Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer της σειράς «The Witcher» του Netflix


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
3 minutes ago, parlapipas25 said:

Δυστυχώς το Netflix μια καλή ταινία δεν έχει γυρίσει.Ενω φαίνονται καλές παραγωγές κάπου το χάνει.Ας ελπίσουμε να ειναι καλή ταινία.

Hint, είναι σειρά (βλέπε τίτλο του topic). 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Scatman είπε

Συγνώμη αλλά...ΧΑΛΙΑ τρειλερ. Καλά ποιος σκέφτηκε ότι πρέπει κάθε 2 δεύτερα να κόβεται η σκηνή και να βλέπουμε κάτι άλλο, τι προσπαθεί να (μην) δείξει; Όφειλαν να παρουσιάσουν κάτι πιο "καλοραμμένο" .

Έπειτα, το Witcher είναι σκοτεινό, ώριμο. ωμό σε πολλές περιπτώσεις..αυτό δείχνει σα νεανικό φάντασυ για 13χρονα...

Έχω πολλές επιφυλάξεις. Εύχομαι ολόψυχα να με διαψεύσει

teaser ειναι εξου και τα πολλα cuts. το κανονικο τρειλερ δεν εχει βγει ακομη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Δυστυχώς και το Netflix δεν το αμελεί αυτό σε καμία σειρά του.

Ακόμα και στο stranger things κάνανε  την κοπελίτσα απο το παγωτατζίδικο(Robin)να είναι λεσβία απο μαθήτρια ακόμη...Δεν εχουν αφήσει σειρά για σειρά που να μην έχει ομόφυλα ζευγάρια.

  • Like 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Leader_7 είπε

Σαν έχεις διαβάσει όλα τα βιβλία, πες μου σε παρακαλώ, ο Γκέραλτ με 1 σπαθί υπάρχει κάπου γραμμένο;;;Έχω λιώσει την τριλογία στo pc, και δυο απ τα βιβλία που ''μιλάνε'' ελληνικά.Στα υπόλοιπα βιβλία όμως δεν εχω επαφή.Εχω μεγάλη περιέργεια σαν πάνω σε αυτά πάτησε η σειρά.

Στα βιβλία το 2ο σπαθί (το ασημένιο) το έχει φυλαγμένο στη σέλα του αλόγου.

Επεξ/σία από roybatty
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, jmirko15 said:

Σειρές έχει 3-4 καλές και εκείνες είναι full PC. Έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα.

3-4? Έχεις τρομακτικά υψηλά standards μου φαίνεται. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεταγιον που ειναι οεο???????? αυτο που ειδα μιαζει λες και ειναι απο τους thundercats μαλλον δεν θα ειχα μπατζετ για πολλα ε?

μουφεν ξενερωσαααααα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Anarion είπε

Γιατί είναι της μόδας το political correct cast και το diversity.

η Yennefer  είναι Ινδή στην τηλεοπτικη σείρα του Netflix.

1258704967_2019-07-2201_09_54-AnyaChalotra-GoogleSearch.jpg.7847453158e33dbd28f0ed4bb9af9c8f.jpg

 

Επεξ/σία από SaiNT_84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με ολο το κραξιμο που εχει προαναφερθει. Αλλα και παλι θα το δουμε ολοι και το ξερουν τα παιδια. 

Οποτε το budget πηγε στον υπερσφιχτη σουπερμαν για να μπορουν να το χαζευουν και οι κοπελιες μας και εμεις θα πρεπει να κολησουμε πανω στις οθονες αναζητοντας τα ελαχιστα σωστα reference για να κοιμηθουμε χαρουμενοι το συγκεκριμενο βραδυ. 

Typical stuff. Get ready dudes. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deafman είπε

Συμφωνω με ολο το κραξιμο που εχει προαναφερθει. Αλλα και παλι θα το δουμε ολοι και το ξερουν τα παιδια. 

Οποτε το budget πηγε στον υπερσφιχτη σουπερμαν για να μπορουν να το χαζευουν και οι κοπελιες μας και εμεις θα πρεπει να κολησουμε πανω στις οθονες αναζητοντας τα ελαχιστα σωστα reference για να κοιμηθουμε χαρουμενοι το συγκεκριμενο βραδυ. 

Typical stuff. Get ready dudes. 

Εσύ θα το δεις επειδή είναι το Witcher. Κάπως έπρεπε να το κάνουν να το δει και η κοπέλα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnyFire είπε

το μεταγιον που ειναι οεο???????? αυτο που ειδα μιαζει λες και ειναι απο τους thundercats μαλλον δεν θα ειχα μπατζετ για πολλα ε?

μουφεν ξενερωσαααααα.

Το μενταγιόν αυτό είναι ακριβώς όπως περιγράφεται στο βιβλίο. Συμφωνώ ότι του παιχνιδιού θα έδειχνε καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...