Προς το περιεχόμενο

[Antivirus] ESET internet security 11.5 Au$/year Kaspersky Total security 8.99 AU$/year


moredread

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε προσφορά πάλι από το Αυστραλιανό site.

https://www.saveonit.com.au/product/eset-internet-security-3-devices-1-yr-email-key

https://www.saveonit.com.au/product/key-email-1-device-1yr-kaspersky-total-security-2017

η διαδικασία για την αγορά αναλύεται στο thead του Isay ο οποίος και το ανακάλυψε φυσικά.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος παίζει να μπορεί να το κάνει για μένα επειδή δεν έχω VPN και δεν το έχω με την όλη διαδικασία , ας στείλει ένα προσωπικό μήνυμα.

Με το αζημίωτο βέβαια (προμήθεια)

 

ευχαριστω για την προσφορά TS @moredread &  @isay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θέσω ένα λιθαράκι γνώμης. Παρόλο φανατικός χρηστης του kaspersky, θεωρώ οτι η προσφορά του eset ειναι πολύ καλύτερη στην παρουσα χρονική περιοδο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, isay είπε

Να θέσω ένα λιθαράκι γνώμης. Παρόλο φανατικός χρηστης του kaspersky, θεωρώ οτι η προσφορά του eset ειναι πολύ καλύτερη στην παρουσα χρονική περιοδο. 

Ξεκάθαρα καλύτερη προσφορά το ESET!

Και εγώ 2 άδειες ESET πήρα. Ισχύουν φυσικά και εδώ τα ίδια

Q.   Are the license key Australian license?

A.    Yes the product key are Australian license keys which are used in Australian region.  Once activated, you can use them overseas as you travel.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, moredread είπε

Ξεκάθαρα καλύτερη προσφορά το ESET!

Και εγώ 2 άδειες ESET πήρα. Ισχύουν φυσικά και εδώ τα ίδια

Q.   Are the license key Australian license?

A.    Yes the product key are Australian license keys which are used in Australian region.  Once activated, you can use them overseas as you travel.

Κατάφερες να το ενεργοποιήσεις?Ακολούθησα τη διαδικασία με το vpn και μου εμφανίζει error ACT.24 Internal Error

* Άκυρο, ενεργοποιήθηκε το προϊόν. Ευχαριστούμε για την προσφορά!

Επεξ/σία από lotusgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, isay είπε

Να θέσω ένα λιθαράκι γνώμης. Παρόλο φανατικός χρηστης του kaspersky, θεωρώ οτι η προσφορά του eset ειναι πολύ καλύτερη στην παρουσα χρονική περιοδο. 

Καλύτερη προσφορά λόγω αναλογίας τιμής - συσκευών (3) ή σαν antivirus το eset είναι καλύτερο του kaspersky;;

Επεξ/σία από MontzOlee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...