Προς το περιεχόμενο

Απαγόρευση Διέλευσης μπροστά απο Αστυνομικό Τμήμα


Thesoundmakergr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, kallair είπε

αλλο κομματια κ αλλο "αργα και κοιτουσα". με τοσες επιθεσεις που γινοντουσαν μια περιοδο ειναι λες και τους λες "καντε μου ελεγχο". χαχαχα

μπορει να γλυκαθηκε με τον πρωτο και ηθελε ξανα :P

56 λεπτά πριν, Thesoundmakergr είπε

Με έχουν ξανασταματήσει χωρίς καν να ζητήσουν χαρτιά της μηχανής για σωματικό έλεγχο 😳

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

11 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

μπορει να γλυκαθηκε με τον πρωτο και ηθελε ξανα :P

Δεν έχουμε όλοι το χιούμορ σου...ή τα γούστα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eMike είπε

Νομίζω, ότι εδώ και χρόνια σε όλες τις οδούς -σχεδόν- που εδρεύουν ΑΤ η διέλευση από μια ώρα και μετά απαγορεύεται (κλείνουν το δρόμο για να είμαστε πιο ακριβείς). Για αποφυγή επιθέσεων υποθέτω κλπ.

Εκτός εάν είναι σε πιο κεντρικούς δρόμους, όπως πχ το ΑΤ Πατησίων που δε μπορούν να κλείσουν.

^Αυτό στο Αιγάλεω βάζουν εμπόδια κανονικά στο δρομο και δεν περνάει κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, polaki είπε

Εκτός από τον "κάποιο νόμο" που λες, κάτι το οποίο δεν αποτελεί δικαιολογία αν δεν γνωρίζεις, κοινώς αν παρανομήσεις δεν είναι δικαιολογία το "δεν ήξερα ότι οδόφραγμα = παράνομη διέλευση" υπάρχει και κάτι άλλο που λέγεται κοινή λογική. Κάτι το οποίο ανάλογα την περίπτωση σώζει ζωές, χρήματα και ταλαιπωρία. 

Στην περίπτωση σου, ταλαιπωρήθηκες κάνα 10λεπτο. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, αλλά γιατί να χάσεις αυτά τα 10 λεπτά απτη ζωή σου δεν το καταλαβαίνω...

Συμφωνώ..άλλωστε άνοιξα το θέμα στο Μπλα Μπλα για να ακούσω γνώμες αλλιώς θα ρωτούσα δικηγόρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, txcellas είπε

Ts δηλαδη ηταν ο δρόμος κλειστός, σου ειπανε οτι θα μπορούσες να φας κλήση  αλλα δεν εφαγες και σε πήγανε για εξακρίβωση στοιχείων σωστα; 

Ναι...με εναν αστερίσκο στο κλειστός..έχω ανεβάσει εικόνα πως ήταν σε μια προηγούμενη απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχχ τι μου θυμησες.. Φοιτητης ειχα ενα Aprilia rs 50(80 φευγα) το ειχα παρει απο τον προηγουμενο βελτιωμενο και με την μεγαλη αγαπη των αστυνομικων,αγωνιστικου τυπου εξατμιση,εμενα και στα 5 μετρα απο το τμημα.Προσωπικα τους ηξερα εναν προς εναν αλλα! δεν με εγραψαν ποτε.Ημουν παντα τυπικοτατος με χαρτουρες,κρανη κλπ οπως και εαν γυρναγα αργα το βραδυ εμπαινα πολλες φορες ειτε μπουκωμενο το μηχανακι ειτε σβηστος και τσουλιστος ειδικα το καλοκαιρι αλλα σε οτι μπλοκο επαιζε με ειχαν μεγαλη αγαπη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Gatilaras είπε

Αχχχχ τι μου θυμησες.. Φοιτητης ειχα ενα Aprilia rs 50(80 φευγα) το ειχα παρει απο τον προηγουμενο βελτιωμενο και με την μεγαλη αγαπη των αστυνομικων,αγωνιστικου τυπου εξατμιση,εμενα και στα 5 μετρα απο το τμημα.Προσωπικα τους ηξερα εναν προς εναν αλλα! δεν με εγραψαν ποτε.Ημουν παντα τυπικοτατος με χαρτουρες,κρανη κλπ οπως και εαν γυρναγα αργα το βραδυ εμπαινα πολλες φορες ειτε μπουκωμενο το μηχανακι ειτε σβηστος και τσουλιστος ειδικα το καλοκαιρι αλλα σε οτι μπλοκο επαιζε με ειχαν μεγαλη αγαπη.

εξάτμιση και πινακίδα κολλημένη...οι αδυναμίες τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...