Προς το περιεχόμενο

Η Huawei ενδέχεται να ανέπτυξε ένα κατασκοπευτικό δίκτυο κινητής τηλεφωνίας για τη Βόρεια Κορέα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, Aias είπε

Ενώ η Αμερική δεν κατάσκοπεύει κανέναν... 

 

1 ώρα πριν, bill987 είπε

Φαντάζομαι ότι οι Αμερικάνοι δεν κατασκοπεύουν...

 

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Ενώ οι φίλοι μας από usa μεριά δεν κάνουν τέτοια!!!! Μην τρελαθουμε παίδες....

Αν κάνατε τον κόπο να ασχοληθείτε με το θέμα (αντί να κράζετε νυχθημερόν τους "φονιάδες των λαών ") ίσως και να συνειδητοποιούσατε ότι υπάρχει μια -τόσο δα μικρούτσικη- διαφορά  μεταξύ παρακολούθησης (εν κρυπτώ φυσικά και χωρίς συνταγματική νομιμοποίηση σε όλες ανεξαιρέτως τις δυτικές χώρες)  και ολικής απαγόρευσης επικοινωνίας με τον έξω κόσμο ή/και ημεδαπά άτομα που το Κόμμα έχει θέσει σε "μαύρη λίστα" 🙂

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, δημητρης1982 είπε

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η Κίνα κάνει φουλ παρακολούθηση..και προσπαθεί να εξαπλωθεί με φθηνά κινητά...παρατηρούσα το mi9 κοστίζει στο Σκρουτζ 350..βγάλε και το κέρδος του καταστήματος..δηλαδή πόσο πουλάει..;;;και φοράει και το τελευταίο snap...οθόνη super AMOLED.. δαχτυλίκο in display καμερες πολύ καλές.. gorilla glass.και τι αλλά ξέρω γω....δηλαδή το κέρδος της που είναι?????

Στο ότι δεν επενδύει τίποτα σε ανάπτυξη hardware και software. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Ενώ οι φίλοι μας από usa μεριά δεν κάνουν τέτοια!!!! Μην τρελαθουμε παίδες....

Με διαφορα οτι μιλαμε για ενα φασιστικο καθεστως που εχει αφαιρεσει τα ανθρωπινα δικαιωματα απο τους πολιτες του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η άτιμη η Huawei τα φταίει όλα. Και το μαθαίνουμε από την Washington Post (no comment) και το 38 North που ανήκει στο Stimson Center για το οποίο έχουν πει εξαιρετικά λόγια οι:

Kofi A. Annan, Former Secretary-General of the United Nations

Condoleezza Rice, Former U.S. Secretary of State

Robert M. Gates, Former United States Secretary of Defense

Madeleine Albright, Former U.S. Secretary of State

Από το site τους τα ξεσήκωσα δεν τα βγάζω από το μυαλό μου. Τα συμπεράσματα δικά σας.

Επεξ/σία από Regulus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Regulus είπε

Αυτή η άτιμη η Huawei τα φταίει όλα. Και το μαθαίνουμε από την Washington Post (no comment) και το 38 North που ανήκει στο Stimson Center για το οποίο έχουν πει εξαιρετικά λόγια οι:

Kofi A. Annan, Former Secretary-General of the United Nations

Condoleezza Rice, Former U.S. Secretary of State

Robert M. Gates, Former United States Secretary of Defense

Madeleine Albright, Former U.S. Secretary of State

Από το site τους τα ξεσήκωσα δεν τα βγάζω από το μυαλό μου. Τα συμπεράσματα δικά σας.

Αν πρέπει να επιλέξω ως πηγη μεταξύ της Washington Post (που αποκάλυψε το Watergate, μην ξεχνιόμαστε) και άτομα σαν την "αντικειμενικότατη" κυριούλα στο κάδρο από κάτω ε, να με συγχωρέσεις που μάλλον θα επιλέξω την "κακή", υποκινουμενη απο σκοτεινα κέντρα εξουσίας  Δυτική εφημερίδα...

Στιγμιότυπο 2019-07-23, 21.33.10.png

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, bill987 είπε

Από την στιγμή που αυτή την παραγγελία της έδωσαν , τι έπρεπε να κάνει???

Να πει όχι , εμείς δεν κάνουμε τέτοια ???

Φαντάζομαι ότι οι Αμερικάνοι δεν κατασκοπεύουν...

να σου πω πιάσε καμία 50αρια βόμβες που τις θέλω για κάτι σε παρακαλώ 

και αφού έκανα την παραγγελία δεν μπορείς να πεις ότι δεν κανείς τέτοια 

τις θέλω σε 2 βδομαδες ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, akishellas1979 είπε

Αντε παλι εδω υπαρχει ολοκληρο facebook-cia κ ενα σωρο αλλοι μεσω αμερικανων ρωσσων κτλ εχουν μαμηθει ολοι με τη huawei .

Κανένας δεν σε αναγκάζει να βγάλεις όλη σου την ζωή στο Facebook. Μόνος το κανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, δημητρης1982 είπε

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η Κίνα κάνει φουλ παρακολούθηση..και προσπαθεί να εξαπλωθεί με φθηνά κινητά...παρατηρούσα το mi9 κοστίζει στο Σκρουτζ 350..βγάλε και το κέρδος του καταστήματος..δηλαδή πόσο πουλάει..;;;και φοράει και το τελευταίο snap...οθόνη super AMOLED.. δαχτυλίκο in display καμερες πολύ καλές.. gorilla glass.και τι αλλά ξέρω γω....δηλαδή το κέρδος της που είναι?????

Εδώ ο Zer πουλάει κινητά με ανεπανάληπτο λεντ φακό στα 35ε και κάμερα που σκοτώνει, δλδ εκείνος τι κέρδος βγάζει αν βγάζει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...