Προς το περιεχόμενο

ITX Madness - Sffpc Insomniacs


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, niko13 είπε

Ωραίος και μου θύμησες με την ευκαιρία αυτή να ποσταρω άλλον έναν που είδα χθες να το έχει επιχειρήσει εξίσου

 

 

vxqzy0v1nwb61.jpg?width=4624&format=pjpg

9iyu7hj1nwb61.jpg?width=4624&format=pjpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Thresh είπε

Ι see you and raise...

 

Μου έσκασε το notification και το είδα, αλλά νομίζω ο τύπος σε αυτό που έβαλα έριξε πολύ προσωπικό effort και mod. Ο Λίνος κλασικά του τα έστειλαν έτοιμα, θα έκανε καμια πρόβα με το σταφ και τα συναρμολόγησε. Οφ τοπικ, επειδή τον έβλεπα από παλιά, έχει κουραστεί πλέον νομιζω, απλα είναι χτισμένο το brand γύρω από το όνομά του και he just keeps on going for da bank 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κυκλοφόρησε κ σλιμ έκδοση των γνωστών ανεμιστηριων 

Arctic P12 PWM Slim ( 15mm )

https://www.ocinside.de/test/arctic_p12_slim_pwm_pst_d/5/

must buy για NR200, ncase m1 κλπ 

>> https://www.arctic.de/en/P12-Slim-PWM-PST/ACFAN00187A

p12-slim-pwm-pst-black-pst-icon.png

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού άρπαξαν τα κρέατα, συγγνώμη, τα κουτιά ήθελα να γράψω, η nzxt εδέησε να ασχοληθεί με το θέμα. 

Καινούργια kit, σε αντικατάσταση των ελαττωματικών εξαρτημάτων, και δακρύβρεχτες υποσχέσεις ότι, την επόμενη φορά, θα είναι πιο προσεκτικοί και θα ελέγξουν καλύτερα τις ψησταριές, συγγνώμη, τα κουτιά ήθελα να γράψω, που θα κυκλοφορήσουν.

Σημείωση: όπως αναφέρει και ο Steve, η nzxt ποιούσε τη νήσσα όσον αφορά τα προβλήματα του h1 και μόνο όταν η κατάσταση εκτραχύνθηκε, προσπάθησε να συμμαζέψει τα ασυμμάζευτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για μένα τεραστιο φιάσκο. Είδα το πρώτο βίντεο του Steve όταν σκεφτομουν ή να πάω σε z υδροψυξη ή σε αερα και έφαγε άκυρο και η z και η nzxt. Έβγαλε και ο Jay βίντεο πρόσφατα. Μα να λύνουν το θεμα με nylon βιδες; Εγω το πρωτο πραγμα που κάνω αν δω μάπα βιδες ειναι να ανοίγω την κασετίνα και να παίρνω στιβαρες. Άμα το έπαιρνα μεταχειρισμενο δλδ αυτό θα έκανα πρώτα! Ενώ την είχα σε υπόληψη μπηκε σε blacklist για τα επόμενα 2 χρονια σαν εταιρία. Τελος οφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...