Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση Κάρτας


Spirosninja

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Spirosninja είπε

Καλησπέρα! Λήγει η κάρτα μου τον Αυγουστο. Θα μου στείλουν αλλη?ή πρέπει να παραγγείλω καινούργια και ποτέ? Ευχαριστώ

Θα πρέπει να παραγγείλεις εσύ από 28 μέρες πριν την λήξη της τωρινής σου. Η ανανέωση της κάρτας είναι δωρεάν αν επιλέξεις standard shipping.

https://www.revolut.com/help/card-issues/my-revolut-card-is-due-to-expire/

Επεξ/σία από george1807
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν μου βγάζει επιλογή για ανανέωση όπως φαίνεται στο βίντεο μέσα στο σαιτ της ρεβο. Έχει επιλογή για νέα κάρτα και αφου βάλω πιν και διεύθυνση μετά λέει 5.99 standard delivery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Spirosninja είπε

Δεν μου βγάζει επιλογή για ανανέωση όπως φαίνεται στο βίντεο μέσα στο σαιτ της ρεβο. Έχει επιλογή για νέα κάρτα και αφου βάλω πιν και διεύθυνση μετά λέει 5.99 standard delivery

Ζητά ακύρωση επειδή θες να πάρεις την καινούργια δωρεάν, Και θα σου κάνουν την ανανέωση δωρεάν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητά να ακυρώσεις τον λογαριασμό σου, και όταν σε ρωτήσουν στο chat Γιατί, πες Γιατί θέλω να ανανεώσω δωρεάν και να μην πληρώσω 6 ευρώ. 

Εγώ το έκανα αυτό με τον εξής τρόπο. Είχα λογαριασμό revolut Αλλά χωρίς κάρτα. Πάω να παραγγείλω ζητάει 6 ευρώ. Λέω στο chat Θέλω να διαγράψω τον λογαριασμό μου για να φτιάξω καινούργιο με affiliate Που δίνει δωρεάν κάρτα. Μου λένε δεν χρειάζεται, θα περάσουμε κατευθείαν το affiliate Και όλα καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά πρέπει να τα βγάλεις όλα πρώτα, αλλά αν ζητήσεις αυτο που σου είπα λογικά θα στην δώσουν δωρεάν χωρίς να το κλείσεις πρώτα. Έτσι και αλλιώς δεν θα στο κλείσουν μέχρι να βγάλεις τα λεφτά οπότε δεν έχεις κάτι να χάσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου παν στο τσατ ότι όταν πλησιάσουν  οι 28  μέρες θα αρχίσουν τα notification για reissue και ότι θα είναι free. θα ενημερωσω οταν. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...