Προς το περιεχόμενο

Όλο και περισσότεροι χρήστες αφήνουν το iPhone για χάρη ενός smartphone με Android


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, eyw είπε

αρχίζει και ξηλώνεται το πουλόβερ, να δούμε τι θα σκαρφιστούν στην αππλε για να γλυτώσουν.

αύξηση των τιμών τι άλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ένα σημείο και μετά δεν είναι εύκολη η μετάβαση, ιδίως για όσους έχουν αγοράσει δεκάδες apps.

Παρεμπιπτόντως, υπάρχει καμία σοβαρή έρευνα που να δείχνει σε τι ποσοστό οι χρήστες Android αγοράζουν apps; 

Είναι σημαντικό, δεδομένου ότι οι developers θέλουν πελάτες που να πληρώνουν τα apps και όχι χρήστες που ψάχνουν για σπασμένα.

Οι φίλοι χρήστες Android εδώ μέσα, μπορούν να μας διαφωτίσουν πάνω σε αυτό; Όλο τους διαβάζω να μιλάνε για root και καστομιές. Αυτό τους ενδιαφέρει γιατί έχουν ελεύθερο χρόνο να ασχοληθούν ή για να βάζουν σπασμένα apps; 

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ό,τι έχει συνηθίσει κανείς, η υπερκοστολόγηση των συσκευών της Apple δεν τη βοηθάει, πάντα όμως θα έχει φανατικούς οπαδούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Superuser είπε

Απορώ πόσοι από εδώ μέσα έχουν δουλέψει Android ναυαρχίδα 

Αν θέλετε να είναι σωστή η σύγκριση,διότι όλα τα iPhone είναι ναυαρχίδες θα το συγκρίνετε με το κορυφαίο της εκάστοτε εταιριας

Έχω ακόμη το lg g3 μοντέλο του 2014 και δουλεύει αέρας...άρα εγώ πρέπει να το συγκρίνω με το 5s για να είναι δίκαιη η συγκριση

Πολλοί λίγοι φίλε. 

Αν πας στο skrotz βλέπεις για παράδειγμα στο σχόλιο για  p20 lite 

' εκπληκτικό το κινητό. Καλύτερο από ναυαρχιδα. Είχα το Nokia 3110 πριν' 

Ειναι για γελια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hatsos είπε

Αρχικά ήρθα για τα σχόλια. 

Μνα πω πως χρησιμοποιούσα Android κ πέρασα σε iOS και νιώθω αρκετά  ικανοποιημένος από το λογισμικό. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάνε σε Android. 

Σε τι νιώθεις ικανοποιημένος σε σχέση με τα Android? 

Τι κάνει παραπάνω δηλαδή? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sotirisl είπε

λογικό και αναμενομενο... δυστυχώς τα iPhone δεν προσφέρουν κάτι συγκλονιστικό πλέον ή κάτι ουσιαστικό που να μην μπορείς να βρεις στα Android (μην ακούσω βλακείες για FaceID που προσωπικά απεχθάνομαι)...

(κάτοχος iPhone X και Note 9 και εχω βρει την υγεία μου με το Note 9)

Ντάξι τώρα τι να συγκρίνεις το note 9 κορυφαίο κινητό. Παντός όταν είχα το s4 με 1080p οθόνη ή apple έπρεπε να βγάλει το 6s plus για να έχει 1080p. Τι να λέμε τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το πιστεύω! Παιδιά μετά απο αυτό πιστεύω οτι ο άνθρωπος μπορεί τελικά να προοδεύσει! Μια κατάργηση της σακούλας στην Νεα Υόρκη μια αυτο το νεο.. Mια το Ιnstagram! Ισως τελικά υπάρχει ελπίδα για την ανθρωπότητα! Το IQ μου αυξήθηκε κατα 10 επιτέλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ssd93 είπε

1.Το λειτουργικό της Apple γενικά είναι απαίσιο.

2.Ακόμη και στο σχολείο που θυμάμαι τότε windows 98 κάναμε, όχι mac.

3.Μια εταιρεία που απλοποίησε 5 πράγματα για να γίνει εμπορική και έφτασε κεφαλαιοποίηση 1 τρις.

4.Δεν της εδώ ούτε 1€ και ούτε θα το κάνω.


1.Ξάπλωσε , θα το αναλύσουμε

2. κρυφή επιθυμία το κόβω,

3. καταπιεσμένος θαυμασμός μου ακούγεται...

4. ωχωχωχ ζηλοφθονία κατέληξε....

 

Λοιπόν ξεκινάς με ένα ρετρο mac για αρχή και μέτά βλέπουμε ...

 

 

 

  • Like 4
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο πράγμα που εμένα μου λείπει στο android είναι η μακροχρόνια υποστήριξη του λειτουργικού, δηλαδή να παίρνει όχι μόνο δυο μεγάλες αναβαθμίσεις αλλά τρεις ή τέσσερις...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sotirisl είπε

ρε φίλε sorry κιόλας αλλά που ζεις; τι είναι αυτά που γράφεις; ποιά mods; ποια apps που τρώνε ram στο background; ποιό άγχος σε πιάνει με android; Μιλάς λες είχες ξεμείνει σε καμιά ζουγκλα του Αμαζονίου και έχασες τις εξελίξεις τα τελευταία 40 χρόνια or something... όλα αυτά που αναφέρεις ήταν θέματα του Android πέντε χρόνια πριν...

Samsung galaxy s10+ 8 gb ram διαθεσημα 3 όλα κλειστά οποτε ναι ακόμα έχει θέμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...