Προς το περιεχόμενο

25 εκατομμύρια συσκευές Android έχουν μολυνθεί με το malware «Agent Smith»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, vagosd είπε

Και εγώ έτσι ήμουν πριν όλα apple τα είχα αλλά είπα να δοκιμάσω και κάτι άλλο.  Τώρα με το note 9 πραγματικά δε με ενθουσιάζει κανένα iPhone . Δε βρίσκω κάτι που θα κερδίσω σε ένα xs max αντίθετα θα χάσω πολλές δυνατότητες. Ίσως κάποιο επόμενο iPhone να μου τραβήξει το ενδιαφέρον αλλά δε το βλέπω να συμβαίνει σύντομα. 

Το ίδιο και εγώ παρομοίως αλλά από την ανάποδη. Όπως είπα βέβαια, δουλεύω παράλληλα και με iPad στην καθημερινότητα μου το οποίο μου προσφέρει ότι και η σειρά note αλλά σε μεγέθυνση. Το max μου απλά κάνει ότι θέλω από ένα σύγχρονο κινητό, απλά όμορφα και αθόρυβα χωρίς να ασχολούμε με το οτιδήποτε.

Από τη στιγμή που σε καλύπτει η οποιαδήποτε συσκευή χρησιμοποιείς με τον τρόπο που την χρησιμοποιείς τότε είσαι μια χαρά ;) Προφανώς και δεν κάνουμε την ίδια χρήση και οι προτεραιότητες μας είναι διαφορετικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/7/2019 στις 1:36 ΜΜ, -Dimitris- είπε

Εαν θελεις να πιασουμε παλαιοτερες ειδησεις εχουμε να συζηταμε αιωνες. Προσωπικα δε θα κατσω να κανω συμβουλευτικη σε κανενα για να επιβεβαιωσει την ορθοτητα της επιλογης του.

Εχουμε χασει λιγο το νοημα. Η προσωπικη μας ζωη ειναι αποτυπωμενη σε μια συσκευη. Ο καθενας τα προσωπικα του δεδομενα τα ζυγιζει διαφορετικα.

Η καραμελα ''εχεις συσκευη Α εισαι χαζος, εχω συσκευη Β ειμαι εξυπνος και ανωτερος'' εχει και αυτη ληξει απο το 2013.

Δεν ειναι τρουπιο μονο το λειτουργικο αλλα και η δυνατοτητα συζητησης, απο τη στιγμη που φανατιζεστε χωρις νοημα.

Μια ιστορική αναδρομή απ' το nokia 3310 μέχρι και σήμερα είναι απλά μια αναφορά στο πως τα λειτουργικά μπορούν να εμφανίσουν τρύπες. Δεν υπάρχει κανένας φανατισμός από μέρους μου τουλάχιστον. Απ την δική σου μεριά είμαι επιφυλακτικός. Χαζό επίσης δεν αποκάλεσμα κάποιον χρήστη λόγο της συσκευής που χρησιμοποιεί, αλλά λόγο της χρήσης που τις κάνει.

Προσωπικά εμένα μ αρέσει η ελευθερία επιλογών στο Android. Έχω κατεβάσει αρκετές φορές εφαρμογές από τρίτους παρόλα αυτά καταλαβαίνω τους κινδύνους γι αυτό και συνήθως πειράματα κάνω με παλαιότερες συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...