουν οι browsers να το βρουν, πρέπει να κάνεις το σταυρό σου για να μη σου τύχει θέμα.

Ευτυχώς από ότι έχουν πει από Φθινόπωρο θα το αντικαταστήσουν, όταν θα βγάλουν και Android TV box που θα πατάει πάνω στο αντίστοιχο της Comcast.

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 minutes ago, koftis650 said:

Νομίζω είναι αυθαίρετο το συμπέρασμα σου έτσι όπως το θέτεις (και με βάση ας πούμε κάποια στοιχεία απο speedtest αποτελέσματα ooakla) και  επίσης δεν είπα ότι είναι πίτα η Wind κάπου/κάπως/κάποτε κλπ. 

Όταν βλέπω σε ουκ ολίγες περιοχές μέσα στο λεκανοπέδιο με το ζόρι 2ψήφια νούμερα για 4G (χωρίς Carrier Aggregation), τι συμπέρασμα να βγάλω? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, aypnia είπε

Όχι μόνο στις κινητές επικοινωνίες, έχουν παρτίδες και σε άλλα προϊόντα.

Πχ το Cosmote TV GO Player για laptops είναι προϊόν της Huawei, σε αντίθεση με τα apps για Android και iOS.

Μιλάμε για μεγάλη σαπίλα, όλο θέματα έχουν οι browsers να το βρουν, πρέπει να κάνεις το σταυρό σου για να μη σου τύχει θέμα.

Ευτυχώς από ότι έχουν πει από Φθινόπωρο θα το αντικαταστήσουν, όταν θα βγάλουν και Android TV box που θα πατάει πάνω στο αντίστοιχο της Comcast.

ναι φίλε μου τα ξέρω απο πρώτο χέρι...απλά η όλη συζήτηση άρχισε για τις κινητές επικοινωνίες :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
34 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Όταν βλέπω σε ουκ ολίγες περιοχές μέσα στο λεκανοπέδιο με το ζόρι 2ψήφια νούμερα για 4G (χωρίς Carrier Aggregation), τι συμπέρασμα να βγάλω? :(

Για εμένα έχει νόημα να υπάρχουν επίσημα στοιχεία απο κάποιον οργανισμό σχετικά με κάλυψη/ταχύτητα και βάση  παρόμοιων συνθηκών που τρέχουν τέτοιες μετρήσεις. Απο εκεί και μετά, ατομικά και εμπειρικά συμπεράσματα μπορεί να βγάλει ο καθένας (με μόνο κρητήριο ουσιαστικά , το πόσο γρήγορα "πάει").  Σε κάθε περίπτωση,  έχοντας κρητήριο την ταχύτητα, ανέφερα την άποψη μου και πρίν (εμπειρικά...) τι πιστεύω πως συμβαίνει. Αν τώρα κάποιον τον καλύπτει ή όχι το αποτέλεσμα (εμπειρικά), μπορεί να κάνει και τις επιλογές του για να κάνει αυτό που θέλει να κάνει ή χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...