Προς το περιεχόμενο

Από τα €999 θα ξεκινούν οι τιμές για το Samsung Galaxy Note10


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα, κυκλοφόρησαν επίσημα renders των Galaxy Note10 και Note10+ που η Samsung πρόκειται να ανακοινώσει στις 7 Αυγούστου και τελευταία έγιναν γνωστές και οι τιμές τους.

Σύμφωνα με πληροφορίες, το Galaxy Note10 στην Ευρωπαϊκή αγορά θα πωλείται με τιμή €999 και το μεγαλύτερο Galaxy Note10+ θα πωλείται έναντι €1149. Και τα δύο μοντέλα, στην βασική έκδοση τους, θα διαθέτουν αποθηκευτικό χώρο 256GB. Σημειώστε, ότι οι τιμές από χώρα σε χώρα –συμπεριλαμβανομένων και των προσφορών ή εκπτώσεων που μπορεί να κάνουν κάποιοι retailers- μπορεί να διαφέρουν.

Galaxy Note10

1.jpg.664cab036b15a30fe1f385f054768507.jpg

Μπορεί επίσημα να μην έχει ανακοινώσει το παραμικρό για τις επερχόμενες συσκευές της σειράς Galaxy Note10, ωστόσο έχουν διαρρεύσει μέχρι σήμερα αρκετές πληροφορίες για τα Galaxy Note10 και Note10+ (ξέρουμε ότι θα κυκλοφορήσει και μία έκδοση συμβατή με 5G).

Οι συσκευές δεν διαφέρουν και πολύ εμφανισιακά, ωστόσο διαφέρουν σε διαστάσεις –και επομένως και στην διαγώνιο της οθόνης και στην χωρητικότητας της μπαταρίας- αλλά και στον τομέα της κάμερας, με το Note10+ να διαθέτει επιπλέον 3D ToF αισθητήρα. Επίσης έχει επιβεβαιωθεί ότι θα απουσιάζει το headphone jack όπως και το Bixby button.

Galaxy Note10+

2.jpg.2017a4a887d69146ae014bb0c6d013b5.jpg

GSMArena


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, bill987 είπε

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα στα 999...

Ήμουν σίγουρος για 1199+ , μπράβο ρε samsoung , αν και μπορείς καλύτερα ...

 

Κοίτα να δεις πως καταφέρανε τους καταναλωτές να τους φαίνεται το 999 τιμή ευκαιρίας, μπράβο λέμε....

  • Like 18
  • Thanks 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμπρος στο δρομο που χαραξε η Apple....

 

Το μονο που τους λειπει προφανως ειναι τωρα να κανουν και αντιστοιχο με το trade in παλιας συσκευης....

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Κοίτα να δεις πως καταφέρανε τους καταναλωτές να τους φαίνεται το 999 τιμή ευκαιρίας, μπράβο λέμε....

Αν σκεφτεις οτι το S10+ 128gb κιολας ξεκιναει απο τα 1039ευρω,το λες και προοδο να ζηταει για 256gb μοντελο λιγοτερα χρηματα.

Βεβαια ειμαι σιγουρος οτι η τιμη αυτη Ελλαδα δεν θα παιζει που εχουμε το μεγαλυτερο ΦΠΑ απο τους αλλους.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά μας κούφανε η σαμυ φέτος. Καμία αύξηση στις τιμές των ναυαρχιδων, άμα δώσουν και τίποτα buds πάλι θα βγει φθηνότερα από το περσινο τα note φέτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chios είπε

Σαν πρώτη παρατήρηση η έλλειψη ακουστικών και μικρές μπαταρίες,  κρίμα χάλασε και η σειρά NOTE πάμε για άλλα.

Για τα ακουστικά έχω να πω ότι τείνουν να εκλείψουν από όλες τις "ναυαρχίδες" οπότε θα πρέπει μάλλον να συμβιβαστείς με την ιδέα. Προσωπικά δε με απασχολεί αλλά καταλαβαίνω όσους έχουν επενδύσει σε καλά ενσύρματα ακουστικά και τους πειράζει. 

Για τη μπαταρία θα συμφωνήσω απόλυτα. Δε θέλω να πάρω τη γκουμούτσα των 6.7 ιντσών και θα με χαλάσει πάαααρα πολύ αν δω καμία μπαταρία 3400 στο "απλό" 10. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, telis είπε

Μπαίνει ένας σε ένα σουβλατζήδικο. 

- θέλω 99 σουβλάκια 

-ρε φίλε δεν θέλεις 100; τι 99 μου λες; 

-οχι ρε φίλε 100, ποιος θα τα φάει; 

Είναι και το άλλο όμως....

Πάει ένας σε ένα περίπτερο για να αγοράσει προφυλακτικά.

Λέει στον περιπτερά:

-Θέλω 100 κουτιά προφυλακτικά από την ίδια μάρκα;

-Και που να τα βρω ρε φίλε 100 κουτιά από την ίδια μάρκα;

-Δεν πειράζει, από διάφορες μάρκες.

Με ένα τηλεφώνημα, μαζεύει ο περιπτεράς 100 κουτιά από διάφορες μάρκες και του τα δίνει.

Πληρώνει ο πελάτης, τα παίρνει και φεύγει.

Μετά από δύο μέρες γυρνάει ο πελάτης στον περιπτερά:

-Ρε φίλε πόσα κουτιά σου γύρεψα;

-100

-Εσύ πόσα μου έδωσες;

-100

-Λάθος μου έδωσες 99

-Εντάξει να σου επιστρέψω τη διαφορά.

-Τι να τα κάνω τα λεφτά ρε φίλε;

Μου χάλασες εμένα το σαββατόβραδο…

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...