Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημες εικόνες των Samsung Galaxy Note10 και Note10+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το note είναι αυτή τη στιγμή ότι καλύτερο. Επαγγελματικά έχω iPhone προσωπικά note 9. Δεν υπάρχει σύγκριση. Όλα τα άλλα που αναφέρονται είναι μπούρδες και αυτοί που τα λένε απλά δεν έχουν το κουράγιο να τεσταρουν άλλο κινητό εκτός μήλου. Όχι ότι δεν μπορούν δεν θέλουν 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
18 ώρες πριν, ktf είπε

Άμα είναι να κάνω εργοστασιακή επαναφορά την συσκευή μετά από κάθε update,  καλύτερα να το βάψω μπλε και να το πετάξω στην θάλασσα...

2 και κάτι χρόνια με το S8, δεν έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, έχω περάσει όλα τα updates και δεν έχω παρατηρήσει πτώση στην απόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, rikos είπε

Τσάμπα πράγμα..1000 ευρώ κινητό και σιγά σιγά θα κολλάει όλο και περισσοτερο όπως όλα τα Samsung. Μη σου τύχει..

S7 Edge εδώ, 4 χρόνια κινητό και α) Δεν κολλάει, είναι σαν την πρώτη μέρα και β) Η μπαταρία κρατάει δυο μέρες. Ναι, το S1 που είχα τα έκανε αυτά που λες. Αλλά και εκεί με ένα Cyanogenmod λύθηκαν όλα. Μάλλον έχεις μείνει στην τότε εποχή ή κάτι κάνεις λάθος (αν έχεις Σαμσουνγκ τουλάχιστον 5ετίας-που δεν νομίζω) εκτός αν τρολλάρεις οπότε πάσο (δεν διαθέτει το μαγαζί τρολοραντάρ).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω βάζω χ στην samsung το omnia που εχω εδω και 15 μέρες αρχησε να κολλάει ειδικά οταν κανω split screen 2 εφαρμογές και μιλάω στο τηλέφωνο με αναμονή Spotify.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...