Προς το περιεχόμενο

Δωρεά ρούχων Θεσσαλονίκη


Castiel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι να δώσω κάποια ρούχα που είναι σε καλή κατάσταση και απλώς δεν τα φοράω σε άτομα που θα τα έχουν περισσότερο ανάγκη από εμένα. Γνωρίζετε κάποιο ίδρυμα ή κάποιον οργανισμό που να μπορώ να περάσω από εκεί και να τα αφήσω; 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Castiel είπε

Καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι να δώσω κάποια ρούχα που είναι σε καλή κατάσταση και απλώς δεν τα φοράω σε άτομα που θα τα έχουν περισσότερο ανάγκη από εμένα. Γνωρίζετε κάποιο ίδρυμα ή κάποιον οργανισμό που να μπορώ να περάσω από εκεί και να τα αφήσω; 

Ευχαριστώ

Κάποιοι δήμοι έχουν υπηρεσία που συγκεντρώνει ρούχα και γενικά μεταχειρισμένα αντικείμενα για φτωχές οικογένειες, αλλά και οι εκκλησίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν τα βάζεις σε αυτούς τους ειδικούς κάδους που έχουν τοποθετηθεί παντού στην πόλη κάθε λίγα μέτρα;

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα έψαχνα από κάποιον γνωστό, κάποια οικογένεια που τα έχει ανάγκη και θα τα έδινα εκεί. Δεν είναι και δύσκολο να βρεθεί. Είμαι αρκετά καχύποπτος και αν μιλάμε για καλά ρούχα είμαι σίγουρος ότι όλοι αυτοί (δήμος, εκκλησία,κτλ) τα "φιλτράρουν" πρώτα και μετά τα προωθούν σε ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...